Трамп, Путін і Ле Пен

Дата публікації:   2017-03-06
Автор:   ВВП

 
Д. Трамп, президент США
В.В. Путін, президент РФ

 

Трамп, Путін і Ле Пен

 

Шановний пане Президенте США! Шановний пане Президенте Російської Федерації!

Звертається до вас Візантійський Вселенський Патріархат з проханням заступитися за Марін Ле Пен, кандидата на пост президента Франції.

 

Марін Ле Пен не підтримує ідеології гендеру, ісламізації, дехристиянізації та сатанізації Франції. Все це просовують глобалісти Нового Світового Порядку (НСП) і Франциск з Ватиканом. Позбавлення депутатської недоторканості Марін Ле Пен і виклик її до суду є цілеспрямованим. Це судовий злочин. Лицемірна аргументація зазначає, що у 2015 році на її сайті була розміщена фотографія американського журналіста, якого обезголовили представники ІД. У жодному разі фотографія не використовувалась як пропаганда насильства, але навпаки – як мотивація до запобігання йому. Хто має обов'язок перестерігати перед злочином і боротися проти нього, той не сміє мовчати, інакше стає співучасником злочину. Звинувачення Ле Пен є штучне і заплановане саме на час виборчої кампанії. Чому не почали цього абсурду ще в 2015 році?

 

Шановний пане Президенте США і шановний пане Президенте РФ!

 

Оцим зверненням просимо вас обох, щоб своїм моральним авторитетом ви виступили проти безправ’я, здійснюваного проти кандидата на пост президента, а тим самим і проти усього французького народу. Нам лежить на серці не тільки порятунок і обнова християнства, але й порятунок моральних цінностей, які сьогодні систематично ліквідують глобалісти НСП, а тому не хочуть допустити приходу до влади моральних осіб, таких як Марін Ле Пен.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі4.03.2017


Копії:

- Президентам країн-членів ЄС

- Депутатам Європарламенту

- ЗМІ

 

Завантажити: Трамп, Путін і Ле Пен (4.03.2017)