Заклик до відставки папи Франциска

Дата публікації:   2017-04-07
Автор:   ВВП

 
Папа Франциск
Ватикан

 

Заклик до відставки папи Франциска

 

Ваша «Святосте»!

 

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) звертається до Вас з закликом, щоб Ви подали у відставку і за прикладом Бенедикта ХVI відійшли на емеритуру. Те, що з Божого допусту Ви чотири роки займали уряд святого Петра, на кінець було і для «добра» Церкви. Не можна тільки на Вас скидати вину за катастрофічний стан, в якому знаходиться Церква. Процес відпаду настав зі зміною напрямку на II Ватиканському Соборі. Єретичний документ Nostra Aetate (NA) закликав до пошани поганських культів, а цим фактично до пошани їх демонів. Це явне схвалення ідолопоклонства, а отож кінець місії. Крім того, в NA міститься єресь, що наш Бог, Отець Господа нашого Ісуса Христа, є тотожний мусульманському божку з Мекки. Однак цей Аллах з Мекки вимагає крові християн або зречення спасительної віри в Ісуса Христа, що означає вічне прокляття! (Мт. 10,32; Рим. 10,9). Маніпуляційне посилання в NA на приватний лист св. Григорія VII до правителя Мавританії пояснюється його іншим, причому публічним листом до іспанських володарів з 1073 р. В тексті св. Григорій неодноразово називає мусульман поганами, які не знають Бога.

 

Через ці єресі, що заперечують суть віри, II Ватиканський Собор є недійсний!

 

II Ватиканський Собор також відкрив двері історично-критичній теології (методу), яка під час правління Павла VI та Івана Павла II отруїла всі теологічні факультети та семінарії. Ця теологія заперечує суть спасительної віри і робить Церкву лише якоюсь гуманістично-культурною організацією!

 

Учениця Рудольфа Бультмана, Ета Лінеманн, після свого навернення написала: ««Кожен, хто піде цією дорогою безбожності, у своїх рішеннях вже не свобідний; тут є щось чи хтось, хто його змушує. Це демонські сили, під тиском яких опиниться кожен, хто стане на цю дорогу».

 

Слід признати, що Ви маєте велику заслугу у розбитті моноліту церковного фарисействаяк серед ієрархії й духовенства, так і серед мирян. Але, з іншого боку, це добро для Церкви не виправдовує Ваші жести і погляди, якими Ви стягнули на себе кількакратну анатему згідно Гал. 1,8-9 і згідно догматичної булли Павла IV «Cum Ex Apostolatus Officio».

 

ВВП в декількох листах закликав Бенедикта XVI піти у відставку (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=2310, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=406...), а сьогодні закликає і Вас!

 

Для добра Христової Церкви і для Вашого добра, наслідуйте рішення Вашого попередника Бенедикта XVI!

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі5.04.2017


Копії:

- Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

- Єпископам Православної Церкви

- ЗМІ

 

Завантажити: Заклик до відставки папи Франциска (5.04.2017)