В пеклі є ті, які відкинули Христа і спасіння

Дата публікації:   2017-08-16
Автор:   ВВП

 

В пеклі є ті, які відкинули Христа і спасіння

 

Ті, які відкинули Ісуса, зустрінуться з Ним в годину смерті як зі суддею. В єдиному погляді побачать, Він не є їхнім приятелем і Спасителем, бо вони знову і знову відкидали Його, убивали свою совість, вірили брехні, систематично воювали проти правди, проти Христа і проти добра, яке пов'язане зі спасінням і з Євангелієм, яке вони перекручували. В цей один момент вони побачать плоди. Св. Бернард каже, що самі гріхи, які вони вчинили, скажуть їм: «Ми – твоє діло, ми тебе не залишимо». А св. Іван Золотоустий каже: «Тебе будуть оскаржувати рани Ісуса. Гріхи будуть докоряти тобі. Хрест Христовий, який був для твого спасіння, повстане проти тебе».

 

Отож суть вічного засудження полягає в тому, що людина не хоче повірити, не хоче прийняти Божу правду, але хоче вірити брехні диявола. А Ісус каже у притчі про багача і Лазаря: «Навіть якщо хтось із мертвих воскресне, не повірять!». Чому не повірять? Бо не хочуть вірити, не хочуть прийняти правду. А це гріх проти Святого Духа, що людина наперед відкидає правду. Але ця правда стосується кожного особисто! Адже йдеться про спасіння душі!

 

Приклад: Це було близько 1812 року, коли Наполеон ішов на Москву. На цій війні були два російські офіцери, які разом уклали договір, що хто з них швидше помре, дасть знати іншому, чи існує пекло. Коли про це домовлялися, були трохи п'яні. Тоді вони сперечалися і казали: «Жодного пекла не існує!». Вони потиснули один одному руку і сказали: «Пекла таки нема! Хто з нас помре першим, прийде сказати, що його не існує». Згодом, за декілька місяців, близько четвертої години ранку, один з офіцерів прокинувся і на нього напав великий жах. Раптом побачив перед собою свого приятеля. Він горів у пекельному полум’ї. Тоді поглянув на нього і сказав: «Пекло існує і я є в ньому!». Тоді видіння зникло. Десь за місяць офіцер отримав лист, в якому йому повідомляли, що його друг загинув на полі бою. Це було саме того дня і в той час, коли побачив його у полум’ї. Офіцер на фронті загинув, і його душа загинула також. Ось так прийде смерть, і тоді вже занадто пізно буде щось робити.

 

Завантажити: В пеклі є ті, які відкинули Христа і спасіння