Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року

Дата публікації:   2018-02-08
Автор:   ВВП

 

Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року

 

У своєму виступі з 30 січня 2018 р. президент Трамп чітко висловив свою позицію повернення до основ американського народу, тобто до християнських цінностей. Він сказав: «Разом ми знову відкриваємо американський шлях. Ми в Америці знаємо, що віра і сім’я, а не влада і бюрократія, є центром життя американців. Наш лозунг – «In God we trust»  – «Ми віримо в Бога».

 

Підбадьорює те, що після цих слів президент Палати представників Конгресу США Пол Райан, який сидів за спиною Трампа, підняв праву руку і очі до неба та голосно сказав: «Амінь!»

 

Американський коментатор додає: «Вже було досить того, що ми соромилися і ховали погляд, коли хтось згадував, що наша країна була заснована християнами. Західні цінності – це вже не може бути якась толерантність, де толерується аморальність і злочини проти людства, де в центрі стоїть якийсь гендер, надлюдина, і де вже не враховується реальність, не відрізняється добро від зла, і де правда систематично ліквідується.

 

В надвечір’я Христового народження ми повинні вітати один одного з народженням Спасителя, а не з якимось абстрактним святом. На Великдень треба бажати один одному, щоб ми щасливо пережили свято Христового Воскресіння, а не вигадане свято весни і курчат».

 

Коментатор підкреслив: «Трамп несе відповідальність за особливу місію – повернути важкий корабель від безнадійної толерантності, релігійного лібералізму і демократичної безбожності в напрямку, який окреслили наші батьки, засновники нашої країни. Це напрям «In God we trust» – «Ми віримо в Бога».

 

Так, як справжні американці, так і ми в Чехії боремося проти глобалізації Нового Світового Порядку, який несе з собою голокост людства. Потрібно відрізняти американський народ від наддержавних еліт, які протягом багатьох десятиліть зловживали американською владою для досягнення своїх цілей.

 

Як в США, так і в Чехії сьогодні ведеться боротьба правди з брехнею, життя зі смертю. Нехай цей ювілейний 2018 рік стане роком перемоги правди над брехнею і життя над смертю!

 

     Візантійський Вселенський Патріархат

 

5.02.2018

 

Завантажити: Щодо виступу Трампа з 30 січня 2018 року (5.02.2018)