Патріарх Кирило проголосив єресь ІІ Ватиканського Собору

Дата публікації:   2017-05-01
Автор:   ВВП

 

Патріарх Кирило проголосив єресь ІІ Ватиканського Собору

 


В день Христового Воскресіння 16 квітня 2017 р. патріарх Кирило проголосив єресь.

Цитата Кирила: «Я знаю, що тут є християни і мусульмани. Кожен звертається до одного і того ж Бога-Творця. І як відповідь на це отримуємо реальну Божу допомогу».

 

За словами Кирила, православні і мусульмани звертаються до одного й того ж Бога. Це католицька єресь ІІ Ватиканського Собору (1965). З іншого боку, верховні представники ісламу, на відміну від Кирила і ІІ Ватиканського Собору, не проголошують, що ми з ними маємо одного Бога. Навпаки, Мухаммед написав в Корані про християн: «Воістину, невірними є ті, які говорять: “Месія, Син Марії, є Бог!”» (5:72). «Не проявляйте слабкості у переслідуванні цих людей» (4:104). «Це не ви вбили їх, але Аллах їх вбив» (8:17). Згідно Кирила, це, мабуть, є та реальна «божа» (Аллахова) допомога, яку ми отримуємо!

 

ІІ Ватиканський Собор (1965) також проголосив єресь, що католики мають одного й того ж Бога і з решта поганами.

Бог є Творцем усіх – і людей, і тих ангелів, які перестали Йому поклонятися і стали демонами. Погани – хоча й Бог є їхній Творець – не поклоняються Йому, але поклоняються демонам (1 Кор. 10,20).

 

Мабуть, невдовзі у згоді з Критським псевдособором (2016), який визначив основним напрямком екуменізм, Кирило проголосить і цю Ватиканську єресь, а також замаскує це фразою, що Бог є Творцем усіх, і поган теж. Але вже замовчить, що поганам надають фальшиву допомогу демони, яким вони поклоняються, а не Бог.+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


29.04.2017


Копії:

- Православним і католицьким єпископам

- ЗМІ


Завантажити: Патріарх Кирило проголосив єресь ІІ Ватиканського Собору (29.04.2017)