Чи має Франциск духа антихриста?

Дата публікації:   2018-10-09
Автор:   ВВП

 

Чи має Франциск духа антихриста?

 

У вересні 2018 року Франциск відвідав країни Балтії. Але в даний час він перебуває під тиском світової громадськості через невирішені питання гомосексуальних злочинів на найвищих постах в Церкві. Він мовчить і не тільки захищає ці злочини, але й просовує і непрямо нападає на тих, які бажають, щоб Церква від них очистилась.

 

Для просування гомосексуалізму та автогеноциду Церкви Франциск використовує антихристовий метод позитивних понять. Він навіть зловживає Святим Письмом, а також найчутливішим моментом ‒ коли Христос дає свій заповіт з хреста ‒ передає учневі свою Матір.

 

Одразу спочатку він завоював аудиторію словами: «Покажи нам, що ти є Матір’ю… Покажи, ... де є Твій розп'ятий Син, щоб біля Його ніг ми знайшли Тебе, стоячу незворушно».

 

Ці заторкуючі слова він вимовив у Латвії. Слухачі зовсім не здогадалися, що їх навмисно зманіпулювали, щоб вони відкрилися, …а потім, на наступному, етапі непомітно – в підтексті ‒ прийняли духа гомосексуалізму, якого вносить і просовує Франциск.

 

«Марія, передусім, появляє Себе так: на стороні терплячих ‒ тих, від яких втікає весь світ, а також тих, проти яких ведуться процеси, яких всі засуджують».

 

Франциск просовує гомосексуальне лобі в Церкві. Разом з ісламізацією це основна програма його «місії». Це дивні терплячі, від яких втікає весь світ. Легко здогадатися, що Франциск знову говорить про гомосексуалістів. Марія, передусім, не появляє Себе так, як це подає Франциск. Марія завжди закликає до покаяння, і гомосексуалістів, бо інакше вони закінчать в пеклі.

 

«Таких людей не тільки утискають чи використовують, але їх відкидають прямо „поза систему“, на маргінес суспільства ... З ними там також є і Мати, прибита до хреста нерозуміння і терпіння».

 

Гомосексуалісти сьогодні ніким не є утиснені чи відкинені на маргінес суспільства, навпаки, вони підпорядковують собі суспільство. Але через нечисту залежність вони самі виключають себе зі спільноти моральних людей. Вони просовують закони, які привілеюють гомосексуалістів і карають невинних людей як т.зв. гомофобів. З матерями, у яких без причини відібрали їхніх улюблених дітей і віддали гомосексуалістам ‒ з ними є Мати Божа, прибита до хреста нерозуміння і терпіння!

 

«Всі відкинені суспільством можуть пережити цю ніжну близькість Марії, бо в страждаючій людині залишаються відкриті рани Її Сина Ісуса».

 

Відкиненими суспільством сьогодні є батьки, які по-християнськи виховують своїх дітей. Згідно наддержавних гендерних законів, які просовують гомосексуальні «шлюби» і «усиновлення» дітей гомосексуалістами, у батьків безповоротно викрадають дітей. У цих нещасних батьків і їх викрадених дітей залишаються відкриті рани Сина Марії, Ісуса, і вони переживають близькість Матері Ісуса.

 

Грубою брехнею і маніпуляціями Франциск робить з гомосексуалістів страждаючих жертв, але насправді за страждаючих батьків і їх викрадених дітей він ніколи не заступався і навіть ніколи про них не згадав!

 

 «Не бійтеся пережити силу ніжності, приєднатися і ускладнити собі життя заради інших…».

Навпаки, мусимо боятися! Пережити силу «ніжності», яку просовує Франциск, означає зневажати Божі заповіді і підготувати собі пекельний вогонь, перед яким перестерігає Святе Письмо! (див. 2 Пт. 2,6) Хто не боїться цієї збоченої ніжності і приєднається, той дійсно ускладнить життя не тільки собі, але й іншим, а якщо щиро не покається, йому загрожує вічне засудження.

 

Все це Франциск ігнорує! Життєві принципи, що виходять зі Святого Письма і всієї Традиції Церкви він зневажливо називає стереотипами, яких треба позбавитися (див. промову на Синоді Єпископів про молодь 3 жовтня, 2018).

