Духовна мобілізація за Трампа. 3 частина

Дата публікації:   2017-02-20
Автор:   ВВП

 

Духовна мобілізація за Трампа. 3 частина

 

Візантійський Вселенський Патріархат закликав до молитовної мобілізації. У ці дні і години відбувається не тільки психологічна, але й духовна боротьба! Якщо президент має запроваджувати справжнє добро для США і світу, то в цій боротьбі він фактично безсильний, хоча й добре розпочав. Перед ним є багато пасток і небезпек, які готують не тільки злі або обманені люди, але за якими є космократорес в піднебесних просторах (Еф. 6,12). Тому перемога над силами брехні і смерті залежить не лише від нього, але й від кожного з вас, які будете брати участь в молитовній мобілізації.

 

Подаємо наступний варіант молитви: Таїнство Божого Імені.

 

Ісус обіцяв увечері перед Своєю смертю: «Істинно, істинно кажу вам: Чого б ви тільки попросили в Отця, Він дасть вам у Моє Ім’я» (Ів.16,23).

На іншому місці Ісус каже: «Ім’ям Моїм виганятимуть бісів, будуть говорити мовами новими; гадюк руками братимуть, і хоч би що смертоносне випили, не пошкодить їм; на хворих будуть руки класти, і добре їм стане» (Мр. 16,17-18).

 

Таїнство Божого Імені

Повільно з вірою вимовляй святе Ісусове Ім’я – прямо в єврейському оригіналі: «Є-ГО-ШУ-А».

Бог в палаючому кущі частково відкрив Мойсею таїнство свого Імені. Він – Всемогутній, Він завжди був і Є (YHWH-Ягве) (Вих. 3,14). Але повноту свого Імені Бог відкрив аж тоді, коли Боже Ім’я повністю об’явив у своєму Синові (прим.: син має ім’я по-батькові, напр. Василь Володимирович). Боже Ім’я виражає не тільки Божу сутність Ягве, але і єдність та внутрішнє відношення Отця, Сина і Святого Духа, а також відношення Триєдиного Бога до нас, людей. Воно виражає таїнство спасіння. Ім’я ЄГОШУА буквально означає: (Триєдиний) Бог є наше спасіння. Ісус Сам визнає: «Я об’явив людям Твоє Ім’я, яке Ти дав Мені…» (Ів. 17,6). Ім’я Ісус – це грецький переклад скороченого Божого Імені Єшуа. Власне Ім’я Спасителя по-єврейськи є Єгошуа. Це Ім’я Боже і святе, про нього було сказано: «Кожен, хто призове Ім’я Господнє, спасеться» (Рим. 10,13).

Оскільки це Ім’я святе (див. ІІ Заповідь: «Не взивай намарно Ім’я Господа»), тому, щоб не допустити його зневаги, в повсякденному вживанні далі використовуймо грецький скорочений переклад цього Імені – «Ісус». Але в особистій і внутрішній молитві можеш повільно з пошаною і вірою повністю промовляти це святе Ім’я: Єгошуа.

 

Для зосередження допомагає взивання Божого Імені в певному повільному ритмі. При складі «Є» усвідомлю присутність Бога-Отця, при складі «ГО» – присутності Бога-Сина, а при складі «ШУ» – присутність Бога-Святого Духа.

Голосну «а» видихаємо три рази підряд. При першому «а» входжу у відношення до Бога Отця як до світляного стовпа, який мене повністю пронизує. Усвідомлюю, що Він мене створив і так любить, що віддав за мене свого Сина. При другому «а» відкриваюсь Божому Сину, який хрещенням занурив мене до своєї смерті. Ця Його спасительна сила мене тепер з’єднує зі всіма охрещеними як світляна горизонталь. Таким чином мене пронизує світляний хрест Божої сили, в якому я цілковито віддаюся Богу. При третьому «а» відкриваюся Святому Духу. Усвідомлюю, що перебуваю в епіцентрі цього світляного хреста Божої сили і Святий Дух в цей момент робить мене посередником Своєї всемогутності, яка тепер виходить з мого нутра і здійснює Божий намір з Америкою.

 

Чим більше в молитві є цих живих моментів, тим інтенсивніше діє Божа всемогутність!

Коли Господь вивів ізраїльський народ з рабства і водив його пустелею, то Свою присутність виявляв у світляному стовпі, який знаходився між небом і землею (Вих. 13,21-22). Також коли Мойсей молився за народ з піднятими руками в скинії заповіту, над наметом з’явився світляний стовп Божої присутності (Вих. 33,9).

Спробуй з вірою 5 хвилин повторювати Боже Ім’я. Усвідом, що Бог тебе бачить і чує.

 

У Христі

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі
 

 

15.02.2017

 

Копії:

- Президенту і віце-президенту США;

- Новому уряду США і політичним партіям;

-Єпископам США;

-Представникам протестантських деномінацій США;

-ЗМІ США

 

 

Завантажити: Духовна мобілізація за Трампа. 3 частина (15.02.2017)