З нагоди 90-ліття папи-емерита Бенедикта XVI

Дата публікації:   2017-04-07
Автор:   ВВП

 
Бенедикт XVI
Папа-емерит

 

З нагоди 90-ліття папи-емерита Бенедикта XVI

 

Необхідність оприлюднення недійсності II Ватиканського Собору, а також беатифікації Івана Павла II.

 

Ваша еміненціє!

Оскільки наближається ювілей Вашого 90-ліття, ми зобов'язані знову нагадати Вам про катастрофічну ситуацію в Церкві і те, що для неї і для своєї душі Ви ще можете зробити.

 

Ви були безпосереднім учасником (peritus) II Ватиканського Собору.

Але які були духовні корені цього Собору? Собор просунув Іван XXIII під гаслом «аджорнаменто». Іван XXIII (Анджело Ронкаллі), будучи професором семінарії в Бергамо, у 1911 році був звинувачений в єресі модернізму. Бенедикт XV реабілітував Ронкаллі, так що його почали пропагувати, а одночасно він викладав у Римській семінарії. Пій XI ізолював Ронкаллі, як єретика, пославши його апостольським візитатором в Болгарію і Туреччину. Там він був з 1925 до 1944 року. Тоді усім на здивування, мабуть під тиском масонів, Пій XII призначив його апостольським нунцієм в Парижі. Тут він тісно подружився з провідним масоном E. Ерріо, мером Ліона і главою Палати депутатів французького парламенту. Ця дружба з масонами відкрила йому шлях до подальшої кар'єри. До конклаву ніхто не рахувався з кандидатурою Ронкаллі. Але згодом він сам виявив: «Я був впевнений, що з конклаву вийду папою». Тоді несподівано він скликав II Ватиканський Собор, модерацію якого передав ліберальним теологам. Цим він подбав про оживлення духа єресі модернізму, засудженого св. Пієм Х. Павло VI затвердив Собор разом з єресями синкретизму в декларації Nostra аetate. Таким чином була проголошена пошана до поганських культів, а фактично і до їхніх демонів. Це поклало кінець справжній місії і відкрило Церкву антимісії буддизму, індуїзму та ісламу. Католицька Церква і християнські політики почали пропагувати поганський мультикультуралізм.

 

Іван Павло II, мовчанкою на єресі, дозволив проникнути цьому духу II Ватиканського Собору разом з неомодернізмом і синкретизмом в усі семінарії. Він сам вчинив апостатичний жест в Асижі (1986, 2002). Тому ясно, що відповідно до вчення Церкви, згідно Гал. 1,8-9 і догматичної булли Павла IV, ці три папи, як єретики, є виключені з Церкви. Божа анатема впала і на тих, які проголосили їх беатифікацію чи канонізацію.

 

Візантійський Вселенський Патріархат у апостольському і пророчому авторитеті оприлюднив їх екскомуніку. Він також проголосив, що II Ватиканський Собор є єретичним, тобто недійсним і незобов’язуючим. Обнова Церкви без справжнього діагнозу, тобто без покаяння, є неможливою!

 

II Ватиканський Собор несе відповідальність за Коперніківський переворот в політиці. Природні закони були замінені політичним пріоритетом пропаганди гомосексуалізму, транссексуалізму і фактично дійшло до систематичної ліквідації всіх моральних принципів та християнства. Це пов'язано з викраданням дітей т.зв. ювенальною юстицією і з їх усиновленням гомосексуалістами, педофілами і продажем на органи. Аджорнаменто спричинило також легалізацію наркотиків і просування евтаназії навіть для здорових людей і дітей.

 

Також без II Ватиканського Собору Римський клуб масонів не міг би проголосити голокост людства до т.зв. «золотого мільярда».

 

Що в цій ситуації Ви можете зробити?

 

У Божому світлі віддайте своє минуле під Христовий хрест, щоб осягнути вічне спасіння і не бути засудженим. Також необхідно, щоб Ви якимось способом виявили, що проголошена Вами беатифікація Івана Павла II не виконувала умов, була поспішною, вимушеною, а отже є недійсною!

 

Що стосується II Ватиканського Собору, то визнайте, що отруйними були не тільки плоди, але й корінь! Тобто II Ватиканський Собор є недійсним і є головною перешкодою до справжньої обнови Церкви!

 

Христос воскрес! Воістину воскрес!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                   + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі4.04.2017


Копії:

- Держсекретаріату Ватикану

- Єпископствам Католицької і Православних Церков

- Главам держав Європи, Північної і Південної Америки

- ЗМІ

 

Завантажити: З нагоди 90-ліття папи-емерита Бенедикта XVI (4.04.2017)