Фатімська таємниця через 100 років – 2 частина: не тільки для політиків

Дата публікації:   2018-01-10
Автор:   ВВП

 

Фатімська таємниця через 100 років –

 2 частина: не тільки для політиків

 

Християнські народи дійшли до тієї стадії, коли ні в політичній, ні в освітній сфері, і взагалі у суспільному житті, речі не можна називати справжніми іменами. Було запроваджено т.зв. коректність, якою прикривають навіть найбільші злочини проти людства. Ця духовна атмосфера не дозволяє називати зло злом. Зло повинно сприйматися як добро, а тому від нього вже неможливо захищатися. Той, хто сьогодні дозволить собі називати зло злом, карається як найбільший злочинець. (В Німеччині за оприлюднення злочинів мігрантів загрожує 5 років позбавлення волі).

Існує неписаний закон, що самознищення людини і народу необхідно пропагувати під позитивними поняттями. Усі мусять грати комедію, яку диктують приховані еліти.


Новий Світовий Порядок (НСП) запроваджує гомосексуалізм, пов’язаний з ювенальною юстицією та ісламізацією. Він прагне досягти т.зв. золотого мільярда, тобто голокосту 6 мільярдів населення. Ідеологічно найсильнішою силою цього професійного обману є церковні юди на найвищих посадах. Це вони запровадили принцип, що зло не можна називати злом, а правду правдою! Це приносить такі ж плоди, коли б лікарі позитивно реагували на смертельну інфекцію – масове винищення населення.


Згідно з цим принципом, офіційні державні структури, такі як законодавство, міліція, система освіти чи медицини, включені до організованого злочину голокосту людства. В даний час виживе тільки той народ, який матиме за провідників таких політиків, що будуть називати зло злом і виступлять проти злочинної ідеології та геноцидної системи НСП! Якщо всі народи не виступлять проти злочинної ідеології НСП, будуть винуваті у власному голокості!


Пріоритети рятівної політики:


1) Засудити гомосексуалізм! Назвати його тим, чим був і є – сексуальним збоченням! (див. 2Пт. 2,6). Його результат – автогеноцид власного народу. Держава повинна підтримувати лише здорову сім’ю, де є батько, мати та діти.


2) Проламати табу щодо оприлюднення злочинів ювенальної юстиції. Пірати та покидьки суспільства в системі соціальних служб здійснюють найважчі злочини проти дітей. Фальшива прихованість цих сатаністів захищає і поширює цю злочинну систему. Тільки в Норвегії щороку близько 100 дітей, які були таким чином викрадені та психологічно й сексуально тиранізовані, здійснюють самогубство. Коли ці пірати, захищені міліцією прориваються в домівки, відчайдушні батьки часто бачать єдиним рішенням сімейне самогубство (див. численні приклади з Фінляндії…).


Так звані християнські народи, разом зі своїми найвищими церковними лідерами, на ці злочини мовчать! Цим беруть на себе відповідальність і скликають справедливе покарання. Коли у матері вкрадуть улюблену дитину і після місяця, повного відчаю і страждання, дозволять на декілька хвилин побачити своє дитя, а при зустрічі вона зронить сльозу, то за це її карають і своєї дитини вона вже не побачить. Це одне з прав жінок та дітей, установлене Конвенцією ООН. Сьогодні ООН видає й інші подібні безглузді та злочинні конвенції (Гаазька конвенція про захист дітей та співробітництво в галузі міжнародного усиновлення). Злочинний проект Дитинство-2030 вже розраховує на викрадених дітей.
Якщо політики не скасують ці сатанинські закони та проекти, відповідальність лягає на них.


3) Заборонити ґендерну ідеологію, яка заперечує найосновнішу реальність, що чоловік є чоловіком, а жінка жінкою. Жертви цієї ідеології позбавлені реалістичного мислення і є одержимі демоном. Гендер – це ще один автогеноцидний проект НСП.