 

«Прикладімо зусилля, щоби припинився всілякий тиск, через який ці люди живуть як розп'яті».

Так, треба прикласти зусилля, щоби припинився всілякий тиск на батьків, у яких, згідно злочинних законів без причини викрадають улюблених дітей тільки тому, щоб віддати на усиновлення гомосексуалістам! Через цей узаконений злочин проти людства ці батьки живуть як розп'яті. Прикласти зусилля, щоб цей тиск зупинився ‒ до цього Франциск ніколи не закликав і не буде закликати, бо служить системі смерті і йому йдеться про знищення християнства та сім'ї. Це також причина того, чому він постійно просуває гомосексуалізм та ісламізацію.

 

«Це правда, що коли ми колись відкрилися іншим, це завдало нам великого болю».

Франциск в Ірландії (серпень 2018 р.) закликав батьків, щоб завдали великого болю своїм дітям. Він закликав їх, коли діти їм відкриються, то щоб їх т.зв. зрозуміли і утвердили в брехні, що вони мають гомосексуальні нахили. Послухатись в цьому Франциска ‒ це найбільший злочин проти власних дітей, які в школах були піддані впливу самогубної гендерної ідеології і самі не вміють від неї захищатися.

 

«Зціляючі і звільняючі відносини відкривають нас до зустрічі і братерства».

Чим є ті звільняючі відносини, які просовує Франциск? Це ті, які звільняють нас від Божого закону і відкривають нас до братерства, яке сьогодні називають гомосексуальним лобі? Ці відносини точно не лікують, але заражають тіло і душу.

 

«Не дозвольте, щоб у ваше серце проникло обурення. Якщо б ви щось таке допустили, то вже не були б справжніми християнами, але фанатиками».

Франциск цитує латвійського єпископа, якого переслідували за віру в часи комунізму. Він психологічно зловживає його словами з метою паралізувати опір і справедливе обурення щодо аморального гомосексуалізму. Тому створює враження, що справжні християни, щоб не бути фанатиками, ні за яких обставин не можуть допустити, щоб у їхнє серце проникло обурення. Чому Франциск не згадує, що Господь Ісус взяв бич і вигнав з храму всю розбійницьку голоту?

 

«…щоб ми приймали братів і знову поклали надію на універсальне братерство».

Що Франциск уявляє під терміном універсальне братерство, а що під ним маємо розуміти ми? Ні в Євангелії, ні в християнській традиції, це поняття не є відомим. Однак воно добре відоме певній групі, яка має на меті ліквідацію Церкви і вже 300 років просовує деморалізацію. Або чи це світове братерство ‒ це гомосексуальне лобі?

 

«(Діва Марія) пристосовується до темпу молодшого. Згода завжди щось коштує, особливо коли ми різні»

Термін «різні» ‒ інші, сьогодні використовує ґендерна ідеологія для просування і узаконення гомосексуалізму. Термін «різні» Франциск знову маніпуляційно пов'язує з Дівою Марією, ніби Вона була зразком у прийнятті різних людей, тобто гомосексуалістів. Це груба образа та маніпуляція.

 

 «Якщо ми з вірою послухаємо заповідь приймати і бути прийнятими, тоді можливо будувати єдність у різноманітності»

Що це за нова заповідь «приймати»? Франциск наказує католикам приймати содомію як нову норму. Але для цього вони мусять мати і нову віру, апостолом якої сьогодні є Франциск. Тоді начебто може будувати єдність в різноманітності, яка, однак, веде до пекла. А саме цього Франциск прагне.

 

«Дивитися на інших в їх найбільшій гідності, як на дітей одного Отця».

Терміном гідність Франциск знову виявляє ідеологічний словник гомосексуалістів, який вони використовують для просунення гомосексуалізму в законодавство.

 

Ісус каже тим, які не зберігають Його заповідей: «Ваш отець ‒ диявол. Він брехун і вбивця від початку» (Ів. 8,44). Гомосексуалісти не тільки не дотримуються Божих заповідей, але вони, разом з Франциском, повністю їх скасовують. Хто тоді є їхнім отцем?

