Чи Каліфорнія буде каятися?

Дата публікації:   2017-02-19
Автор:   ВВП

 

Чи Каліфорнія буде каятися?

 

Новий президент США Трамп скасував привілеї ЛГБТ і закон про чіпування на руку та зупинив процес ісламізації. Каліфорнія збунтувалася проти його програми обнови. Які наслідки? Каліфорнії загрожує катастрофа затоплення.

 

Господь сказав: «Скарги, що здіймаються з Содому й Гомори, вельми великі і гріх їхній дуже тяжкий...» (Бут. 18,20). «Авраам же сказав: Невже ж Ти справді хочеш погубити праведного з грішним?» (вірш 23). «І відповів Господь: Не зруйную і заради десяти» (вірш 32). Але в Содомі не знайшлося навіть 10 праведників. «Сонце сходило на землю, …тоді Господь зіслав на Содом та Гомору дощ із сірки й вогню Господнього з неба, і винищив ті міста й усю долину та й усіх мешканців цих міст…» (Бут. 19,23-25). «І Авраам поглянув – аж ось дим із землі йде вгору, наче киптява з печі» (вірш 28).

 

В Каліфорнії було прийнято багато законів, які просувають гомосексуалізм і карають тих, які захищають себе і своїх дітей від моральних збочень та злочинності. Святе Письмо каже: «Коли руйнуються основи, що може праведник зробити?» (Пс. 11,3). Закони завжди існували для того, щоб захищати моральні принципи, які приносять добро людям і цылому суспільству. Закони пов'язані з санкціями. Це справедливо, бо в людині є не тільки совість і чуття до добра та моральних цінностей, але через вплив первородного гріха в ній є і негативний корінь, що породжує егоїзм, цинізм, збочення і поступово програмує власне самознищення та самознищення цілого суспільства, при чому не тільки дочасне, але й вічне. Цей процес зіпсуття закінчується відкиненням Божих законів та узаконенням зла і аморальності! «За це ж і видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки змінили природні вживання на протиприродні; так само і чоловіки, полишивши природні вживання з жінкою, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках, і приймаючи на собі самих належну плату свого блуду» (Рим. 1,26-27).

 

Вже малих дітей і шкільну молодь деморалізують нав’язуванням гендерної ідеології – гомосексуалізму, транссексуалізму, окультизму, наркотиків, дитячої евтаназії, а навіть дитячого сатанізму. Все це призводить до руйнування сім'ї як основної клітини суспільства. Говорити про права і привілеї збочених людей та ігнорувати права більшості нормальних людей – це тероризм і шаленство. Плодом є злочини проти людяності.

 

Каліфорнія вважається одним з найбільш збочених штатів США через поширення аморальності ЛГБТ. Ще з 60-х років ХХ ст. вона почала поступово легалізувати ці збочення, які протирічать людській природі і перед якими перестерігає Бог як верховний Законодавець. Збочений гомосексуалізм тут був узаконений вже в 1976 р., коли він ще був включений ВООЗ у список психічних захворювань. У 2003 році тут були прийняті закони, які карають 98% населення, яке не погоджується з деморалізацією. Так званими антидискримінаційними законами тероризують і стигматизують більшість населення. Каліфорнія є першим штатом США, який ще в 1999 році прийняв перший ступінь легалізації аморального співжиття двох збоченців під маскувальною назвою «реєстроване партнерство». У 2008 році тут вже було узаконено т.зв. подружжя двох збоченців однієї статі. «Так само Содом і Гомора з сусідніми містами, які подібно до них віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, лежать як приклад, скарані вічним вогнем. Одначе і ці також в маячінні бруднять тіло, нехтують Божою владою і зневажають величчя» (Юд. 7-8).

 

Узаконювати збочення, а тим більше психічну хворобу, і робити цьому надзвичайно насильну пропаганду – це злочин проти Бога і проти людства! Перевертати догори ногами природні моральні закони, а тим більше гордо збунтуватися і скасувати Божі закони – це жест сатанізації. Як тут можна говорити про права? ЛГБТК включає в себе і злочини сексуальних маніяків та садомазохістів, які поєднують сексуальність з тиранією і навіть з убивством людини. В Каліфорнії ще з 2003 року цим збоченим людям першочергово віддають на т.зв. усиновлення дітей, викрадених у батьків! Дві лесбіянки в Каліфорнії усиновили 5-річного хлопчика і віддали переоперувати його на дівчинку. І за це пожиттєве скалічення дитини не були ніяк покарані!

 

22 травня 2014 р. в усіх школах і дитсадках Каліфорнії оголосили «День гея». Дітей вчили поважати гея-педофіла, який нападав на дітей і молодь! Діти з 5 років без відома батьків мусять брати участь в святкуваннях днів пам’яті на честь сексуального насильника Каліфорнії. (Джерело: http://jre2014.fr/pourquoi-un-predateur-sexuel-reconnu-est-il-celebre-dans-les-ecoles-californiennes/)

 

У школах Каліфорнії вивчають історію гей-руху відповідно до закону, який був прийнятий ще у 2011 р. Були видані нові підручники, згідно яких дітей мають навчати про т.зв. досягнення геїв і лесбіянок. Але про Божу пересторогу їх не вчать: «Щоб дати приклад безбожникам майбутнім, міста Содом і Гомору обернув у попіл, засудив їх на загладу цілковиту; однак вирятував праведного Лота, якого пригнітала розбещена поведінка беззаконників» (2 Пт. 2,6-7).

