Різдвяний заклик християнам і людям доброї волі, не тільки в Чехії

Дата публікації:   2018-12-31
Автор:   ВВП

 

Різдвяний заклик християнам і людям доброї волі, не тільки в Чехії

(1 частина)

 

Суть Різдва полягає в тому, що Бог став людиною і народився як беззахисна дитина в бідному Вифлеємі. Він прийшов, щоб спасти нас з рабства гріха, родовище якого є в нас, а також від диявола, який є брехун і вбивця. Ми маємо Спасителя, а це є та велика радість! Не йдеться тільки про досягнення щастя тут, на землі. Він дарує нам вічне життя в Божому Царстві! Ті, які прийняли Ісуса, стали Божими дітьми. Якщо вони залишаться Йому вірними, то перейдуть через міст смерті до вічної слави, яку Він приготував тим, що Його люблять і зберігають Його заповіді (Ів. 14, 23).

Сьогодні більше, ніж будь-коли, усвідомлюємо, що потребуємо Спасителя. Колись Європа і всі сфери суспільного життя були проникнуті духом християнства. Суспільство керувалося справедливими законами, заснованими на Декалозі. На жаль, це вже скасувала Лісабонська угода. Були запроваджені антизакони, які просовують несправедливість, аморальність та ведуть до самознищення Європи і людства. Від надзвичайного тиску диявольських хитрощів і маніпуляцій неможливо врятуватися людською силою. Деморалізуючі та психологічні механізми призводять до порушення психіки, поневолення і навіть демонізації людини. Вони приносять пекло на землі і пекло після смерті. Єдине спасіння для людини і людства ‒ це прийняти Спасителя. Не досить того, що Він прийшов, щоб нас спасти, як це пригадуємо на Різдво. Кожен, хто хоче бути спасенний, мусить прийняти Його вірою у своє життя. Тоді здійснюється: «Тим, які Його прийняли, дав владу стати Божими дітьми» (Ів. 1,12). А також: «Якщо Бог з нами, хто проти нас?» (Рим. 8,31).

 

1частина ‒ Запланована евтаназія людства

2 частина – Вина Ватикану

3 частина ‒ Вихід

 

1 частина: Запланована евтаназія людства

Глобальні пакти про біженців та мігрантів

Перед Різдвом ООН зібрала у Марракеші представників держав-членів, щоб укласти так званий Глобальний пакт про міграцію. За тиждень їх знову скликали до Нью-Йорка, де 17 грудня затверджували Пакт про біженців, а 19 грудня ‒ про міграцію.

Що про це сказав експерт (Ш.Гарабін, Словаччина)?

- Глобальний пакт про біженців є юридичним двійником Глобального пакту про міграцію;

- він запроваджує такий самий правовий режим;

- йдеться про масове переселення та керування переселенням людей до Європи (чи біженців, чи мігрантів);

- критика переселення біженців та мігрантів буде криміналізуватися і каратися;

- навіть ті особи, які проявлять страх з біженців (мігрантів), будуть криміналізуватися і каратися;

- згідно п. 19 ООН буде збільшувати зобов'язання до прийняття все більшої кількості мігрантів.

Прийняття Пакту про біженців – це зрада чеського народу! США та Угорщина його відкинули! Необхідно відкликати цю зрадницьку згоду на народне самогубство, підписане в Нью-Йорку!

 

Стамбульська конвенція

Йдеться про наступний засіб знищення людства шляхом просування гендерної ідеології.

Дитина більше не зможе дізнатися, чи вона є хлопчиком, чи дівчинкою, бо начебто має право вибирати «соціальну» стать. Ця демонічна ідеологія втовкмачуватиме дітям в голову трансгендерні абсурди, які згодом, згідно т.зв. права, діти зможуть реалізувати, а батьки не сміють захищати їх від цих збочень, бо тоді начебто провиняються проти «найкращих інтересів» дитини. Згодом, відповідно до гендерних програм, цих дітей будуть змушувати приймати гормональні препарати, а потім психологічно маніпулювати, щоб вони переоперувалися і стали фізичними та психічними каліками. Це жахлива перспектива. Провідний український політик так прокоментував Стамбульську конвенцію і гендерну ідеологію: «Це форма неомарксизму і дорога в безодню»!

Лицемірне формулювання «захист жінок від тиранії» або «домашнє насильство» приховує запровадження т.зв. превентивного викрадання дітей у люблячих батьків. Викрадених дітей мають віддавати гомосексуальним псевдо-сім’ям або педофілам. Бідні діти! Все це готує сучасний Ірод, яким сьогодні є ООН, ЄС і РЄ.