4) Зупинити ісламізацію, пов’язану з тероризмом і кривавим викоріненням європейських народів, культури та християнства. Політкоректність разом з псевдопапою Франциском грубо бреше і диктує народам квоти на прийняття ісламістів!


5) Викрити в ЗМІ правду про найважчі злочини проти окремих людей та народів, продиктовані наддержавними організаціями.


6) В законодавстві мусять бути скасовані всі анти-закони, нав’язані ООН, ЄС і Радою Європи. Вони призводять до самознищення окремих осіб та народу і були просунені обманом під позитивними поняттями.


7) Заборонити організації, які за юдин гріш чи обіцянку кар’єри служить архітекторам НСП (Ротарі, Лайонс-клуб чи інші наддержавні організації, такі як масони та ін.). /див. скасування мережі соросівських організацій в Угорщині/


Хто в нинішній психологічній війні виступить проти системи НСП, повинен бути готовим пожертвувати і своїм життям. Але цей бій варто вести, це має сенс! Народ потребує героїв, пророків, які бачать правду і захищають її. Ми всі колись помремо і нас чекає Божий суд та вічність. Сенс нашого життя полягає не в кар’єризмі та матеріалізмі, а в пошуку правди. За правду мусимо боротися, відділяючись від родовища зла (від гріха) в нас і навколо нас! Система НСП має на меті зробити людей втіленими гендерними демонами, а з викрадених дітей зробити месників власного суспільства, яке дозволило їхню тиранію. Людей, які просовують та реалізують цю програму НСП, чекає пекло, і навіть якщо вони його ігнорують, це нічого не змінює.


Пресвята Богородиця 100 років тому через дітей у Фатімі закликала до покаяння передусім найвищих церковних сановників, а також інших затверділих грішників. Цитата з об’явлення: «Пречиста показала нам велике море вогню, яке було наче під землею. До цього вогню були занурені демони та душі, як прозорі чорні або бронзові розжарені вуглини у людській подобі. Вони перемішувалися в пожежі і неслися вогнем, що виходив з них разом з хмарами диму. Вони падали на всі боки так, як падають іскри при великих пожежах, без ваги або рівноваги, посеред болісних криків і зітхань, повних відчаю. Вони викликали жах і навіювали страх. Демонів можна було розпізнати за страшними і гидкими звірячими обличчями – жахаючими і незнаними, але прозорими і чорними. Це видіння тривало мить… Інакше ми б померли від жаху. Тоді ми звели очі до Пречистої, яка нам добродушно і сумно сказала: „Ви бачили пекло, куди падають душі бідних грішниківˮ…».


Під час наступної появи Вона сказала: «Моліться, багато моліться і приносіть жертви за грішників, бо багато душ ідуть в пекло, тому що за них ніхто не жертвується і не молиться».


Вона також закликала до молитви на вервиці.


Прислів’я каже: «Мудрим є той, хто думає про кінець».


Кожного з нас чекає смерть, Божий суд, а потім вічне щастя у славі з Богом, ангелами і святими, або вічне страждання в пеклі з сатаною, демонами і покидьками людства. Якщо нас, людей, не мотивує до боротьби зі злом, брехнею та духом брехні любов до Бога і ближнього, то хай тоді нас мотивує хоча б страх зі справедливого суду і вічного страждання в пеклі.


Заклик з Фатіми стосується кожного політика та кожної людини. Покаяння – метаноя, зміна думання – означає відділитися від брехні і прийняти правду. Не є таємницею, що Христос є «Дорога, Правда і Життя» (Ів. 14, 6). Того, хто шукає правду, любить правду і бореться за правду, після смерті чекає вічна нагорода і нескінченне щастя. Правда на кінець переможе! (див. Ів. 8,32).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

13.10.2017

 

Завантажити: Фатімська таємниця через 100 років – 2 частина: не тільки для політиків (13.10.2017)