 

В Каліфорнії різко зросла кількість наркотично залежних дітей у віці 6-12 років – за останні три роки на 300%. Основною причиною є вільний доступ дітей до інформації про продаж та виробництво наркотиків. Яке майбутнє чекає Каліфорнію, якщо молоде покоління з раннього віку вживає наркотики? (Джерело: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1488-maloletnie-narkomany-ot-6-let-i-starshe)

У листопаді 2016 р. проголосували за легалізацію наркотиків (коноплі). Тепер кожна сім’я може вирощувати цей наркотик.

 

В Каліфорнії вже у початкових школах поширюються сатанинські клуби під назвою «Клуб сатани після уроків». Як взагалі можливо, що під прикриттям т.зв. антидискримінації в США сатанізм узаконений як церква? Адже це згубна секта, яка пов'язана навіть з ритуальними убивствами, передусім дітей! «Гнів Божий відкривається з неба на всяку безбожність і несправедливість людей, які правду спиняють несправедливістю» (Рим. 1,18).

 

У середньовіччі державні закони в Європі карали гріх содомії смертю. Папа св. Пій V, коли дізнався, що навіть хтось з духовенства скоїв цю гидоту, наказав позбавити цю особу духовного сану і передати світському правосуддю. Папа додав: «Тільки так можна викорінити з Церкви цей згубний чиряк». Але сьогодні гомосексуалізм охопив найвищих церковних ієрархів, які вже добиваються церковного схвалення цього збочення. «Оскільки вони не вважали потрібним триматися правдивого спізнання Бога, Бог видав їх ледачому розумові чинити негодяще» (Рим. 1,28). Це трагедія, що псевдопапа Франциск жестом цілування ніг цим збоченцям фактично схвалює те, що Святе Письмо ясно і на декількох місцях забороняє перестережливим способом. Хто такий Франциск, який скасовує Божі закони?

 

В Каліфорнії була оголошена евакуація населення через загрозу стихійного лиха. Вода змила з аварійного водоскиду греблі шматки бетону і поступово сформувала отвір 60 метрів в довжину і 30 метрів в ширину. Загалом 190 тисяч осіб були змушені покинути свої помешкання. Критична ситуація виникла через безперервні дощі.

 

Ця небезпека катастрофи мала б привести християн до того, щоб вони усвідомили, що це Божа пересторога. Гріхи гомосексуалізму і розтлівання дітей взивають до неба про помсту, подібно як в Содомі та Гоморі або як в часи перед потопом (Бут. 6,5-7,24). До певної міри пом'якшувальною обставиною для Каліфорнії є те, що впродовж 8 років уряд Обами глобально просував гомосексуалізм і усі збочення. Але тепер Бог дає Америці і Каліфорнії шанс порятунку через обрання нового президента. Він скасував привілеї ЛГБТ і знову запроваджує природні та Божі закони. Але Каліфорнія чинить найбільший опір течії відродження! З цієї причини навіть розпочала сепаратистський процес, щоб зберегти аморальне – сатанинське – законодавство. Це було причиною того, що показався Божий перст – пересторога.

 

Зрадником Бога і народу є католицький архиєпископ Лос-Анджелеса Хосе Ґомес. Як віце-президент Єпископської конференції США, разом з апостатичним кардиналом ДіНардо, він різко виступив проти рятівної політики Трампа. Ґомес просуває гомосексуалізм та ісламізацію! Чому він ніколи не закликав до покаяння, бачачи, що Каліфорнія перебуває в бунті проти Бога? Кому служить Ґомес? Богу чи сатані? По плодах видно, що Богу не служить!

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який в даний час виконує пророче служіння, закликає всіх християн в Каліфорнії: Чиніть правдиве покаяння! Почніть називати гріх гріхом і злочин злочином! Скасуйте антизаконодавство ЛГБТ!

Підтримайте програму обнови, яку репрезентує президент, приєднавшись до молитовної мобілізації! (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=29048, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=29168). Протягом 100 днів від інавгурації, до 1.05.2017 р., щодня присвячуйте одну годину молитві, найкраще в єдності з усіма, тобто від 20:00 до 21:00. Тоді Бог змилується не тільки над Америкою, але і над Каліфорнією!

 

Також закликаємо губернатора Джеррі Брауна і владу, щоб в єдності з президентом скасували всі закони, які накликають Божу кару за содомію.

Бог ще дає час на покаяння. Якщо і цього шансу не використаєте, прийде гірша кара, якої вже не уникнете

 


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі 
 
14.02.2017


Копії:

- Президенту і Уряду США

- Губернатору і Сенату Каліфорнії

- Єпископам в США і ЄС

- Президентам і Урядам держав-членів ЄС

 

Завантажити:  Чи Каліфорнія буде каятися? (14.02.2017)