ВІДКИНЬТЕ ПУТА Ротшильдів і Рокфеллерів!

Дата публікації:   2017-05-03
Автор:   ВВП

 
Президенту США Дональду Трампу
Уряду США

 

Президенту Китаю Сі Цзіньпіну
Уряду Китаю

 

Відкиньте пута Ротшильдів і Рокфеллерів!

 

Нехай будуть націоналізовані банки і майно масових убивць людства. Ніхто не зв'язаний з ними жодними боргами.

 

Візантійський Патріархат закликає всі країни світу, щоб виступили проти злочинної експлуатації, якою їх собі поневолюють світові еліти, що поклоняються сатані. Ці архітектори Нового Світового Порядку приховано диктують і змінюють закони у всіх країнах і вводять диктатуру, що веде до самознищення цих держав.

 

Ротшильди і Рокфеллери брудними грошима підпорядковують собі весь світ. Не секрет, якими махінаціями і обманами вони їх дістали. Вони мають на совісті і вбивства американських президентів, які виступили проти них – Лінкольна, Гарфілда, Кеннеді. Сьогодні вони здійснюють найважчі злочини проти людства і готують геноцид планети. Римський клуб під їх керівництвом запланував винищення людства до одного т.зв. золотого мільярда (зараз говорять вже тільки про півмільярда). Для цієї злочинної мети використовують всі можливі засоби. Приховано викликають захворювання і безплідність, щоб таким чином поступово винищити населення (генні маніпуляції, зараження посівів, шкідливі вакцини, біологічна зброя – віруси ...). Вони просувають автогеноцид з допомогою гендерної ідеології (гомосексуалізм, транссексуалізм...), запровадили ювенальну юстицію, яка викрадає дітей у люблячих батьків, просувають легалізацію наркотиків і евтаназії – навіть для дітей!

 

Вони несуть відповідальність за всі державні перевороти і громадянські війни останнього часу, а також інсценують початок самогубної третьої світової війни.

Візантійський Патріархат закликає всі країни світу, щоб на своїй території націоналізували банки і майно цих масових убивць людства. Ніхто не зв'язаний з ними жодними боргами! Ця присвячена сатані найбільш злочинна структура, яка має єдність з масонами, повинна бути ліквідована, поки вона не ліквідувала людство!

 

Насамперед, хай з її підпорядкування вийдуть США, Росія і Китай. Хай вони стануть в цьому прикладом для інших країн!

Уряди країн зобов'язані відновити справедливе законодавство і позбутися сатанинських антизаконів, які були нав'язані їм наддержавними організаціями, приховано керованими цими злочинцями. В першу чергу, мова йде про антизакони, що ведуть до духовного, морального та фізичного автогеноциду (гендер, ювенальна юстиція, чіпування, евтаназія...).

 

Світові банкіри – ілюмінати і масони, – вже не мають права володіти і управляти світовими ЗМІ.

Ці люди, посвячені сатані, повірили його брехні і не рахуються з реальністю, що найвищим Владикою і Творцем не тільки нашої Землі, але й цілого Всесвіту є Всемогутній Бог. Перед Його судом в годину смерті стане кожна людина.

 

Мета життя не полягає в багатстві, кар'єрі, насолодах (аморальність, наркотики...). Мета полягає в тому, щоб кожен пізнав істинного Бога і відвернувся від зла. Внутрішнє рабство гріха – родовище зла і брехні, є в кожній людині. Гріхи прощає нам тільки Божий Син Ісус Христос, який помер за нас і на третій день воскрес!

 

Остання пророча книга Біблії, Одкровення, актуально називає банкові і урядові структури НСП злочинним містом Вавилоном, блудницею (сатани), «яка є матірю блуду і мерзот на землі» (Об. 17,5). «...спустошать її і спалять вогнем» (вірш 16). «...Велике місто (корпорації НСП) в одну годину було спустошене» (Об. 18, 18-19).

Прийшов час! Конфіскуйте майно злочинців проти людства: ілюмінатів, Рокфеллерів та Ротшильдів. Нехай вони постануть перед справедливим судом!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату 
 
+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі 
 
02.04.2017
 

Копії:

- Урядам інших країн

- Представникам католиків, православних і інших християн

- ЗМІ


Завантажити:  ВІДКИНЬТЕ ПУТА Ротшильдів і Рокфеллерів! (02.04.2017)