Що є найбільшим добром?

Дата публікації:   2018-11-21
Автор:   ВВП

 

Що є найбільшим добром?

 

Найбільше добро – це коли Бог дасть нам ласку бути за Нього ганьбленими, несправедливо підозрюваними і переслідуваними, бути приниженими за Його Ім’я. Цим всім з любові до нас Господь Ісус пройшов перед нами. Він був абсолютно невинний. Однак Він всім прощав і за всіх молився.

 

Йдеться про одне – витривати з покиненим Ісусом, не залишатися ані в найменшій гіркості щодо будь-якої людини, постійно підбадьорювати один одного та пригадувати: Якого духа ми повинні мати? Так, Духа Христового, який є тихий і покірний. Треба постійно упокорятися перед Богом, входячи до правди про себе і усвідомлюючи, скільки ми вчинили свавілля, скільки було критичних думок і слів, скільки невіри, коли ми діяли без Бога, тільки згідно свого розуму, своїх почуттів і свого добра. Скільки ми терпіли не за відстоювання Божих справ, а лише своїх уявлень! Життя минає. Жоден день вже не повернеться. Те, що ми засіяли у вірі, те засіяно.

 

Щоб залишитися з Ісусом і не покинути Його, треба знову і знову скидати «стару людину», тобто старий, «природній», людський спосіб поведінки, і приймати Ісусовий. Ісус став беззахисним ягням, веденим на заріз. Він каже і нам: «Зречись себе, візьми свій хрест і йди за Мною» (Мт. 16,24). Часу є дійсно мало. Нехай же Божа Мати навчає нас цього і оберігає нас своїм покровом.

 

Завантажити: Що є найбільшим добром?