Програмою усієї гендерної ідеології є злочини проти людяності і людства з метою його редукції (автогеноциду).

 

Що таке Новий Світовий Порядок (НСП)?

НСП поєднує ідеологію марксизму та фашизму в запрограмований сатанізм. За цією ідеологією смерті стоять демонічні сили, які порушують психіку і людську природу та запроваджують антизаконодавство. Людина стає медіумом демонічних сил, руйнує себе та інших, а це образ пекла. Справедливі принципи були замінені привілеюванням злочинності та обману. Громадські інстанції вже не гарантують серйозності. Наприклад, якщо багатодітна сім'я звернеться до соціальних служб з проханням про підтримку, то замість допомоги, їм безповоротно вкрадуть дітей. Система обману і злочинності проникає в усі сфери суспільного життя.

Обману у великому масштабі служать наддержавні організації, такі як ООН, РЄ і ЄС. Прикладом є т.зв. сексуальне виховання, яке злочинно деморалізує дітей і молодь. Обов'язкова вакцинація дітей часто призводить до порушення імунної системи та безпліддя. У Пакті про біженців та мігрантів не визначено поняття «біженець». Насправді один і другий пакт просовує ісламізацію. Подібно і Лісабонська угода була схвалена обманом, коли вони не визнали свою поразку на референдумі в Ірландії та просунули другий референдум. Принцип обману застосовується і при голосуванні за прийняття нових законів та різних поправок до законодавства, де депутати навіть не знають, що схвалюють. Все цілеспрямовано приховане під великою кількістю незрозумілого тексту з численними посиланнями. За один день в парламенті приймають навіть десять законів. Це законодавчі злочини! Крім того, під позитивними поняттями узаконюється щось цілком протилежне і це згодом закон запроваджує на практиці. Це так, як би на пляшку з отрутою наклеїли напис «мінеральна вода». Навіть юрист не здатний розшифрувати в неясному тексті те, що насправді приховується за законом. Прикладом може служити поняття «домашнє насильство». Це вершина обману і брехні. Закон не вирішує питання насильства в сім'ї, але навпаки: на його основі здійснюється найжорстокіше насильство щодо сімей, коли у люблячих батьків викрадають дітей ‒ т.зв. превентивно. Узаконення таких злочинів та абсурдів, і ще й в такому масовому вимірі, ще не було в історії.

На принципах цієї системи обману і Чехія підписала Стамбульську конвенцію, і її вже підштовхують до пришвидшеної ратифікації, тобто до народного самогубства!

 

В рамках справедливості і порятунку народу окрім покаяння ще необхідно:

1) Мусить бути скасована Лісабонська угода і всі самогубні закони, конвенції, резолюції, рекомендації та пакти ООН, ЄС, РЄ.

2) Злочинна ідеологія НСП мусить бути засуджена ‒ це найбільший ворог людства.

3) Злочинці проти людства і злочинні структури повинні бути засуджені, поки ще є час!

Це конкретні кроки для порятунку людства!

В цей Різдвяний час з вірою звернімося до нашого Спасителя, щоб Він врятував нас від пекла дочасного і вічного!

 

Різдвяний заклик християнам і людям доброї волі, не тільки в Чехії

2 частина: Вина Ватикану у евтаназії людства

 

Який є погляд на ісламізацію християнських територій і гендерну ідеологію з позиції здорового глузду, і який ‒ з позиції Ватикану?

Хто має здоровий глузд, то бачить, що куди прийшов іслам, там настав кінець християнству. Про цей жорсткий терор свідчать і 349 висловів з Корану, а їх кількість у інших їхніх релігійних творах (Хадисах та Сірі) навіть не вказуємо. Найбільша брехня ‒ це говорити про мирний іслам. У європейських країнах на власні очі бачимо плоди ісламізаційної хвилі міграції: грабежі, зґвалтування, крадіжки, вбивства. Той, хто цього не бачить ‒ це передусім сучасний апостатичний Ватикан з псевдопапою Франциском, який, як головний єретик, незаконно займає папський уряд! Він пропагує прийняття мусульман на кожну парафію! Він є головним зустрічаючим, який широко відкриває їм двері, але потім волає з дому святої Марти: «Погани топтатимуть Святе Місто і настане його руїна». Але до цієї руїни найбільше призводить сучасний Ватикан, який відпав від основ Христового вчення, вперто відкидає покаяння і веде людей широкою дорогою аджорнаменто до пекла.

 

Ставлення Ватикану до гендеру

Франциск публічно цілує ноги транссексуалів, закликає батьків (і не тільки в Ірландії), щоб не забороняли своїм дітям, зманіпульованим шкільними програмами, чинити содомізм або переоперовувати свою стать.

