Відьми і окультисти проти Трампа – Відповідь!

Дата публікації:   2017-03-01
Автор:   ВВП

 

Відьми і окультисти проти Трампа – Відповідь!

 

Американське інформаційне агентство WND повідомило, що відьми, окультисти і представники інших магічних угрупувань вирішили об’єднатися в боротьбі проти президента США Д. Трампа. Ритуали хочуть проводити до тих пір, поки (як висловилися) не усунуть президента з уряду. По суті йдеться про заклик до організованого злочину! Ця психологічна кампанія і демонічна духовність пов’язана з чорною магією, тобто з сатанізмом. Сатанізм і чорна магія використовує злочинні засоби, до яких належить і отруєння та маніпуляція своїми клієнтами, які згодом стають знаряддями до скоєння важких злочинів. Виступивши проти Президента, ці слуги темряви виявили, кому служать вони, а кому служить Президент. Президент пропагує загальносуспільне і моральне добро для всього народу. Відьми і маги, навпаки, шкодять всьому народу! За свої злочини вони повинні бути адекватно покарані державними законами. Якщо мас-медіа є їхніми рупорами, то стають співучасниками злочину і також повинні бути адекватно покарані великими штрафами або забороною діяльності. Якщо таких справедливих законів в США досі не існує, необхідно, щоб вони були прийняті проти цих закулісних злочинців.

 

Які плоди діяльності ворожок?

Відьма розсварює друзів, сусідів, розбиває сімейні відносини. Вона сугестивно заволодіє особою, яка до неї прийде, обмане її, і переконає, що причиною її нещастя є хтось з найближчих. Якщо людина повірить, то аж на смерть буде ненавидіти невинного і мститися йому. Відьма ініціює злочини.

 

Приклад з сучасності: Батько з сином пішли до ворожки. В результаті батько вчинив самогубство, як жертву за порятунок сина від нещастя, яке відьма йому брехливо навіщувала. Після цього син подав відьму в суд, але її ніяк не покарали.

 

Інший приклад: молодий лікар, батько трьох дітей, зустрів свого колегу. З розмови виявилося, що недавно він був у ворожки, а вона визначила конкретний день, коли на його сім'ю прийде велике нещастя. Він не витримав психічного тиску та йшов повіситися. Колега забрав у нього сумку з мотузкою, викрив злочинну брехню відьми і цим врятував йому життя.

 

Нагадуємо, що передусім представники Католицької Церкви занедбали проводити необхідне інформування в цій області. Їхнім обов'язком було правдиво перестерігати, що Божий закон цю віщунську і магічну діяльність категорично забороняє, та вказати на згубні плоди. Кожна людина мала б знати, що через зустріч з відьмою добровільно віддає себе під владу не тільки психологічних маніпуляцій, але й демонічних сил. Це налаштовує до духовного, а часто і фізичного самогубства.

 

На злочинний заклик ворожок і магів до нападу на Президента мусить бути дана адекватна відповідь – державна заборона діяльності цих обманщиць і служителів темряви. Якщо в США ще немає такого закону, який би забороняв окультну діяльність ворожок і магів, необхідно його якнайшвидше прийняти для захисту не лише чесних громадян, але й глави держави!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі25.02.2017


Завантажити: Відьми і окультисти проти Трампа – Відповідь! (25.02.2017)