 

«Марія хоче дарувати нам свою покору, завдяки якій ми зможемо пристосуватися до будь-яких життєвих моментів»

Діва Марія ні в якому разі не хоче дарувати таку псевдо-покору, яка пристосовується до гендерної ідеології, тобто содомії. За цими словами Франциска є дух антихриста. Такого пристосування хоче від нас не Діва Марія, а диявол і його слуга Франциск.

 

«Марія ...піднімає свій голос, щоб в цій святині ми всі зобов’язалися до взаємного прийняття без дискримінації»

Термін дискримінація і т.зв. антидискримінаційні закони безпосередньо пов'язані з просуванням гомосексуалізму. Марія не піднімає свій голос, щоб ми зобов'язалися прийняти гомосексуального демона! Такий голос піднімає Франциск, слуга антихриста. Божий закон спасительно дискримінує гомосексуалістів, і так само «дискримінує» і кожного грішника. Кожен грішник, якщо хоче бути спасенний, повинен каятися, і гомосексуалісти не є винятком. Ісус не був милосердний до нечистих і гомосексуальних демонів, але вигнав їх і звільняв їхніх жертв. Але Франциск не хоче, щоб гомосексуалісти каялися і були визволені. А крім того він просовує і захищає це збочення на найвищих посадах в Церкві! Який підлий дух антихриста є за Франциском, що він не боїться зловживати ім'ям Матері Ісуса для своєї диявольської антимісії, яка веде в пекло.

 

«... приймати інших такими, якими вони прийдуть і постануть перед нами».

Діва Марія ні в якому разі не зобов'язує нас приймати гомосексуальних демонів, яким відкрилися обманені люди, які прийдуть і постануть перед нами.

 

Коли Франциск недавно прийняв гомосексуаліста ‒ жертву гомосексуального священика, то не закликав його до покаяння і навіть не вказав йому засобів, як прийняти від Бога визволення, але утверджував його в його грішному стані. Він навіть брехливо стверджував, що Бог любить його таким, яким він є, і навіть якщо не кається ‒ а це злочин.

 

В даний час відбувається Синод єпископів про молодь. Один американський єпископ публічно заявив, що на Синод не прибуде, тому що в цій ситуації, коли весь світ згіршений гомосексуальними злочинами, найперше потрібно провести Синод про єпископів. Передусім, єпископи повинні очиститися від гомосексуальних злочинів і тільки тоді можуть вести молодь до чистоти і дотримання Євангелія Христа та Його заповідей.

 

Що в цьому стані єпископи хочуть запропонувати молоді? Легалізацію гомосексуалізму і поганий приклад Франциска та подібних йому кардиналів і єпископів? Сьогодні, говорити на Синоді навіть найпобожніші фрази ‒ це тільки уникання від вирішення найважливішої проблеми, якою є очищення Церкви від гомосексуального лобі, починаючи від голови. Щоб Синод був якимось чином корисним для Церкви, він повинен подати основну вимогу ‒ відставку Франциска і тих єпископів та кардиналів, які з ним мають єдність в гомосексуальних злочинах.

 

На відкритті Синоду Франциск сказав: «Нехай дух дарує нам благодать бути отцями Синоду, помазаними даром мріяти і надіятись, щоб ми могли помазати нашу молодь даром пророцтва і видіння».

 

Дух, до якого звертається Франциск ‒ це нечистий дух, який стоїть за гомосексуальним лобі у Ватикані. Через Amoris laetitia цей дух скасовує об'єктивно діючі норми моралі і Божі заповіді! Франциск просить його, щоб отці Синоду були ним помазані, тобто прийняли цього нечистого духа ‒ демона. Тоді «помазані» мають мріяти та надіятись, щоб могти помазати нечистим демоном содомії і католицьку молодь.

 

Висновок: Знаком того, що Франциск має духа антихриста передусім те, що він вміє зловжити навіть найсвятішими речами для просування найбільших збочень і злочинів. Франциск здійснив апостольську подорож в країнах Балтії не як апостол Христа, але апостол антихриста, просовуючи гомосексуалізм, перед яким Святе Письмо перестерігає карою вічного вогню! (2 Пт. 2,6) Синод під його керівництвом має ту ж мету ‒ пролом гомосексуалізму.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій ЧСВВр  + Тимотей, ЧСВВр
 
єпископи-секретарі

 

6.10.2018

Завантажити: Чи має Франциск духа антихриста? (6.10.2018)