Відповідь на скаргу щодо участі в поході за сім’ю

Дата публікації:   2018-06-28
Автор:   ВВП

 
Начальнику Головного управління
Національної поліції у Львівській області генералу поліції
В. В. Середі
Копії:
Голові ЛОДА
Міністру внутрішніх справ України

Відповідь на скаргу щодо участі в поході за сім’ю

(до звернення директора Інституту народознавства С. П. Павлюка...)

Шановний Валерій В'ячеславович!

Степан Павлюк, директор Інституту народознавства, відкрито звернувся до Вас зі скаргою на нашу релігійну громаду УП ГКЦ. Скаргу і коментар з грубим очорненням він оприлюднив і на РІСУ з метою викликати масову релігійну ненависть щодо УП ГКЦ.

 

С.Павлюк починає словами, цитуємо: «Якщо хтось їм найбільше нашкодив, то це я і тішуся з цього». https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71537)

Імпульсом до скарги Павлюка була абсурдна причина − наша участь у громадському поході за сім'ю у Львові 3 червня 2018 року.

 

Крім того, Павлюк вже протягом багатьох років протизаконно і навмисно називає нас небезпечною сектою, щоб розпалювати проти нас релігійну ненависть.

 

УП ГКЦ не є жодною сектою, а тим більше небезпечною. Це очорнення вже однозначно спростував представник Департаменту у справах релігій та національностей у Києві В. Любчик (28.07.2012). Ми відрізняємось від УГКЦ так, як відрізняються православні церкви УПЦ КП та УПАЦ кожна з яких має власне керівництво. Відповідно до українського законодавства, ми маємо право як релігійна громада існувати і без реєстрації.

 

Похід за сім’ю у Львові організувала Львівська архиєпархія УГКЦ і публічно було запрошено брати участь у ньому всіх мешканців Львова та околиць. Тільки ми, на думку Павлюка, не маємо права брати участь у громадських акціях на захист сім'ї, які, окрім того, мають всеукраїнський характер. Своєю скаргою Павлюк здійснює антизаконну діяльність обмежування наших основних громадянських і людських прав, вимагаючи в поліції, щоб за його прикладом також здійснювала карний злочин і без причини нас переслідувала. Сама скарга Павлюка є грубо дискримінаційною (згідно із Конституцією України, КК України, ЦК України, Законом України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»).

 

Свою антизаконну нетерпимість щодо УП ГКЦ він обґрунтовує сфабрикованими неправдами з минулого, які ніколи не були і не є предметом жодного кримінального провадження, а тим більше причиною нашої ліквідації. Цим Павлюк лише маніпулює емоціями громадськості, навмисне зловживаючи темою, яка сьогодні є болючою для кожного українця.

 

Вкажемо хоча б на деякі карні злочини проти нашої УП ГКЦ, за які Павлюк несе відповідальність:

Цитата Павлюка з РІСУ: «Я вигнав їх з церкви Воздвиження Чесного Хреста в Підгірцях».

 

Відповідь: Так, він вигнав нас, але якою ціною? Підгорецьким костелом завідував академік, герой України, пан Борис Возницький. Павлюк створював на нього такий сильний і постійний психологічний тиск, що пан Возницький нам на нього неодноразово скаржився і на кінець ми дізналися, що він психічно цього не витримав, дістав інфаркт, попав в автоаварію і трагічно загинув. Тим Павлюк безсовісно хвалиться?

 

Павлюк хвалиться, що нам шкодив і стверджує, що радіє, коли може робити це якнайбільше. Як нам шкодив?

 

Ще за влади Януковича він ініціював серію телепередач і статей в мас-медіа, де сам або зі своїми однодумцями грубо і незаконно нас очорнював на основі сфабрикованих аргументів. Він завжди подбав про те, щоб нам не була надана можливість мінімальної сатисфакції.

 

В передачі «Люстрація» (01.11.2013) він публічно закликав до нашої моральної та фізичної ліквідації і з цією метою чинив психологічний тиск на керівництво Львова. Він буквально стверджував, що нас потрібно «нейтралізувати», тобто фізично знищити. Цим він вчинив кількакратне порушення ККУ (Пропаганда релігійної нетерпимості та дискримінації, вчинені повторно - Ч.3 ст. 300 КК України, розпалювання релігійної ненависті, образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, обмеження прав громадян за ознакою релігійних переконань - ч.3 ст. 161 КК України, заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку - ст. 295 КК України.)

