Синод єпископів та ЛГБТК

Дата публікації:   2018-10-30
Автор:   ВВП

 

Синод єпископів та ЛГБТК

 

Цитата з Заключного документа: «Церква відновлює своє зобов’язання виступати проти будь-якої дискримінації та насильства на сексуальній основі».

Коментар: Замість того, щоб Синод виступив і змусив Франциска піти у відставку за прикривання насильства на сексуальній основі, він робить якраз протилежне і заключним документом легалізує содомію!

Синод був зобов’язаний відновити зобов’язання йти дорогою покаяння та дотримання Божих заповідей. Проте він встановив собі специфічне зобов’язання ‒ виступати проти будь-якої дискримінації та насильства на сексуальній основі. Тепер Францискова церква буде виступати проти гомофобів, тобто тих, хто буде захищати Божі заповіді!

 

Цитата: «… (Синод) вважає редукційним метод визначення ідентичності осіб лише на основі їх „сексуальної орієнтації”».

Коментар: Отож реальний і біблійний поділ людей на чоловіків і жінок вже відміняється? Визначати ідентичність лише на основі т.зв. сексуальної орієнтації означає заперечувати основну реальність, що чоловік є чоловіком, а жінка ‒ жінкою. Так звана сексуальна орієнтація, що включає сексуальні відхилення усіх видів, є ідеологічною концепцією для просування так званих прав ЛГБТК-осіб. З християнського погляду ‒ це серйозні гріхи та духовна зв’язаність. Нормалізація гріха в Церкві ‒ це зрада Бога і Його заповідей.

 

Цитата: «У багатьох християнських спільнотах вже існують шляхи для супроводу у вірі гомосексуальних осіб: Синод рекомендує, щоб ці шляхи підтримувалися».

Коментар: Церква зобов’язана супроводжувати людей на шляху навернення, покаяння та наслідування Христа, тобто на шляху до вічного життя. Тепер Синод вирішив супроводжувати т. зв. гомосексуальних осіб на шляху до пекла, бо вже не називає гріх гріхом і не веде цих осіб до необхідного покаяння. Він вже не має на меті спасіння душ.

 

Цитата: «На цих шляхах людям допомагають зрозуміти їх власні [особисті] історії; вільно та відповідально реалізувати своє хресне покликання».

Коментар: Щоб ЛГБТ-особи могли вільно та відповідально реалізувати своє хресне покликання, то вони мусіли б почати каятися і з Божою допомогою боротися проти гріха содомії та інших духовних пут. Подібно мусить боротися кожна людина, щоб не попасти у рабство нечистих залежностей і жити чистим життям.

 

Цитата: «…розпізнати прагнення належати до життя спільноти і сприяти їй; розрізняти найкращі способи для досягнення цього».

Коментар: Що це за маніпуляція? До християнської спільноти належать християни, які борються з гріхом і правдиво каються, щоб спасти свою душу! Це нонсенс, щоб той, хто заперечує гріх і шлях покаяння належав до християнської спільноти. Така особа сприяє не її зростанню, а ліквідації. Найкращий спосіб для досягнення цього‒ це заключний документ єретичного Синоду. Цим самим він заявив, що до семінарій, монастирів та на найвищі посади в Церкві треба приймати насамперед осіб ЛГБТК. Однак цим обертає догори ногами Святе Письмо і Традицію!

 

Цитата: «Таким чином, ми допомагаємо кожній молодій людині, не виключаючи нікого, інтегрувати в сексуальний вимір все глибше до своєї особистості і зростати у якості відносин та крокувати до дарування самого себе».

Коментар: Церква має допомогти молодій людині інтегрувати в духовний та моральний вимір, тобто прийняти Христа та інтегрувати Його все глибше до своєї особистості. Це відбувається на шляху покаяння і наслідування Христа, щоб потім можна було сказати: «Не живу вже я, а живе в мені Христос» (Гал. 2,20). Якщо замість цього Синод хоче «допомагати» молодим людям інтегрувати все глибше до своєї особистості в сексуальний вимір реалізації содомії , то це злочин і духовне самогубство.

 

Цитата: «…крокувати до дарування самого себе».

Коментар: Ісус не наголошує на самому собі, тобто на егоїзмі, але якраз навпаки: «Зречись себе, візьми свій хрест і йди за Мною» (Мт. 16,24). Єретичний документ, який допомагає інтегрувати в сексуальний вимір, призводить до підпорядкування самого себе рабській залежності. Не йдеться про жодне дарування самого себе, але про привілеювання егоїзму і гріху. Йдеться про бунт проти Божої заповіді! Плодом аморальності є розклад особистості та суспільства.

 

Який трюк був використаний при голосуванні?

В документі фігурує прикриваючий термін «сексуальні схильності», який ООН та гомосексуальне лобі використовують як синонім для ЛГБТК.

Документ «Instrumentum laboris» використовував термін ЛГБТК. Заключний документ містить статтю 3, згідно з якою обидва документи є взаємопов’язаними і мусять прийматися спільно. Голосували лише за остаточний документ, але цим трюком на церковному рівні також схвалився і термін ЛГБТК, поданий в Instrumentum laboris.

 

Цитата Бергольйо: «Сьогодні Святий Дух дає нам документ, щоб діяти в наших серцях».

Коментар: Приписування єретичного документа Святому Духу ‒ це маніпуляція, найбільше богохульство і гріх проти Святого Духа. Коли хтось прийме цей отруйний, антибіблійний і антицерковний документ, то він буде діяти в його серці як духовна отрута.

 

Цитата Бергольйо: «Це є захищений простір. Не забуваймо про це. Це був Дух, який тут діяв».

Коментар: Це був заражений простір! Не забуваймо про це. Це був дух, але не Христа. Це був дух антихриста, який там діяв.

 

Заключний документ протирічить Святому Письму і 2-тисячолітній Традиції Церкви! Він є єретичним!

 

30. 10. 2018

 

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

 

Завантажити: Синод єпископів та ЛГБТК (30. 10. 2018)