Відповідь на проповідь Франциска про диявола і лицемірів

Дата публікації:   2018-10-07
Автор:   ВВП

 

Відповідь на проповідь Франциска про диявола і лицемірів

 

Під час ранкового Богослужіння в каплиці дому святої Марти Франциск проповідував про диявола і лицемірів. Таким чином в теперішній атмосфері він непрямо, але ясно називає лицеміром архиєп. Вігано і тих єпископів, які вимагають розслідування гомосексуальних злочинів. Себе разом з гомосексуалістами ставить в позитивну роль грішників, яким Ісус прощає: «Диявол нічого не вчинить з грішниками, які каються, бо вони дивляться на Бога і кажуть: „Господи, я згрішив, допоможи мені!”. І диявол безсильний. Але з лицемірами він сильний і використовує їх, щоб пригнітати та нищити людей, суспільство і Церкву. Лицемірство ‒ це козир диявола, бо він брехун».

 

Говорячи в такому контексті, Франциск навмисно створює враження, що всі, і навіть найбільші гріхи та збочення, є цілком нормальні, бо велика любов Ісуса прощає все. Франциск майстерно усуває спасительний страх, щоб утримувати грішників на дорозі до погибелі. Покаяння в його устах ‒ це лише фраза, бо він не пов'язує його з наміром уникати гріха. Це єретичний підхід і гріх проти Святого Духа! Говорити про прощення і одночасно уникати правдивого покаяння ‒ це самогубне обманювання себе та інших. Ісус каже: «Якщо не покаєтеся, всі  загинете» (Лк. 13), а також каже: «Відійдіть від Мене всі, що чините беззаконня, Я не знаю вас!» (Мт. 7). Господь Ісус послав апостолів проповідувати покаяння на відпущення гріхів (Лк. 24).

 

Що в даній ситуації стане для Франциска правдивим покаянням, після якого і він може мати надію на прощення гріхів?

1) Публічно признати, що він знав про злочини всього гомосексуального лобі в Церкві і, зокрема, МакКарріка, який зловживав семінаристів і молодих священиків.

2) Визнати свою провину, що прикривав злочини гомосексуальних прелатів, відмінив МакКарріку покарання, яке наклав на нього Бенедикт, і підвищив його та призначив своїм дорадником. Так став співвинним в тому, що МакКаррік зіпсував життя багатьох!

3) Проголосити, що йде у відставку, оскільки зловжив найвищою церковною владою і завдав шкоди багатьом душам і всій Церкві, а також закликати до наслідування інших ієрархів, на яких лежить подібна вина.

 

Це адекватне покаяння. Але Франциск бойкотує будь-яке визнання своєї провини, хоча й був викритий публічно, перед цілим світом! Це вершина лицемірства! Крім того, він прирівнює до диявола того, хто мав сміливість виступити на захист жертв. А тих, які не піддалися злочинній аморальності, але домагаються необхідного виправлення ситуації, називає лицемірами.

Лицемірство Франциска вже підняло з крісла і відомого єзуїта з США, отця Джозефа Фессія. Він публічно розкритикував мовчання Франциска і заявив: «Франциск нападає на Вігано і на всіх, які вимагають відповіді. Думаю, що це жалюгідно. Будь мужчиною! Встань і дай відповідь!»

 

До сьогодні Франциск не відповів, але у своїх проповідях вміє майстерно перекручувати реальність і міняти ролі: жертви ставить у роль злочинців, які не мають любові і переслідують Церкву, але злочинців, які нищать Церкву, представляє як поки що не канонізованих святих. Коли в своєму маніпуляційному театрі засуджує лицемірство, то говорить, що диявол «з лицемірами сильний і використовує їх, щоб пригнітати та нищити людей, суспільство і Церкву. Лицемірство ‒ це козир диявола, бо він брехун». Оцим Франциск нехотячи, але дуже влучно означив сам себе.

