Франциск викрив демонів аджорнаменто ІІ Ватиканського собору

Дата публікації:   2018-10-18
Автор:   ВВП

 

Франциск викрив демонів аджорнаменто ІІ Ватиканського собору

 

У проповіді 12 жовтня 2018 Франциск викрив аджорнаменто, тобто духа світу в Церкві, що приходить з ввічливими демонами, які небезпечніші, ніж явна одержимість.

Цитата з проповіді Франциска: «Іноді здається, що боротьба між добром і злом є надто абстрактною, але це справжня боротьба між Богом і стародавнім змієм, тобто, між Ісусом і дияволом. І ця боротьба відбувається всередині нас, кожен з нас перебуває в боротьбі, навіть якщо ми не завжди це усвідомлюємо... Суттю диявола є знищення. І небезпечно поводитися як діти, які смокчуть палець і думають, що це не так, і що це лише вигадки священиків... Ми християни, католики, ходимо на Літургію, молимося… так, маємо свої недоліки, прогріхи, але нам здається, що все в порядку. Він (демон) вдає “ввічливого”: приходить, роздивляється, шукає гарну компанію, стукає в двері: “Чи можна ввійти?” – та дзвонить. Й оці ввічливі демони є гіршими від перших (що проявляються явною одержимістю), бо ти навіть не помітиш, як вони вже у твоєму домі. А це є той світський дух, дух цього світу… Він не спричинює шуму, презентує себе приятельськи, переконливо: “Це нічого... досі це ще добре”, і приведе тебе на дорогу посередності, зробить тебе байдужим на дорозі світськості... Дух цього світу приходить з ввічливими демонами…  Демон сідає з тобою за стіл, мешкає поряд з тобою і все здається нормальним, але звідтіля він нашіптує тобі та опановує духом світськості… Що діється в моєму серці? Чому я настільки посередній? Чому я такий літеплий? Скільки таких “ввічливих” мешкають в моєму домі без квартплати?».

 

 Франциск правдиво сказав, що демони, які спричиняють світськість, більш небезпечні, ніж ті, які упокоряють людину важким гріхом. Чому вони небезпечніші? Бо демони світськості тримають людину в дусі фарисейства, самообоження і нерозкаяння, тобто на широкій дорозі до погибелі. Цим він влучно висловив, що дух цього світу ‒ це не просто абстрактне поняття, але конкретні демони. Так Франциск викрив і соборове аджорнаменто. Цим експертним діагнозом вказав, що за ІІ Ватиканським собором не є Святий Дух, але ввічливі демони духа світу! А плоди ми вже бачимо сьогодні. Викриття Франциска дійсно революційне! До сих пір нікому не вдалося так точно розкрити духа соборного аджорнаменто!

 

В пост-соборний період під час правління Павла VI ці демони аджорнаменто повністю втілились до Церкви через ліберальну теологію і синкретизм з поганством. Шокує, що 14 жовтня 2018 року, після цього геніального викриття духу II Ватиканського собору, Франциск канонізував Павла VI! Цим канонізував демонів аджорнаменто!

 

Після собору католики уникають живих формулювань і глибоких правд Святого Письма, такі як: «Хто любить світ, в того нема любові Отця» (1 Ів. 2,15).

Якщо б хтось інший виголосив таку проповідь, як Франциск, то сучасні християни освистали би його. Вони затаврували б його як ненависну людину без любові, як релігійного примітива, і фанатика, який страшить міфами про демонів.

 

Але в якій ситуації Франциск виголосив цю проповідь? У ситуації, коли його серйозно звинувачують у покритті гомосексуальних злочинів на найвищих постах в Церкві і вимагають його відставки. Франциск ані не спростував ці звинувачення, ані не пішов у відставку. Він виступає в ролі святого, що проголошує високо духовні проповіді. У звичайного католика після їх прочитання складається враження, що звинувачення Франциска є очорненням і грубою помилкою. А це і є мета Франциска. Цими днями він одночасно приховано керує Синодом єпископів з метою легалізації гомосексуалізму і втілення морального розкладу зі своєї Amoris laetitia.

Під маскою святого приховується професійний ліквідатор Церкви і заповідей Божих.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій ЧСВВр               + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

14.10.2018

 

Завантажити: Франциск викрив демонів аджорнаменто ІІ Ватиканського собору (14.10.2018)