Папа-емерит – 90 років – приклад покаяння

Дата публікації:   2017-03-22
Автор:   ВВП

 
Кард. Йозеф Ратцінгер
Папа-емерит

 

Папа-емерит – 90 років – приклад покаяння

 

Ваша Еміненціє!

В неділю,16 квітня, коли Церква святкуватиме Христове Воскресіння, ми будемо згадувати і Ваш 90-літній ювілей. Бажаємо Вам не тільки здоров'я, але перш за все ласку духовного воскресіння для Вас, і через Вас – для всієї Церкви! Духовне воскресіння залежить від однієї умови, яка називається покаяння. Станьте прикладом покаяння для паралізованої Церкви!

 

Що саме в даний час вимагає від Вас Бог і терпляча Церква?

Сміливо виступіть проти міфу II Ватиканського Собору і назвіть справжнім іменем єресь, що міститься в декреті Nostra Aetate (NA). Вислів про пошану до поганських культів (т.зв. релігій) пов'язаний з пошаною до їх демонів. А це не тільки єресь, але й дорога до масової апостазії, яка ліквідує справжню місію і відкриває двері антимісії поганських культів для католиків, обманених II Ватиканським собором!

 

Також сміливо проголосіть правду, що наш Триєдиний Бог не є той самий, що найбільший божок Мекки! Тут Собор проголосив саморуйнівну єресь. В декреті NA є брехливе і маніпуляційне посилання на св. папу Григорія VII. Його неясний вислів в особистому листі до мавританського володаря, відкритого для християнства, спростовується аж ніяк не приватним, але публічним листом папи до іспанських князів (1073р.). Він закликає їх, щоб вони старалися повернути назад територію, окуповану сарацинами, а в тексті неодноразово називає мусульман поганами, кажучи, що вони не знають Бога. Таким було справжнє ставлення св. Григорія VII до мусульман.

 

Ці вимоги стосуються ІІ Ватиканського собору.

А що стосується недійсної беатифікації Вашого попередника, то необхідно, доки Бог ще дає Вам час (найкраще ще в цей час Великого посту), щоб Ви видали публічне проголошення, що каєтесь за цей неправосильний акт, при якому Ви зловживали папським авторитетом і тим самим накликали на себе і на Церкву Боже прокляття (Гал 1,8-9).

 

Причини негідності Івана Павла II:

1) Його жест в Асижі був єретичним жестом, жестом синкретизму з поганством, який за 30 років приніс Церкві катастрофічні плоди. Було створено фальшиву суспільну думку, що Христова відкупительна смерть на хресті є рівноцінною дорогою до спасіння з поганською пошаною до демонів.

2) За час правління Івана Павла II по всіх семінаріях і богословських факультетах поширилась єресь неомодернізму. Настало масове відступництво від правовірності, яке Франциск сьогодні довершує просуванням гомосексуалізму та ісламізації.

3) Іван Павло II скасував екскомуніку на масонів, а тим самим признав їхнє офіційне членство в Церкві. Цим дав їм можливість повністю взяти в свої руки керування Церквою для її запланованого самознищення.

4) Іван Павло II мовчав на педофільні злочини священиків і прикривав їх. Отож він є відповідальним за поширення цієї аморальності не лише в Церкві, але й у світі.

 

Тому просимо Бога, щоб дав Вам ласку в цей час посту зробити для спасінні своєї душі і для добра паралізованої Церкви ці два необхідні кроки покаяння:

1) Назвати єресі ІІ Ватиканського собору справжнім і повним ім'ям.

2) Видати публічне проголошення про недійсність беатифікації Івана Павла II.

 

Віримо, що Ваш крок покаяння і віри буде прикладом та розпочне процес духовного воскресіння Церкви!

У Христі

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі19.03.2017


Копії:

- Католицьким єпископам

- Представникам урядів держав-членів ЄС і Північної та Південної Америки

- ЗМІ

 

Завантажити: Папа-емерит – 90 років – приклад покаяння (19.03.2017)