Стоп звірському механізму викрадання і тиранії дітей в Чехії /відкритий лист президенту і уряду Чехії/

Дата публікації:   2017-03-26
Автор:   ВВП

 

Стоп звірському механізму викрадання і тиранії дітей в Чехії

(відкритий лист президенту і уряду Чехії)

 

Починаються монстрпроцеси над матерями, у яких викрали дітей з причин найрізноманітніших синдромів – так, як це накинула Чехії Рада Європи. Доки є час, закликаємо до конкретних кроків порятунку.

 

Над Чехією згущуються чорні хмари вже з декількох сторін. Вони мають спільну мету – голокост і автогеноцид чеського народу. По-перше, йдеться про привілеювання ЛГБТ, пов’язане з усиновленням дітей, викрадених у люблячих батьків, а далі – про просування звірської ювенальної юстиції та про ісламізацію. Вже раніше була схвалена наркоманія і, очевидно, під тиском РЄ буде слідувати узаконення дитячої евтаназії. Каригідно, що церковна ієрархія мовчить, начеб ні про що не йшлося. Озивається тільки тоді, коли йдеться про їхні реституційні інтереси.

 

Ще раніше соцслужба викрала у громадянки Чехії в Норвегії двох синів. У Празі перед посольством Норвегії на підтримку матері та за повернення дітей маніфестувало 5000 осіб. Але до сьогодні дітей матері не повернули! Президент Чехії правдиво назвав норвезьку соцслужбу гангстерами. Але минуло не багато часу і ця гангстерська та звіряча система прокралась і до Чехії та вже виконує тут свою злочинну діяльність. У всіх країнах це починається однаково: пропагандистський норвезький фільм «Несамовитий» для промивання мізків і маніпулювання людьми, а потім вже відкрито розпочинають викрадання дітей.

 

Одна з жертв цієї звірської системи наважилась розповісти в мас-медіа про жорстокий правовий злочин. У неї викрали дитину і вона може бачитись з нею тільки одну годину на два тижні. На захист матері в суді у Брно виступили два експерти. Вони вказали, що єдиним по-справжньому реальним насильством щодо дитини було те, що її викрали в невинної матері. Але суддя це проігнорувала. Мати була засуджена за те, що буцімто сформувала в дитини т.зв. синдром відкинення одного з батьків (СВБ), що є цілковитим абсурдом і брехнею. Рада Європи цілеспрямовано включила СВБ до видів тиранії дитини. Цей жахливий термін, сконструйований Радою Європи, тепер може бути використаний проти всіх батьків без винятку. Однак справжню тиранію дитини проводять співробітники звірського псевдоправового і псевдосоціального механізму. На них видно реальний синдром втрати розуму і совісті (СВРС). Згодом він поєднується з наступними двома синдромами: СЛВ (синдром людських виродків ) і СЛЗ (синдром людського звірства). Носії – а сьогодні переважно носительки – цих синдромів є набагато небезпечнішими злочинцями, ніж колись фашистські нелюди і звірі, бо вони принаймні не спеціалізувалися на тиранії дітей.

 

Проти цієї звірської системи треба виступити одразу ж з самого початку! Її трагічним наслідком в Норвегії є щорічне самогубств 59 дітей! Усвідомте, що кожна дитина без винятку, викрадена піратами і гангстерами ювенальної юстиції, після двох місяців насильницької ізоляції від матері є глибоко травмована, і вже ані не плаче, ані не усміхається. Крім того, зазвичай їй мусять давати психотропні препарати, щоб вона взагалі витримала психічні терпіння. Ця звірська система викрадання і мучення дітей є гіршою, ніж тероризм ІД. Декілька днів тому ІД згідно закону шаріату засудила 9 християнських дітей на розрізання пилою. Незважаючи на всі жахи, ці діти після короткого фізичного терпіння перейшли до вічної слави в небі. У той же час діти, сатанізовані звірською системою, терплять ще довше, важче і безутішніше, ніж коли б їх піддали фізичному стражданню. Сучасні сатаніти готують цим дітям пекло на землі і пекло після смерті – і все це безкарно, під прикриттям Ради Європи та прав дітей.

 

Кожен нормальний громадянин Чехії повинен виступити проти цієї системи! Не можна дозволити себе обманути і паралізувати психологічними технологіями з оманливими фразами, повними позитивних понять!

Нехай і Чехія вийде з ЄС і з Ради Європи – подібно до перспективи, яку представила кандидат на пост президента Франції пані Ле Пен. Без Ради Європи і без ЄС нам буде краще, ніж стікати кров'ю в тюрмі народів через самогубне законодавство. Треба правдиво назвати злочинною організацією не тільки ЄС і Раду Європи, але й ООН. Вона просовує системи, які призводять до голокосту людства, насамперед дітей. Наддержавні злочинці повинні бути викриті і поставлені перед міжнародним судом, поки ще є час.

 

Що конкретно вимагає ситуація в Чехії?

1) Слід позбавити уряду прем'єр-міністра Соботку і тих, які разом з ним проголосували за ратифікацію самогубної Стамбульської угоди.

2) Пропонуємо президенту замислитись, чи не було б доцільно розпустити нинішній уряд прем'єр-міністра Соботки і тимчасово замінити його справжніми професіоналами і патріотами. Вони мали б завдання навести порядок і провести радикальну реформу законодавства для справжнього добра чеських громадян і їхніх нащадків.

 

3) Необхідно якомога швидше:

а) скасувати закон про соціально-правовий захист дітей, який приховано впроваджує злочинну ювенальну систему;

б) скасувати ратифікацію Стамбульської угоди, яка запроваджує наддержавні механізми для викрадання дітей разом з т.зв. GREVIO;

 

4) негайно усунути з посади міністра Марксову і разом з суддею Адлеровою та психологом Ландовою поставити їх перед судом. Ці особи мають на сумлінні втілення злочинної системи, яка призводить до масової тиранії дітей. Тут йдеться про злочини проти людськості, які не мають строку давності!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату 

 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі 

 

22.03.2017

 

Копії:

- Урядам і церковним представникам Угорщини, Польщі, Словаччини

- Представникам християнських церков в Чехії

- Президентам США, РФ, кандидату на пост президента Франції

- ЗМІ

 

Завантажити:  Стоп звірському механізму викрадання і тиранії дітей в Чехії /відкритий лист президенту і уряду Чехії/ (22.03.2017)