Варфоломій І карає захисників православ’я

Дата публікації:   2017-03-21
Автор:   ВВП

 

Варфоломій І карає захисників православ’я

 

Один з найвідоміших богословів Греції, почесний професор богословського факультету університету в Салоніках, протоієрей Теодор Зісіс відмовився прийняти висновки Критського Сейму і припинив євхаристійне спілкування з Елладською Православною Церквою.

 

Цитата: «Отець Теодор 5 березня 2017 року, в першу неділю посту, т.зв. Неділю Православ'я, з амвона храму, в якому він служив багато років, оголосив, що припиняє згадувати на Літургії митрополита Солунського Анфима».

Коментар: Це героїчний вчинок. Нехай він стане прецедентом для всіх православних монахів, єпископів і священиків Греції. Цим жестом отець Теодор себе і тих, які перебувають з ним в єдності, відділив від прокляття, яке лежить на Варфоломію і Анфимі, від яких вже відступила Божа благодать.

 

Цитата з мас-медіа: «Отець Теодор на наказ Константинопольського Патріарха Варфоломія отримав заборону служити Літургію, бо піддав критиці документи Критського Собору».

Коментар: Основне питання звучить: Чи містять документи Критського Собору єресі? Так, містять явні і приховані єресі! Документи Критського Собору не узгоджуються ані з літерою і Духом Святого Письма, ані з правовірними Соборами, святою Традицією і канонами Церкви! Кожен правовірний богослов зобов’язаний перед Богом і перед Церквою критикувати і засудити єретичний Собор!

 

Автори єретичних документів є єретиками. Головним автором є архиєретик псевдопатріарх Варфоломій. Згідно Гал. 1,8-9 він автоматично виключений Богом з Церкви. «Якщо хтось проповідує інше Євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде анатема (проклятий – виключений)». Хто слухає цього єретика і підпорядковується йому, на того падає  Боже прокляття. Такі особи, як і вищезгаданий архиєретик, є викреслені з Книги Життя. Якщо будуть відкидати покаяння і в годину смерті, то разом з архиєретиком будуть вкинені у вогненне озеро. Це реальність. Єретики заперечують реальність і нахабно  переслідують Христових ісповідників та свідків. Церковним урядом вони зловживають для ліквідації і нищення Святої Церкви.

 

Цитата: «В кінці 2016 р. митрополит Анфим відправив отцю Теодору і отцю Миколаю Манолісу “останнє попередженняˮ, в якому наказує йому припинити обговорювати висновки Критського Собору і “закликати віруючих до розколу та поділу Церквиˮ».

Коментар: Це кричуще нахабство! Адже, насправді «розкол і поділ Церкви» роблять архиєретик Варфоломій і зрадник Христа Анфим. Цей лист, можливо, є вже «останнім попередженням» від Бога для Варфоломія і Анфима перед вічним прокляттям в пеклі.

 

Цитата: «Особливе незадоволення викликав у Патріарха Варфоломія візит групи грецьких священиків на чолі з отцем Теодором Зісісом в Грузію, Болгарію і Молдову».

Коментар: Чому це  викликало незадоволення лжепатріарха? Чи йому йдеться про добро Церкви в цих країнах, чи про просування антихристівської  глобалізації Нью Ейдж?

 

Цитата: «Варфоломій закликав Афінського архиєпископа вжити належних заходів щодо кліриків, які „проводять антицерковну і антиканонічну діяльністьˮ, поставивши їх перед лицем загрози «накладення санкцій, передбачених священними канонамиˮ».

Коментар: «Антицерковну і антиканонічну діяльність проводять архиєретик Варфоломій і єретик Анфим. «Санкції, передбачені священними канонами», лягають на цих двох релігійних Юд, хоча їх тепер і захищає уряд, яким вони зловживають.

 

Цитата: «На даний момент обох священиків викликали в церковний суд, щоб позбавити церковного сану».

Коментар: Пропонуємо, щоб на даний момент обох єретиків, Варфоломія і Анфима, викликати в церковний суд, і їх обох, як єретиків, позбавити церковного сану! І все ж, в жодному разі Божого суду вони не уникнуть!

 

На закінчення:

Юда Варфоломій несе відповідальність за поступову ліквідацію Святої Гори Афону і є співавторем сатанинського Страсбурзького меморандуму. Також він має на сумлінні усунення правлячого Єрусалимського Патріарха Іринея і ліквідацію правовірного Олександрійського Патріарха Петра, який виступив проти його інтриг, а потім «попав в авіакатастрофу» над морем зі своїми чотирма архиєпископами.

Візантійський Вселенський Патріархат пропонує Елладській Церкві відділитися від єретичного Константинополя, щоб захиститися від самознищення! Нехай установлять власний правовірний Патріархат!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату 

 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі 

 

20.03.2017


Завантажити: Варфоломій І карає захисників православ’я (20.03.2017)