Кард. Нич – зрадник – відкриває Польщу ісламізації (+ відео)

Дата публікації:   2017-03-26
Автор:   ВВП

 

Кард. Нич – зрадник – відкриває Польщу ісламізації

 

Конференції єпископату Польщі

Владі Польщі

Шановні єпископи Польщі!

Шановні політичні представники!

5 березня 2017 р. кардинал Нич «пастирським посланням» закликав польський народ і польську владу, щоб негайно прийняли мусульманських мігрантів на свою територію. Ничу не досить, що Польща надає доброчинну допомогу постраждалим від війни там, де вони знаходяться. Він закликає до відкритості, фактично до пролому бар’єру, який досі захищав Польщу від запланованої ісламізації.

 

 

На відміну від кардинала Нича, президент Чехії Земан має здоровий глузд і любов до свого народу. Щодо прийняття т.зв. біженців він правдиво заявив: «Жодного! Інакше розпочнеться лавина, яку вже ніхто не зупинить». Подібне ставлення до запланованої ісламізації мають і угорський та словацький прем’єри. У Чехії та Словаччині патріоти на знак протесту проти запрограмованої окупації навіть спалюють Корани.

 

Це шок, що в даний час, коли через квоти і санкції європейські держави спонукувані до самоліквідації, Саудівська Аравія провокаційно вирішила депортувати зі своєї території 5 мільйонів мігрантів. Деякі з них жили тут вже декілька років. Причина полягає в тому, що Саудівська Аравія хоче зберегти високий життєвий рівень і запобігти злочинності, яка значно зросла з припливом мігрантів. Мусульмани депортують мусульман. А Польща, згідно кард. Нича, тепер має відкрити т.зв. благодійний коридор! Це розпочало б безупинний і неконтрольований процес самоліквідації.

 

Чому Нич це робить? Чи він не знає ситуації? Не знає історії? Чи може вже отримав нагороду? Цим юдівським поцілунком він зрадив Христа, як Юда. Що стосується його аргументів з т.зв. терміновою медичною допомогою біженцям, то це психологічна маніпуляція. Ті, які потребують термінової допомоги, отримають її на місці, а не в Польщі!

Існують різні форми ісламської війни (джихаду). Запрограмована імміграційна хвиля мусульман насправді є місією ісламу з метою ліквідації християнства в Європі!

Коран, який наказує чинити насильство, суперечить конституції Польщі. Як польський ієрарх може змушувати владу розпочати самогубство власного народу?

 

Територія сучасної Туреччина була повністю християнською. Тут народився і проводив свою місію св. апостол Павло (послання до Галатів, до Ефесян…). Плодом ісламського джихаду є те, що тут залишилося тільки 0,1% безправних християн. 100 років тому турецькі мусульмани здійснили геноцид вірмен. Масове вбивство 1,5 мільйона християн досі не було покаране жодними санкціями.

На території Північної Африки було 300 єпископств. Сьогодні ж мусульмани переслідують і убивають залишки християн.

 

Іслам – це політико-ідеологічна державна система, а його суть – джихад, тобто війна з немусульманами аж до їх повного підпорядкування і встановлення законів шаріату в усьому світі. Якщо деякі мусульмани є поміркованими, то це лиш ті, які ще не керуються Кораном, доки не встановлений шаріат.

 

Що саме в Корані стосується польського народу?

Коран 4:101 говорить: «Невіруючі є вашими явними ворогами». «Воістину, невірними є ті, які говорять: “Месія, Син Марії, є Бог!”» (Коран 5:72).

 

Як мусульмани повинні поводитися з ними і з їхнім майном?

Коран 9:5 відповідає: «де знайдете їх, вбивайте їх, …захоплюйте їх доми». Це сьогодні відбувається в Західній Європі, яка прийняла т.зв. біженців. У Данії корінні мешканці покидають свої розграбовані будинки і стають біженцями у своїй власній країні. Аналогічна ситуація у Швеції та інших країнах.

Яку відплату за добродійство щодо біженців отримають християни, яких Коран називає «невіруючими»?

 

Коран 2:191 заявляє: «Убивайте їх – така відплата невіруючим». В Парижі, Брюсселі та в інших місцях ісламісти при терористичних актах убили багато людей. У Франції вже оголошено воєнний стан і французам в цій ситуації заборонено виходити з помешкань, бо їм загрожує смерть.

Як Коран заглушує совість мусульманським убивцям?

8:17 «Це не ви вбили їх, але Аллах їх вбив… щоб випробувати віруючих добрим випробуванням».

 

Як вони мають вбивати християн?

Коран 47:4 наказує: «…відрізайте їм голови». «Вони будуть убиті чи розп’яті, або їм будуть відрубані праві руки і ліві ноги…» (Коран 5:33).

Чи до кафірів (тобто до християн) Аллах сьогодні є милосерднішим, ніж в минулому?

Коран 33:60 наказує: «Кафіри будуть прокляті, і де б їх не знайшли, їх будуть ловити і вбивати. Така була постанова Аллаха і не знайдеш зміни в дорогах Аллаха».

 

Кардинал Нич, згідно постанови Аллаха, в якій немає ніяких змін, готує полякам трагічне майбутнє!

Коран має на відповідальності 548 загарбницьких воєн і 270 мільйонів закатованих і вбитих людей.

У 1683 році польський король Ян Собеський врятував Європу від ісламізації. Кардинал Нич сьогодні робить якраз протилежне. Це зрада Христа і народу!

Закликаємо польських єпископів, священиків, віруючих і польську владу, щоб ні в якому разі не керувалися самогубною ініціативою кардинала Нича.

 

Зараз є час Великого посту. Недостатньо тільки назвати зраду зрадою і каятися за неї. Треба також назвати єресь єрессю і відділитися від неї. Треба відректися насамперед єресі, яка була просунена декретом Nostra Aetate: що наш Триєдиний Бог є тотожний кровожерному божку з Мекки. Єресь синкретизму з поганством і єресь неомодернізму історично-критичного методу є коренем внутрішнього відступництва християнства. Їх трагічним плодом є ісламізація сучасної Європи!

Ісус сьогодні каже і польському народу: «Якщо не покаєтесь, всі загинете» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 
13.03.2017

 

Завантажити: Кард. Нич – зрадник – відкриває Польщу ісламізації (13.03.2017)