Духовна мобілізація за Трампа. 2 частина

Дата публікації:   2017-02-17
Автор:   ВВП

 

Духовна мобілізація за Трампа

2 частина

 

Дорогі християни США!

В ці дні і години відбувається духовна боротьба. На одному боці є наш Спаситель Ісус Христос зі своїми слугами, а на іншому – сатана зі своїми медіумами та церковними юдами (кард. ДіНардо, архиєп. Ґомес…). Йдеться не лише про буття чи небуття нашої планети, але й про вічну погибель чи вічне спасіння!

 

В цей історичний час ми закликали вас до духовної мобілізації, де основним пунктом є спільна молитва з 20:00 до 21:00. З вашого боку це жертва, що ви цей час не присвятите телебаченню чи інтернету, але Богу і своїй душі.

 

Ви питаєте: Що молитися? І як молитися? Можете молитися так, як ви звикли, але можете спробувати інтенсивну молитву віри. Як? Є кілька способів.

Наприклад, коли стишитеся в молитві, усвідомте, що Бог вас бачить. Одночасно усвідомте свої  гріхи і силу зла, яка оточує вас і весь народ. Тоді з глибини душі можете взивати тільки перше слово молитви «Отче наш». Подумки або подихом чи тихим голосом повільно повторюйте: «Отче наш», усвідомлюючи, що говорите з Богом. Подібно можете  повторювати і слова: «Нехай святиться ім'я Твоє в США!», або «Нехай прийде Царство Твоє в США!», або «Нехай буде воля Твоя, як на небі, так і в США!», або «Прости нам провини наші!», або «Визволи нас від лукавого!»... Одне з цих прохань, яке вас найбільше заторкне, можете наполегливо, з глибини серця, повторювати 5 хвилин. Бог чує щиру молитву.

 

Усвідомте, що молитвою ви включаєтеся до боротьби під прапором Христа проти сил темряви, які є під прапором антихриста. Цей час – 100 днів після інавгурації президента – для США і всього світу є історичним!

У Христі

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату 

 

+  Методій, ЧСВВр           +Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

1.02.2017

 

Копії:

- Президенту і віце-президенту США

- Новому уряду США і політичним партіям

- Єпископам США

- Представникам протестантських деномінацій США

- ЗМІ США

 

Завантажити:  Духовна мобілізація за Трампа 2 частина (1.02.2017)