Стоп закону про гомосексуальне подружжя!

Дата публікації:   2018-09-22
Автор:   ВВП

 
Депутатам Парламенту Чеської Республіки

Стоп закону про гомосексуальне подружжя!

 

Шановні депутати!

В критичний момент, коли вирішується майбутнє чеського народу, до вас публічно звертається Візантійський Вселенський Патріархат. Бог доручив нам місію бути голосом волаючого в пустелі, щоб приготувати дорогу Господню (Ів. 1,23).

 

У вівторок, 11.09.2018, в парламенті має розпочатися процес голосування, чи будуть легалізовані відносини між двома (чи більше?) гомосексуалістами чи лесбіянками як нормальне і повноцінне подружжя. Однак з цим пов'язане запровадження системи викрадання дітей у батьків. Чи усвідомлюєте собі це? Ці піратські викрадання дітей узаконюються на офіційному рівні під лицемірним терміном «запобігання домашньому насильству». Викрадених дітей передають на т.зв. усиновлення в псевдосім’ї гомосексуалістів і лесбіянок.

 

Шановні депутати, не піддайтеся злочинному тиску, що та чи інша держава вже узаконила своє власне самогубство. Що це за аргумент: «Дурень скочив в колодязь, і ти скакай також, інакше не будеш на „високому рівні“ і будеш вважатися застарілим допотопним мамонтом»? Цього боїшся? Але не боїшся злочину, який маєш вчинити? Так легко втрачаєш  розум і совість?

 

Внаслідок схвалення самогубного закону «Про одностатеві шлюби» завдаєш смертельний удар природній інституції сім'ї і накликаєш на чеський народ прокляття поступового самознищення.

 

Самогубний Закон сьогодні просовують 45 депутатів проти 37, які захищають природню інституцію сім’ї. 118 депутатів ще не висловилися.

 

Коли ізраїльський народ був виведений з єгипетського рабства, в момент прийняття історичного  рішення Мойсей сказав народу: «Гляди, сьогодні я появив перед тобою життя й добро, смерть і лихо! Наказую тобі нині любити  Господа, Бога твого, і додержувати  Його заповіді... Коли ж твоє серце відвернеться, …то заявляю вам сьогодні, що загинете напевно». І знову Мойсей підкреслює: «Життя і смерть появив я перед тобою, благословення й прокляття. Вибирай життя!» (Втор. 30,15-20). Природня інституція сім'ї, дана Богом, складається з батька, матері та дітей. Закон про гомосексуальні псевдосім′ї – це анти-Божий і антиприродній пасквіль. В цілій  історії людства такого ніколи не існувало. Це інспірація з пекла для сатанізації народів.

 

Дорогі депутати Чехії! Громадяни довірили вам право вирішувати за них. Більшість чехів вибирають життя і відкидають смерть. Але якщо ви оберете шлях смерті, то це означає, що заради кар'єри чи мамони ви зрадили свою совість, Бога і народ! Усвідомте наслідки пропаганди анти-сім'ї, і, насамперед, муки та катування невинних дітей. Ця система гірша від фашизму. Дух смерті, якому ви таким чином відкриєте двері, вже не зупините! Ви скоюєте найгірший злочин проти людства. В годину смерті будете відповідати за це на Божому суді і вас чекає справедлива і грізна кара. Вас будуть оскаржувати деморалізовані покоління цілком знищених виродків, заморених і опанованих демонами. Але вже на землі вони будуть справедливо мститися вам і домагатися вашої відповідальності за цей жахливий злочин, який ви здійснили в рукавичках і з посмішкою. Айхман фізично не мучив і не вбивав людей, а лише послужив смертоносній системі. Ваш злочин і його наслідки перевищують ті злочини, які були засуджені у Нюрнберзі. Не пхайте голову в пісок. Усвідомте собі жахливі наслідки, які принесе цей геноцидний закон і за який понесете  відповідальність і ви!

 

Цей закон завдасть не тільки економічну чи демографічну шкоду, але зробить глибоко нещасними цілі покоління невинних дітей нашого народу. Чи матимеш відвагу поглянути їм у вічі? Чи можеш поглянути у вічі своїм батькам? А що б тобі сказали на це твої діди і прадіди, які шанували природні і справедливі закони?

 

Депутати, опам'ятайтесь! Ви понесете фатальну відповідальність за своє рішення!

 

Коли почуєш крик, плач і сльози дітей, вирваних з рук люблячих матерів, усвідом особливо ти, жінко-депутатко, що ця тиранія розпочалася твоїм, здавалося б, невинним голосуванням. Ти будеш винна за море терпінь маси невинних дітей. Цей болісний крик дітей буде взивати до неба про справедливе покарання і для тебе. Ти зрадила свою совість і твоє цинічне серце стало каменем та лігвом для демонів смерті. І перед народом буде оприлюднено твоє ім'я ‒ те, що ти брала участь в підготовці злочинного масакру дітей нашого народу. Зміни своє думання, обери життя, а не смерть! Ти є жінка-депутат, яка захищає дітей, чи ти диявольська потвора і бестія?

 

Шановні депутати, не виступайте як кати і гробарі власного народу, як не парадоксально, в цьому ювілейному році заснування Чеської Республіки! Так, це від вас залежить, чи ваших дітей та онуків заторкне злочинна система і машинерія смерті. Усвідом відповідальність та наслідки свого голосування тепер! Після голосування вже буде пізно! Фрази про стигматизацію гомосексуалістів і про їх права ‒ це маніпуляція і обман.

 

Депутати, не дозвольте себе зманіпулювати, не піддайтеся тиску! Не дозвольте себе отупити обманливою атмосферою, ніби ні про що не йдеться. Змініть мислення!  Відкиньте злочинні закони, і навпаки ‒ подавайте і голосуйте за закони для підтримки сім’ї та оздоровлення народу. Впроваджуйте закони, які забезпечать належне виховання і приведуть до відповідального подружжя та батьківства. Це була основна програма і вчителя народу Яна Амоса Коменського. Знову прийміть здорові християнські принципи справедливості і права, на яких була побудована європейська цивілізація. Будьте героями і рятівниками, а не зрадниками та самогубцями! Виберіть життя, а не смерть!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського  Патріархату
 
 
+ Методій, ЧСВВр  + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

6.09.2018

Завантажити: Стоп закону про гомосексуальне подружжя! (6.09.2018)