Відповідь на проповіді Франциска з дому святої Марти

Дата публікації:   2018-10-05
Автор:   ВВП

 

Відповідь на проповіді Франциска з дому святої Марти

 

Франциск забарикадувався в домі святої Марти, звідки захищає найсерйозніші злочини в Церкві і відстрілює усі намагання втілити правду і обновити Церкву.

Поставмо два основні питання для розрізнення духів:

1. Який дух є за Франциском і його проповідями з дому Святої Марти?

2. Яку мету хоче осягнути Франциск своїми маніпуляційними проповідями?

 

До п. 1) На перше питання відповімо запитанням: чи за Франциском, за його словами і вчинками є Дух Христа, чи дух антихриста? Очевидно, що за ним нема Духа Христа! «Хто не має Духа Христового, той не Його» (Рим. 8,9). Тому він також не інтерпретує і не актуалізує Писання в Христовому дусі. Він ясно і цілеспрямовано перекручує Боже слово і маніпулює слухачами. У тому ж дусі, як він, інтерпретував Писання і диявол, коли спокушав Христа в пустелі. За проповідями Франциска є дух антихриста!

До п. 2) Яку мету хоче осягнути Франциск своїми маніпуляційними проповідями? Чи він хоче пробудити Церкву до справжнього покаяння та навернення? Чи хоче усунути єресі, які паралізували Церкву? Хоче повернути Церкву на здоровий фундамент Божих законів і Христових заповідей? Ні! Франциск робить якраз протилежне. Він має свою мету ‒ просунути внутрішній розклад Церкви і владу духа антихриста на всіх ключових посадах в Церкві.

 

Що він для цього використовує? Професійну психологічну маніпуляцію і зловживання найвищим авторитетом в Церкві. При тому для нього нема нічого святого, він зловживає всім ‒ як закликами до молитви, так і інтерпретацією Божого слова.

Він не соромиться грубо очорнювати людину, яка ризикуючи своїм життям, стала на захист правди. Архиєпископ Вігано доклав максимальних зусиль, щоб розпочати справжню обнову Церкви. Вона пов'язана з очищенням від найважчих злочинів, які ліквідують Церкву зсередини і дають згіршення людям поза нею.

 

Свої маніпуляції Франциск будує на системі брехні, яка є дуже ефективною. Це тому, що складає її з дуже живих, чуттєво поданих правд, які заторкують серце. Наприклад, він пояснює, що Ісус милосердний і прощає, а тому проти розкаяного грішника, що жалує за свої гріхи, диявол безсильний. Це свята правда. Але розкаяний грішник, який жаліє, має щире прагнення розійтися з гріхом. Однак Франциск цього не хоче і не допускає, а тим більше з ненавистю бореться проти тих, які цього щиро прагнуть. Тому термін «каяття» та інші біблійні терміни в його устах є лише маніпуляційними фразами. Своїми фразами він насправді прикриває і захищає злочини гомосексуалізму. Але тоді не диявол, а Господь Ісус, який прощає, є безсильний, бо грішник не приймає прощення і добровільно далі залишається в гріху. Франциск грішить проти Святого Духа, бо вчить надмірного сполягання на Боже милосердя, але умови для прийняття Божого милосердя усуває.

 

Про що насправді йдеться Франциску? Захистити гомосексуальну мафію в Церкві і усунути неугодних свідків, таких як архиєп. Вігано, і так перешкодити процесу обнови. Це мета його маніпуляційної канонади з дому св. Марти.

Трагедія полягає в тому, що обманені католики нездатні розрізнити підступну брехню і дозволяють встромити собі ніж в спину. А при тому ще й будуть захищати Франциска на життя і на смерть! Так майстерно діє дух антихриста через узурпацію найвищого авторитету в Церкві.

 

Відставка Франциска безумовно необхідна для того, щоб настало внутрішнє відродження Церкви. Франциск є недійсним папою!

Як до сьогодні єпископи та священики можуть мати з ним єдність у Святій Літургії? Франциск грішить проти Святого Духа, за ним є дух антихриста і на ньому тяжить анатема! Літургія в духовній єдності з ним є недійсна! Чому? Бо у Святих Тайнах діє Святий Дух, а не дух антихриста.

 

Закликаємо всіх священиків і єпископів, щоб в цьому місяці жовтні перестали згадувати в Літургії ім’я Франциска!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

3.10.2018

 

Завантажити: Відповідь на проповіді Франциска з дому святої Марти (3.10.2018)