Псевдопапа ліквідує контемплятивні монастирі

Дата публікації:   2018-11-27
Автор:   ВВП

 

Псевдопапа ліквідує контемплятивні монастирі

 

Публічний єретик Франциск Бергольйо видав для ліквідації контемплятивних монастирів два документи, один від 29. 06. 2016 р., а другий від 1. 04. 2018 р. Звичайно, він все обгорнув побожними фразами і позитивними поняттями. Очевидно, що цією церковною глобалізацією він слідкує реалізацію свого заклику до прийняття ісламістів в кожен монастир і таким чином поступовий перехід від монастирів до мусульманських мечетей.

 

Користь контемплятивних монастирів у Церкві можна порівняти з функцією серця в організмі людини. Бергольйо вирішив встромити ніж прямо в серце Містичного Тіла Христового ‒ Церкви.

 

Процес ліквідації правдивої духовності через т. зв. аджорнаменто був розпочатий ще на II Ватиканському соборі. Найбільш боляче це відбилось саме на жіночих монастирях. Про це свідчить і колишній префект Конгрегації з віровчення кард. Ратцінгер у книзі «Розмови з В. Мессорі». Він навів приголомшливу статистику з Квебеку: «Ще на початку 60-х років Квебек був регіоном з найбільшою кількістю монахинь. Між 1961-1981 роками (прим.: після II Ватиканського собору) кількість монахинь знизилась з 46 933 до 26 294. В той же час (після II Ватиканського собору) кількість нових покликань знизилась на повних 98,5%. Прогноз для Канади: про жіночі монастирі тут будуть вже тільки згадувати». Кардинал наголосив, що в постсоборовий період в багатьох монастирях, особливо на американському континенті, він зустрівся з сильним впливом східного поганства і сучасних психологій. Деякі експерименти призвели до хронічних порушень психіки та втрати ідентичності. У деяких монастирях навіть поміняли хрести на символи азіатської релігійної традиції. Також замість традиційних молитов були запроваджені медитаційні методи йоги і дзену. Кардинал тривожився, що цей постсоборовий дух завдав великої шкоди, особливо для США, де було багато церковних шкіл, якими опікувалися сестри-монахині. Постсоборові «реформи» призвели до втрати покликань. Тому багато церковних шкіл були передані державі, а вплив Церкви на формування дітей та молоді безповоротно зникнув. В тих церковних школах, які сьогодні ще існують, реформовані монахині переважно мають негативний вплив на молодь.

 

Цей дух прагнув зліквідувати і контемплятивні монастирі, які, однак, рішуче захищалися від аджорнаменто.

 

Американські монахині під впливом фемінізму, після падіння комунізму, накинулися на Греко-Католицьку Церкву в Україні. Вони втручались як до чинних, так і до контемплятивних монастиріі, які щойно вийшли з катакомб. Їх планом була безкомпромісна глобалізація, а потім поступова духовна ліквідація. Частина чинних монахинь виступила проти цієї самогубної програми, але їх опір був зламаний, а монахині були виключені.

 

Контемплятивному монастирю, який знаходився в централізації, не дозволяли розвиватися чи приймати нові покликання. На кінець, після кількарічної боротьби за збереження свого існування, у 2004 році всі контеплятивні сестри вирішили відокремитись від централізації і знову стали самостійним монастирем. У 2011 році, коли в Україні кілька єпископів проголосили Візантійський Вселенський Патріархат, вони перейшли під його духовну опіку. Після виходу з централізації, серед різних утисків, кількість покликань зросла у багато разів.

 

Під приводом т.зв. федералізації, псевдопапа Франциск вирішив ліквідувати контемплятивні монастирі.

 

В цей історичний момент закликаємо всі контемплятивні монастирі, а особливо згромадження Малих сестер Марії у Франції: Відділіться від єретика і псевдопапи Бергольйо! Дорогі сестри, станьте в цьому прикладом не тільки для всіх контемплятивних монастирів, але й для усіх єпископів та священиків. Згідно доктринальної булли Павла IV Cum ex apostolatus officio псевдореформаторські накази Бергольйо ніхто не сміє слухати. Бергольйо є єретик і на ньому лежить Божа анатема згідно Гал 1,8-9. Він виключений з Містичного Тіла Христового і свій уряд займає незаконно. Відділитися від верховної влади єретика означає звільнитися від прокляття, яке падає на кожного, хто йому підпорядковується.

 

Живемо в часи панування духа антихриста, в час великої кризи всередині Церкви, як зазначив архиєпископ С. М. Вігано. Він також закликав розпочати процес обнови ‒ правдиву реформу Церкви. Бог в цей момент хоче від вас, дорогі сестри, щоб саме ви розпочали цю необхідну реформу через ваше відділення від єретичної структури! Зробіть крок віри!

 

У Христі

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
17.11.2018
 

Завантажити: Псевдопапа ліквідує контемплятивні монастирі (17.11.2018)