Людина любить брехню і не хоче чути правду

Дата публікації:   2017-05-19
Автор:   ВВП

 

Людина любить брехню і не хоче чути правду

 

«Стара людина» в нас приймає і реалізує зло та обман, які ведуть до розкладу, але коли їй скажуть правду для її ж добра та добра близьких, то або нічого для цього не зробить, або навіть її відкине. Можна і наочно вказати, пояснити, що йдеться про розумні, ясні та логічні речі, але це не допоможе. Наприклад, якщо хтось хоче в школі провести лекцію проти наркоманії, то завжди знайдеться один нахаба, що кине якусь репліку, і всі почнуть сміятися, бо повірять цим його фразам. Коли ж викладач скаже щось розумне, то молодь цього вже не сприймає. Або коли батьки намагаються прищепити  дитині розумні засади, перевірені життям, щоб її перестерегти і захистити від зла, її реакція така: «Це застарілий погляд». Але коли якийсь фраєр зробить цілковиту дурницю, всі його в цьому наслідують. Коли якась дівчина прийде до школи непристойно одягнена, всі дівчата теж одразу ж її наслідують. Тоді батьки можуть просити: «Не ходи так викликаюче одягнена. Не йди на дискотеку. Не дружи з цим хлопцем. Ще можеш заразитися СНІДом…». Але нічого не допомагає.

 

Гріх в нас є злом, це фактично запланований геноцид людини і суспільства. Тому треба його засуджувати і ставити до світла: «Я не буду захищати в собі цього обманця, зрадника, вбивцю, який має одну програму – об’єднатися з дияволом, затягнути мене в пекло та створити мені пекло вже тут, на землі (різні хвороби), коли слухатиму брехню і гріх!». Але людина замість цього оберігає гріх в нас, любить його і навіть життя віддає за нього. Як боляче бачити, скільки диявол має мучеників, які, будучи самі обманеними, стають інструментами геноциду і здійснюють заплановане самогубство людства.

 

Це плоди родовища зла в нас, яке має суб’єктивну правду, а об’єктивну правду відкидає. Дух брехні разом з родовищем зла в нас створює фальшиву суспільну думку, якою тероризує людей і висміює їх, щоб вони боялися виступити проти брехні і поширювати правду. Чеснота подається як щось старомодне, менш вартісне і упокоряюче. Треба правдиво виступити проти родовища зла в собі і проти духа брехні.

 

 Завантажити:  Людина любить брехню і не хоче чути правду