 

В іншій телепередачі (13.02.2014, телеканал 1+1, програма «Українські сенсації») була інсценізована вистава, яка мала викликати обманливе враження, що ми були причиною сімейної трагедії, яка в той час відбулася у Львові і закінчилася жорстоким вбивством і самогубством. Шокує, що Павлюк цинічно використав цю трагедію, щоб нашу УП ГКЦ брехливо представити в передачі як надзвичайно небезпечну секту, яка проводить ритуальні вбивства! Це надзвичайно грубе і маніпуляційне очорнення нашої УП ГКЦ є кількакратним карним злочином з метою розпалювання масової ненависті і провокації щодо нашої фізичної ліквідації. (ч.3 ст. 161 КК України - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років, ч.3 ст. 300 КК України - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.)

 

При тому нам не була надана жодна можливість пояснити, що це грубе очорнення і що з трагедією ми не мали нічого спільного. Ця кампанія мала приготувати шлях до серії карних злочинів, згодом абсолютно безкарно скоєних проти нас! На наших сестер-монахинь прямо на вулиці нападали навіть фізично. Кульмінацією зусиль Павлюка щодо нашої ліквідації стали повторювальні нічні спроби масового вбивства понад 30 сестер. Серед ночі були розбиті вікна монастиря і всередину кинуто понад 20 коктейлів Молотова. Внаслідок підбурюючої кампанії Павлюка і розпалювання масової ненависті громадськість не була здатна проявити щодо нас навіть найменшої справедливості чи співчуття. Під час першого нападу викликані медпрацівники відмовлялися надати сестрам навіть найнеобхіднішу медичну допомогу. Міліція зовсім не шукала справжніх винуватців і не вживала заходів належного реагування. Це плоди цілеспрямованих зусиль Павлюка, а це він продовжує робити і сьогодні.

 

Тільки Божим чудом не вдалося здійснити масове вбивство (за яке відповідно до п. 5, 11, 12, 14 ч. 2 ст. 115 КК України передбачене довічне позбавлення волі). Напади з коктейлями Молотова повторно відбулися: 15.08.2015р., 29.09.2015р., 13.07.17р. Це був запланований і організований злочин (Ч.1 ст. 32; ч.1 ст. 13; п. 1, 5 ч. 1 ст. 67; п. 5, 11, 12, 14 ч. 2 ст. 115 КК України – повторний закінчений замах на вбивство вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, з мотивів релігійної нетерпимості за попередньою змовою групою осіб - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років).

 

Хоча масове вбивство не вдалося, все ж ці сестри несуть важкі наслідки для здоров'я на ціле життя через отруєння токсичним газом з коктейлів Молотова. Наприклад, одна з сестер (38 років) отримує пенсію по інвалідності у зв'язку з тим, що отрута коктейлю увійшла в її легені і вона була змушена перенести важку операцію легенів. Їй відрізали половину легені! Інша сестра також цілий рік була змушена лікувати легені з використанням сильних ліків, які пошкодили інші внутрішні органи. Ще інша сестра внаслідок стресу з нічного нападу захворіла так, що організм вже не засвоює їжу і вона до кінця життя мусить приймати ліки.

 

З цього Павлюк цинічно радіє, і радів би ще більше, якби сестри цього не пережили і монастир став би братською могилою.

 

Окрім злочинів і розпалюючих ненависть кампаній в мас-медіа Павлюк також здійснює психологічний терор на державних чиновників і відповідальних осіб. Існує питання: чи Павлюк виступає сам від себе, чи є членом якоїсь напівтаємної організації?

 

Мета Павлюка полягає в тому, щоб злочини проти нас не розслідувалися, і крім того, щоб відповідальні особи здійснювали проти нас незаконну діяльність відповідно до його хворобливого бажання повністю ліквідувати наших віруючих і монахинь УП ГКЦ. Діяльність Павлюка є надзвичайно злочинною: «Якщо хтось їм найбільше нашкодив, то це я і тішуся з цього».

 

Шановний Валерій В’ячеславович! В порівнянні зі злочинами С. Павлюка, наша участь в громадському поході за сім'ю є дійсно смішною причиною для скарги.

 

З повагою, від імені УП ГКЦ

+ Маркіян, Василь Гітюк

22.06.2018

 

Завантажити: Відповідь на скаргу щодо участі в поході за сім’ю (22.06.2018)