Найглибша місія

Дата публікації:   2018-04-19
Автор:   ВВП

 

Найглибша місія

 

Якщо зовнішня місія «забетонована», то чи будемо нудьгувати?! Маємо проводити роботу першопрохідців в напрямку вертикалі, тобто зверху вниз, потрібно зайти на глибину, зробити артезіанську свердловину. Нашим святим обов’язком є проводження місії передусім у своїй душі. Святий Франциск Салезький каже: «Одна душа – це досить велика єпархія». А найперше – моя душа!

 

А якщо ви будете переживати біль над Церквою, Бог покаже вам ключ, ключ до тієї найглибшої місії. Тобто не лише до першого кроку, який приносить євангелізація і прийняття Ісуса Христа за свого Спасителя та Господа, прийняття Богородиці та Святого Духа, відречення єресей і окультизму, але настане другий етап. Другий необхідний етап місії – це творення правдивої Церкви, тобто правдивого Тіла Христового, не лише інституції. Церква є правдивим Тілом Христа, і ця єдність є умовою. На жаль, поки що Церква є прогнилим, смердючим трупом, і не є для світу світлом, але темрявою.

 

Свята Тереза від Дитятка Ісус померла в 24 роки. Вона прагнула проводити місії, а Бог прикував її до ліжка. Тут вона написала свій щоденник – книгу, яка багатьох людей надихнула до наслідування Христа і багатьох привела до навернення. Отож ця книга її досвідів, довіри до Бога і віддавання своїх дрібниць Ісусу зробила більшу місію, ніж коли б вона проводила зовнішню місію. Можливо ви зітхнете: Я старший від Терези, а святості ще не видно. Вона вже була зріла для неба і Бог покликав її. З вами Бог має інший план. Ви маєте прокладати дорогу спільноти, хоч маєте цілком протилежні характери. Ви повинні творити єдність в сім’ї, в спільноті, а ця правдива єдність в Христі пов’язана з вашим духовним вмиранням, з духовним хрестом і з духовною смертю. Тоді ця місія принесе дуже велике благословення. Дякувати Богу за цю святу. Але в сучасній важкій добі, коли гріх надзвичайно розмножився, Бог і через вашу слабкість, через вашу віру і єдність в наслідуванні Христа принесе велику користь для спасіння душ. Але Божа вимога – мати правдиву спільноту.

 

Завантажити: Найглибша місія