Синод єпископів і послання апостола Петра

Дата публікації:   2018-10-31
Автор:   ВВП

 

Синод єпископів і послання апостола Петра

 

Франциск Бергольйо, будучи єретиком, на якому лежить анатема, і пропагатором содомії, рішуче представляє себе як дійсний наступник апостола Петра. Те, що він має не Духа Христового, але духа антихриста, доводить напрямок його діяльності ‒ цілеспрямоване втілення содомії до Церкви і невідступне просування ісламізації. Останній його прорив був таким, що він ретельно підібрав делегатів на Синод єпископів, щоб таким чином (поки що напівтаємно) просунути легалізацію содомії в Церкві.

 

Єпископ з Камеруну був шокований тим, що власне вирішує Синод єпископів, і висловив відкриту стурбованість тим, що, коли він повернеться додому з такими висновками, то 99,9% його єпархії буде гримати йому у двері з погрозливим питанням: «Що має означати схвалення ЛГБТ на Синоді!?»

 

У постсинодальній атмосфері Бергольйо і зборище церковних содомітів створює враження, що про гомосексуальність зовсім не говорилося. Кардинал Маркс, який відкрито просовує одностатеві шлюби в храмах, безсоромно стверджує у мас-медіа, що про ЛГБТ зовсім не йшла мова, що це був Синод тільки про молодь. Подібне враження створює і єпископ Голуб: «Ми схвалили документ про молодь … Дякую Богу і папі Франциску! Я в захопленні!» Чому таке захоплення? Можна припустити, що Франциск усім гомосексуальним активістам, які брали участь у Синоді і ще не мають кардинальського клобука, чітко натякнув, що як нагорода він вже їх чекає. Якщо дасть його їм, то слід знати, що усе, що робить єретик, є недійсним (булла Павла IV). Крім того, церква Бергольйо вже би стала явним Содомом і Гоморою.

 

На цьому етапі церковні содоміти поводяться обережно, щоб не розбудити опір і могти безперешкодно втілити висновки райдужного Синоду до всієї Церкви.

 

Слова першого папи, апостола Петра, сьогодні повністю відносяться до Бергольйо і його послідовників:

«Були в народі Божому і пророки неправдиві, як і між вами будуть ложні учителі, які введуть погубні єресі… Цим наведуть на себе скору погибель. Сила людей піде слідом за їхньою розбещеністю, і через них дорога правди буде зневажатися… Також міста Содом і Гомору (Бог) засудив на цілковиту загладу, обернувши у попіл. Цим дав пересторогу майбутнім безбожникам. Але вирятував праведного Лота, якого пригнітала розбещена поведінка беззаконників, бо праведник, живучи між ними, мучився день-у-день бувши праведною душею (подібно, як архиєпископ Вігано), глядівши і слухавши беззаконних учинків… Вони лише шукають брудних похотей тіла…Ці лжевчителі як нерозумна тварина, що з природи на те й родиться, щоб її ловили й нищили…, вони у тлінні своїм будуть знищені і зазнають кари як відплату за своє беззаконня. Вони повсякденні розкоші за щастя вважають, брудні й мерзенні, насолоджуються у своїх облудах,… грішать безнастанно; вони зваблюють нестійкі душі; серце в них до зажерливості вправне. Це діти прокляття! Вони, покинувши дорогу просту, заблудили… Такі люди як джерела безводні, хмари, хуртовиною гонені. Для них приготована чорна пітьма. Верзуть вони пусті нісенітниці (проповіді Франциска в домі святої Марти) і розбещеними похотями тіла приваблюють людей, які ледве що втекли від тих, які проводять життя у блуді. Вони обіцяють їм волю, самі бувши рабами тління, бо хто ким був переможений, того він і невільником став. Бо коли ті, що, спізнавши Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, втекли від погані світу, але, знов обплутані, нею перемагаються, то останнє їхнє гірше, ніж перше. Ліпше було б їм дороги справедливості не спізнати, аніж, спізнавши, відвернутися від переданої їм святої заповіді. З ними трапилося те, про що приповідка влучно каже: „Пес повернувся до своєї блювотини”, або: „Вимита свиня знову качається у грязюці”» (2Пт. 2,1-22).

 

Після маневру легалізації содомії в заключному документі, замаскованому під двозначними поняттями, такими як інтеграція сексуального виміру до особистості, Бергольйо з захопленням заявив: «Сьогодні Святий Дух дає нам документ, щоб могти діяти в наших серцях». Цим Бергольйо публічно грішить проти Святого Духа і його повністю стосуються слова нашого Господа Ісуса Христа: «Тому кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься» (Мт. 12,31). Заключний документ суперечить Святому Письму, суперечить Традиції, суперечить духу правди і натхненний не Святим Духом, а духом брехні ‒ дияволом. Бергольйо і його послідовників повністю стосується вислів апостола Павла: «Це фальшиві апостоли, лукаві робітники, що вдають апостолів Христових. Воно не дивно, бо й сам сатана вдає з себе ангела світла. Отож нема нічого надзвичайного в тому, коли і його слуги (Франциск і його послідовники) вдають із себе слуг праведності. Кінець їхній буде за ділами їхніми!»

 

Святий Дух через апостола Павла попереджає: «Якщо б ми чи сам ангел з неба прийшов і проповідували вам інше євангеліє, ніж те, яке ми вам проповідували були, хай буде проклятий! Як ми вже казали, так і тепер повторяю: Коли б хтось проповідував вам інше євангеліє, ніж те, яке ви прийняли, нехай буде проклятий!» (Гал. 1,8-9).

 

Все, що робить Бергольйо як єретик, згідно догматичної булли Павла IV є недійсним! Згідно Святого Письма, Бергольйо як псевдопапа, пропагатор содомії і єретик, що проповідує інше євангеліє, є проклятий!

 

+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

31. 10. 2018

 

Завантажити: Синод єпископів і послання апостола Петра (31. 10. 2018)