 

Погляньмо на конкретні публічні прояви його лицемірства:

Франциск не порушує Божий закон тільки зі слабкості ‒ так, як інші люди ‒, але він прямо усуває Божий закон силою зловжитого авторитету. Це бунт проти Бога і до неба волаючий злочин! Чотири кардинали подали свої «дубітус» щодо Amoris laetitia. Франциск до сьогодні мовчить, не відповідає. Чому? Бо вони довели, що він скасовує не тільки Божі закони, але й об'єктивно діючі моральні норми! Однак звичайні католики надалі переконані, що мусять довіряти йому при будь-яких обставинах і наслідувати його. Але це шлях до пекла. Це дійсно козир диявола через Франциска. Він пригнітає та нищить людей, суспільство і Церкву.

 

Франциск просовує систематичну ісламізацію Європи в кожну католицьку парафію, прочанське місце і монастир. Це вершина лицемірства, коли при цьому він стверджує, що йдеться про допомогу біженцям. Сьогодні навіть маленька дитина знає, що міграція є першим етапом джихаду, тобто окупацією території. За нею слідує встановлення закону шаріату, а потім знищення християн. Це бачимо на прикладі усієї Північної Африки чи Туреччини, яка була великим центром християнства і була пов’язана з місіями перших апостолів. Сьогодні там є 0,1% християн. Франциск зобов’язує католиків до самогубного «милосердя» і бреше, що це допомога. Це злочин і вершина лицемірства.

 

Протилежністю до Франциска був святий папа Пій V, який допоміг врятувати Європу від ісламізації. Він організував військовий захист проти ісламу і закликав молитися вервицю. Після перемоги при Лепанто у 1571 році заснував свято Діви Марі Вервиці (7 жовтня). Цей папа також радикально боровся проти всіх єресей і за внутрішнє очищення Церкви. Що стосується гомосексуалістів, він постановив, що якщо проявиться цей злочин серед духовенства, такий злочинець повинен бути позбавлений церковного сану і переданий державній владі на покарання. Згідно тодішніх законів такого клірика чекало найважче покарання. Папа не мав фальшивого милосердя, але сказав: «Інакше така гидота (в рядах священиків і єпископів) не викоріниться!». Мантрування про милосердя для гомосексуального лобі на найвищих посадах в Церкві є самогубством Церкви!

 

Наступним проявом не тільки лицемірства, але й прямо великого злочину «пригнітання та нищення людей, суспільства і Церкви» є те, що Франциск не підтримав 2-мільйонну маніфестацію в Римі проти усиновлення дітей гомосексуалістами. І не тільки не підтримав цю маніфестацію, але й висміяв її та відраджував католиків від участі в ній. Таким чином просовував жорстокий злочин викрадання дітей і віддавання їх на усиновлення гомосексуалістам. Тут він вже серцерозриваючим способом не змальовує, що витерпить така дитина, яку викрадуть у батьків і морально та психічно знищать. Це гори страждань! Але лицемір Франциск мовчить, бо схвалює ці до неба волаючі злочини!

Загальновідомо, що у Великий четвер Франциск зробив жест і цілував ноги представників транссексуалістів. Цим схвалив це збочення і всю гендерну ідеологію. Він насміявся над Божим законом і Божим словом, яке на декількох місцях перестерігає перед цим збоченням і навіть погрожує найсуворішими покараннями: вогнем з неба і вогнем вічного прокляття (див. Юд. 7 і 2 Пт. 2,6).

 

Як такий вбивця людських душ може зневажати папський уряд, протягуючи його смердючою канавою гомосексуальних злочинів?! Він мав би бути вигнаний італійським народом з Ватикану та Італії і в Аргентині бути поставлений перед судом за злочини, які не підлягають терміну давності. Але Франциск Бергольйо не тільки злочинець і лицемір. Він також архиєретик. Якщо якийсь теолог стверджує, що Бергольйо не є єретиком і апостатом, то сам про себе стверджує, що є релігійним примітивом та затятим ігнорантом, який не знає суті християнства.

 

Візантійський Вселенський Патріархат закликає єпископів і священиків, щоб відділилися від аморального псевдопапи і архиєретика Бергольйо і його ім’я вже не згадували в Літургії.

Якщо якийсь єпископ покарає священика за те, що той в Літургії перестав згадувати ім’я недійсного папи, то цим видасть сам себе, що належить до гомосексуального лобі. Для блага Церкви і її очищення такий єпископ повинен бути позбавлений уряду!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

4.10.2018

 

Завантажити: Відповідь на проповідь Франциска про диявола і лицемірів (4.10.2018)