Вігано – «papa subito»

Дата публікації:   2018-09-01
Автор:   ВВП

 

Вігано – «papa subito»

 

25 серпня 2018 року колишній папський нунцій у США (2011-2016 рік), архиєпископ Карло Марія Вігано (77 років) закликав папу Франциска піти у відставку. Причиною є співучасть у моральних злочинах кард. МакКарріка проти молодих людей. Архиєпископ Вігано зробив цей сміливий заклик на користь Церкви, ризикуючи життям. В документі на 11 сторінках він викрив  гомосексуальне лобі на найвищих посадах у Церкві. Він публічно закликав піти у відставку не лише Франциска, але й усіх церковних прелатів, які скоювали моральні злочини або їх прикривали.

 

«Проблема домагань з боку духовенства не може бути вирішена самим лише звільненням якихось єпископів, а тим більше якимось бюрократичними приписами. Корінь проблеми знаходиться в гомосексуальних мережах, які повинні бути викорінені… Треба проголосити період навернення і покаяння»,‒ написав Вігано.

 

Необхідно знати, що за цей героїчний крок на благо Церкви архиєпископ буде підданий надзвичайно великому психологічному тиску. Його життя може бути під загрозою, так як і його двох сміливих попередників, апостольських нунціїв в США.

 

Візантійський Вселенський Патріархат оцим закликає весь католицький світ, а особливо католиків США та Італії, щоб в цей критичний момент морально підтримали цього достойного Божого слугу. Одночасно Патріархат подає пропозицію, щоб архиєпископ Вігано перейняв папський уряд, який був грубо збезчещений Франциском і кардиналами, які мають з ним єдність у злочинах і апостазії. Сьогодні Церква потребує відродження моралі та віровчення. Зрозуміло, що нового папу не можуть обирати кардинали, дискваліфіковані з погляду моралі та віровчення. Подібно, як віруючими людьми був обраний на єпископа надійний муж Августин, так хай сьогодні буде обраний і новий папа. Хай віруючий народ масово збереться у Ватикані і проголосить папою достойного та відважного архиєпископа Вігано. Водночас хай негайно вижене з Ватикану злочинця і окупанта. У цій надзвичайній ситуації здійснюється: Бог цього хоче! Вігано – «papa subito» (папа негайно)!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр             + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

31.08.2018
 
 
Завантажити: Вігано – «papa subito» (31.08.2018)