Щодо заяви єпископів з Казахстану

Дата публікації:   2018-01-11
Автор:   ВВП

 

Щодо заяви єпископів з Казахстану

 

31. 12. 2017 р. архиєпископ Томаш Пета, єпископ-помічник Атанасій Шнайдер і архиєпископ-емерит Ян Павло Ленга виступили з заявою, якою реагують на схвалення Франциском пасторальних правил єпископів з Буенос-Айреса, які профанують Святу Тайну Євхаристії і Тайну Подружжя.

 

Заява єпископів з Казахстану, разом з виступом чотирьох кардиналів проти ексгортації Amoris laetitia і з зверненням багатьох підписантів «Корекції» є закликом для Франциска виправити свої висловлювання, якими підриває догми Католицької Церкви.

 

Догматична булла Павла IV захищає папський уряд від зловживання. Якщо папа впаде в єресь, то згідно догматичної булли  Cum ex Apostolatus Officio і згідно Святого Письма (Гал 1, 8-9) він є виключений з Церкви.

 

Тут є ессенціальне питання, перед яким стоїть кожен єпископ і священик: чи є Франциск правосильним папою, чи ні?

 

Через єдність з єресями Франциск виключив себе з Містичного Тіла Церкви, тобто папський уряд  він займає вже незаконно і згідно  доктринальної булли все, що він робить, є недійсним! Кожний єпископ і кожний священик зобов'язаний у сумлінні відділитися від  внутрішньої і зовнішньої єдності з єретичним папою і вже не згадувати його ім'я в Літургії Так захистить себе і Христове стадо від Божого прокляття, яке лежить на Франциску.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
 
+ Методій, ЧСВВр  + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
7.01.2018

 

Копії:

  • Ватикану і католицьким єпископствам

 

 

Завантажити: Щодо заяви єпископів з Казахстану (7.01.2018)