Відставка папи Франциска – Великодній заклик

Дата публікації:   2017-04-19
Автор:   ВВП

 

Відставка папи Франциска – Великодній заклик

 

Візантійський Патріархат звертався до Вас в час Великого посту, щоб Ви обдумали питання своєї відставки з уряду.

Нещодавно було оприлюднено, що Ви виступили за те, щоб священиків-педофілів, які зловживають дітьми, вже не карали ув'язненням, але молитвою. Жертви шоковані! Таким чином зловживання дітей стає нормою, а педофіли вже не мають перешкод, щоб продовжувати тиранізувати дітей.

 

Коли минулого року в Римі відбулась 1,5-мільйонна маніфестація проти усиновлення дітей гомосексуалістами, які часто є педофілами, Ви не підтримали маніфестацію, але дуже різко її засудили. Цим Ви стали на бік збоченців і виступили проти невинних дітей та батьків! Говорити фрази про оздоровляюче гладження дітей, а при цьому фактично підтримувати усиновлення дітей гомосексуалістами і педофілами – це до неба волаюче лицемірство. Цим Ви одночасно підтримуєте і жорстокий механізм ювенальної юстиції!

 

Викрадених дітей без найменшого милосердя, про яке Ви так часто патетично говорите, ювенальна юстиція віддає в неконтрольовані заклади чи в т.зв. сім’ї гомосексуалістів і педофілів. У Норвегії щороку 59 викрадених таким чином дітей здійснюють самогубство! Які жахливі терпіння переживають також беззахисні матері?! Крім того, Вам відомо, що деяких з цих дітей, особливо інвалідів, продають на органи.

 

Внаслідок цього молоді подружжя взагалі бояться мати дітей. Коли Ви просовували ісламізацію, то назвали Європу «безплідною жінкою». Але з іншого боку Ви цинічно висміяли християнських батьків, що вони не повинні думати, що мусять «плодити дітей, як кролики».

 

Виступіть за скасування жорстокої системи ювенальної юстиції і пов’язаного з нею усиновлення дітей гомосексуалістами та педофілами, принаймні тепер!

Візантійський Вселенський Патріархат цього Великодня знову закликає Вас: Відповідально обміркуйте перед Богом, своєю совістю і Божим людом питання своєї відставки!

 

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

16.04.2017

 

Копії:

- Єпископам Католицької Церкви

- Єпископам Православних Церков

- ЗМІ

 

Завантажити: Відставка папи Франциска – Великодній заклик (16.04.2017)