Стратегія «папи» Франциска як усунути свідків і свідчення

Дата публікації:   2018-10-13
Автор:   ВВП

 

Стратегія «папи» Франциска як усунути свідків і свідчення

 

Уже відомо, що колишній папський нунцій в США архиєпископ Вігано сміливо вказав на злочини гомосексуальної мафії в Церкві і виступив за процес відродження, який має розпочатися відставкою Франциска. Однак реакцією Франциска не було покаяння. У своїх проповідях в домі св. Марти він розпочав прихований напад на архиєп. Вігано. Він моментально змінив свою стратегію і виголошує суто євангелізаційні і глибоко духовні проповіді, наче би був найбільшим харизматиком. Наприклад, він питає: «Чи я закоханий у Господа?… Або чи переживаю своє християнство тільки як роблення того чи іншого?». Від захоплення усі майже оніміють. Однак ці думки він собі вичитає від харизматичних авторів, а крім того має особистий досвід релігійного пробудження в Аргентині 40 років тому. Тоді пастори виганяли демонів, люди оздоровлювалися... Цілком можливо, що Франциск, щоб блиснути, почне за прикладом аргентинських пасторів виганяти демонів і молитися за хворих. Але навіть якщо би Франциск та інші пропагатори гомосексуалізму робили чуда, то їх стосуються слова Ісуса: «Я ніколи не знав вас, відійдіть від мене всі, що чините беззаконня» (Мт. 7,22-23).

 

Тепер Франциск проголошує захоплюючі проповіді, щоб створити зовнішній імідж святого, і так більш ефективно просувати гомосексуалізм та ісламізацію для самознищення Церкви. Мета його стратегії ‒ розділити противників, а тоді вже він не буде змушений відповідати на питання і признати злочини гомосексуального лобі, а головне ‒ уникне відставки.

 

З самого початку свого псевдопонтифікату Франциск систематично, словами і жестами, просовує легалізацію гомосексуалізму. На першій публічній акції на Всесвітньому дні молоді в Ріо-де-Жанейро він підключив до організації найвідомішого гомосексуаліста, т.зв. хореографа, щоб той вчив танцювати єпископів. На зворотній дорозі під час прес-конференції в літаку він заявив: «Хто я такий, щоб судити гомосексуалістів?» Таким чином він зловжив папським авторитетом для заперечення Божої заповіді, яка перестерігає перед содомським гріхом вічним вогнем (2 Пт. 2,6).

 

Потім слідувала серія його висловлювань і жестів, візитів і телефонних дзвінків з відомими та менш відомими гомосексуалістами. Наприклад, він сказав, що Церква повинна вибачитися перед гомосексуалістами і вирішив не карати священиків-педофілів, хіба що молитвою. На Великий четвер у в’язниці він цілував ноги транссексуалісту, а цим фактично схвалив цей гріх.

 

В ексгортації Amoris laetitia він вже відкрито заперечив існування об'єктивно діючих моральних норм. Цим заперечив Божий закон і Христові заповіді. Замість них він визначив найвищою міркою суб'єктивний підхід. Кардиналам досі не відповів на «дубіа», а також мовчав на т.зв. «Корекцію», підтриману петиціями!

 

Під час своїх т.зв. апостольських подорожей Франциск використовує кожну нагоду, щоб утвердити гомосексуалізм. Наприклад, під час недавнього візиту до Ірландії він напоумляв батьків, що вони не сміють усувати в дітей гомосексуальні схильності, які їм нав’язали в школі.

 

Після виступу архиєпископа Вігано Франциск відмовляється відповідати на конкретні звинувачення, а цим фактично признає свою вину у прикриванні злочинів кард. МакКарріка і гомолобі в Церкві.

 

При відвідуванні прибалтійських республік він далі прихованим способом просовував гомосексуалізм (див. http://vkpatriarhat.org/?p=32273).

 

У жовтні він закликав до молитви на Вервиці проти нападів диявола, який розділяє християнську громаду. Франциск сам розділяє Церкву, просуваючи гомосексуалізм. Це парадокс і подальший маневр, що для цього він просить підтримки у віруючих через екзорцистську молитву до св. архангела Михаїла.

 

Тепер проходить Синод єпископів. На Синод Франциск просунув 39 своїх модераторів, серед яких і кард. Маркс, який пропагує гомосексуальні шлюби у храмах. Чому Франциск не суспендував цього кардинала за такий злочин? Але тепер зрозуміло, про що йому йдеться на Синоді.

 

Синод просовує духа і програму Amoris laetitia, тобто внесення нового мислення, мислення світу (аджорнаменто), також і в питанні легалізації гомосексуалізму в Церкві.

 

В рамках Синоду він готує т.зв. міжгенераційний глобальний проект під назвою «Поділитись мудрістю часу». Насправді йдеться постійно про те саме ‒ просунути гомосексуалізм в Церкві.

 

Також запланований Світовий День Молоді має просунути цю програму.

 

Якщо б Франциск був актором, то зі своїми здібностями він неодмінно став би кінозіркою і грав би так впевнено, що усі були б переконані, що це не гра, а реальність. Але в грі, яку він грає тепер, йдеться про зловживання владою для самознищення Церкви, а це надзвичайно важлива річ!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 
+ Методій ЧСВВр               + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

10.10.2018

Завантажити: Стратегія «папи» Франциска як усунути свідків і свідчення (10.10.2018)