Синод єпископів: «Мудрість часу» ‒ це відставка Франциска

Дата публікації:   2018-10-18
Автор:   ВВП

 

Синод єпископів: «Мудрість часу» ‒ це відставка Франциска

 

 На Синоді єпископів 23 жовтня 2018 року має розпочатися глобальний проект «Мудрість часу». Було б доцільно, щоб під цією назвою реалізувався процес відставки Бергольйо і започаткувався процес обнови Церкви, ініційований архиєп. Вігано.

Франциск закулісно прагне легалізувати гомосексуалізм в Церкві, і стверджує, що мудрістю часу начебто є «здорова утопія». Але сьогодні Церква повинна опиратися на реальність, а не на утопію Бегольйо!

 

Замість захищати віру і мораль, що є першочерговим обов'язком папи, псевдопапа робить якраз протилежне. В Amoris laetitia він заперечив існування об'єктивних моральних норм, і своїми проектами вже вводить моральний розклад до практики. Як? Підступно! Синод має генеральний секретаріат, куди він пропхав своїх людей, щоб вони просовували легалізацію гомосексуалізму!

 

З цією метою він організував «голос народу», яким якраз є цей міжгенераційний глобальний проект «Мудрість часу». За основу була взята книга, в якій опубліковано 250 вибраних інтерв'ю з більш ніж 30 країн. У книзі містяться лише такі інтерв'ю, які відповідають його меті.

 

У 2014 році на Синоді про сім'ю Бергольйо вже озвучив «інтерполяцію про позитивний вклад, який (начебто) гомосексуалісти можуть внести до життя Церкви». Також на Синоді про сім'ю у 2016 році він зробив спробу пролому. Тепер на Синоді для молоді у 2018 році він вибирає ефективний трюк, щоб створити прецедент для відкриття проходу для легалізації содомії. Плодом Синоду має стати апостольська конституція, яка послужить вже як маніпуляційний «пасторальний» інструмент.

 

Який вихід? Настав історичний час для церкви. Вона мусить вирішити екзистенційне питання: чи Берґольйо є дійсним папою? Ні, він накликав на себе екскомуніку згідно Гал.1, 8-9 та догматичної булли Павла IV за втілювання єресей до Церкви. Результат цього: все, що він як єретик чинить, є недійсним згідно догматичної булли, і, як апостата, його вже ніхто не сміє слухати!

 

Існує питання: хто може відкликати з уряду незаконного папу? У минулому це був, наприклад, імператор Сигізмунд (1415), який вирішив питання троєпапства. Сьогодні існує мабуть лише одне рішення: щоб єпископи і священики перестали у Літургії згадувати ім’я недійсного папи.

 

Чи переможе хвиля обнови, яку розпочав архиєп. Вігано? Ще є надія, що через нового правовірного папу настало б відродження Церкви при збереженні її цілісності. Але умовою є відставка Франциска, а також ієрархів, які реалізують або покривають гомосексуалізм. Якщо Франциск і надалі буде при владі, то приведе Церкву до такого стану, що розділення буде необхідним! Крім того, будуть введені в дію механізми, які будуть посилювати процес самознищення навіть тоді, коли Франциск вже не буде при владі. Тоді порятунком буде лише відділитися від антихристової структури, яка проголошує єресі та аморальність і знищує спасительні правди та Божі заповіді. Це вже не буде Церква Христа. Такій «церкві», яка просовує гомосексуалізм, Святе Письмо погрожує «вічним вогнем» (2 Пт. 2,6).

 

Правовірна Церква, хоча й буде в меншості, забезпечить порятунок душ. Глобальна «церква» Нью Ейдж з Францисковою програмою аморальності поведе душі до пекла!

«Мудрість часу» ‒ це відставка Франциска та відродження Церкви! Це мусить настати якнайшвидше! Якщо це занедбається і тепер, то порятунком від вічного вогню буде лише швидка втеча з церковного Содому.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій ЧСВВр               + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

14.10.2018

 

Завантажити: Синод єпископів: «Мудрість часу» ‒ це відставка Франциска (14.10.2018)