Роздуми над Словом Життя Гал. 3,11

Дата публікації:   2018-03-24
Автор:   ВВП

 

Роздуми над Словом Життя Гал. 3,11

 

 

«А що ніхто законом не оправдується перед Богом,

то це ясно, бо „праведний з віри буде жити”»

 

Тут ясно сказано, що ніхто не буде оправданий законом, і підкреслюється, що праведний буде жити з віри. Знову усвідоммо собі термін «праведний», тобто «справедливий» − як з природного погляду, так і з погляду Святого Письма. Справедливий – це той, який дає кожному те, що йому належить: Богу − що належить Богу, ближньому − що належить ближньому, а собі − що належить собі.

 

Несправедливість − це коли Бог проявляє нам любов, а ми відплачуємо за це байдужістю. Господь Ісус на хресті віддав за нас Своє життя, а ми відплачуємо Йому ігнорацією та невірою. Це несправедливість. Ми повинні бути справедливими і вдячністю та любов’ю відплачувати за Його велику любов.

 

З погляду віри під словом «справедливість» також мається на увазі оправдання або очищення від всякої неправедності та гріхів. Оправдання ми осягаємо через віру − не своїми вчинками, але вірою, яка пов’язана з визнанням своїх провин перед Богом. Вірою ми з'єднуємося з Христовою смертю на хресті, тобто кожен особисто віримо Божому слову, що Ісус помер і за всі мої гріхи, а якщо ходжу у світлі, то Його кров очищує мене від кожного гріха (див. 1Ів. 1,7-9).

 

Намагаймося всі ці два тижні жити з віри. Тобто у своєму щоденному житті рахуватися з Богом, що Він нас бачить, знає і хоче, щоб ми давали Йому свої проблеми. Якщо переступимо свою совість, або, навіть бажаючи добра, вчинимо зло, то на мить усвідоммо собі це і віддаймо цю провину та зло під Христовий хрест і просімо прощення. Тобто живімо з віри − особливо тоді, коли впродовж дня будемо зупинятися на молитовних зупинках, розбуджувати жаль, повторюючи святе Ісусове Ім'я: «Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене, грішного», та в дусі дивитися на п'ять ран Христа.

 

Завантажити: Роздуми над Словом Життя Гал. 3,11