Що стосується гомосексуального лобі на найвищих посадах у Церкві, то Франциск його прикриває і залишає далі прогресувати. Але він виступає проти архиєпископа Вігано, який закликав до покаяння і обнови Церкви. На Синоді про молодь молодим людям не було сказано найосновнішого ‒ її не закликали до метаної (покаяння) і прийняття Христа та Його заповідей. Весь Синод був спрямований на легалізацію ЛГБТ в Церкві. Кожен християнин знає, що в Біблії за гріхи гомосексуалізму як знак перестороги була кара вогню з неба на гомосексуальний Содом (див. 2Пт. 2,6; Юд. 7).

Що стосується біженців, то Ватикан схвалив договір в Марракеші і відправив туди свого представника, держсекретаря кард. Пароліна. Також у Нью-Йорку, 17-19 грудня підтримав це самогубство, передусім християнської Європи. Саме в час підписання договору в Марракеші двом туристкам з Європи за 60 км від Марракеша відрізали голови.

Коли для Європи настав перелом, який розпочав самогубний процес? Історичним переломом була Лісабонська угода, яка фактично скасувала справедливе законодавство, на якому була побудована культурна Європа. Фраза «дискримінація за ознакою (т.зв.) сексуальної орієнтації» стала приводом для законної пропаганди гомосексуалізму! Насправді йдеться про масову дискримінацію населення і привілеювання сексуальних збоченців з метою поширення цієї моральної інфекції для самознищення народів в рамках редукції людства.

Лісабонській угоді передував підлий тиск майже на всі, насамперед східноєвропейські, держави, щоб вони вступили в ЄС. Яким методом? Щоб кожна держава сама добровільно цього прагнула, бо начебто якщо туди не вступить, то стане жебраком з економічного погляду, буде ізольована і втратить шанс на «прекрасне майбутнє».

 

Як реагувала Церква?

Папа Іван Павло II закликав Польщу не вагатися, бо християнством начебто проквасить всю Європу. Цього року у Варшаві відбувся вже 18-й гей-парад. Отож Польща нікого не проквасила, але сама все більше проквашується содомією.

У Чехії кард. Влк видав пропагандистські листівки до кожного храму, щоб священики заохочували людей вступати в ЄС. У ЗМІ була стаття: «Клерикали розпочали кампанію вступу в ЄС».

У Словаччині кард. Корец за прикладом польського папи також заохочував словаків, і сам Іван Павло ІІ під час візиту до Словаччини закликав, щоб Словаччина вступила до Європейського Союзу. Покаяння за це вербування Ватикан ніколи не чинив! Він навіть не вибачився, що завів народи у систему, де запроваджені самогубні механізми для їх ліквідації: як у формі ісламізації, так і через гендерну деморалізацію з викраданням дітей.

 

Чи є ще глибші корені провини Церкви за сучасний стан? Так, це передусім, II Ватиканський Собор. Він своїм гаслом аджорнаменто (пристосування до світу) приготував дорогу до власного самогубства. Тому після II Ватиканського Собору на ключові посади в Церкві обирали тільки таких осіб, які були відкриті духу світу. Це признав і колишній префект Конгрегації віровчення кард. Ратцінгер. Декларацією Nostra aetate Собор створив духовну та ідеологічну основу для сучасної ісламізації і гендерної аморалізації з викраданням дітей. Чому? Бо почав надавати перевагу духу поганства, яке з собою все це приносить. Франциск в Amoris laetitia і у щоденній пропаганді ісламізації послідовно втілює духа аджорнаменто II Ватиканського Собору!

Церква відкинула Божі закони, тому на християнських територіях вже стираються межі між добром і злом, між правдою і брехнею. Законодавство узаконює антизакони і аморальність та карає невинних людей, включаючи дітей.

 

II Ватиканський Собор розпочав процес ліквідації Божих законів. Як? Він не засудив великих єресей, а цим фактично їх схвалив. Після Собору вони вибухнули у всіх семінаріях. Єресі заперечували найосновніші правди віри, Божество Христа, Його реальне воскресіння, Його спасительну смерть на хресті і взагалі натхнення Святого Письма. Цим автоматично приготувався ґрунт для усунення моральних цінностей і Божих законів та відкрилися двері для аморальної содомії!

Через те, що самою Церквою був відкинений авторитет Божих законів, у світському законодавстві відкрилися двері для антизаконів, які почали легалізуватися під позитивними поняттями. Це легалізація злочинів. Почала узаконюватися т.зв. гендерна ідеологія і просуватися поступова окупація Європи через імміграційний джихад!

 

Доки Церква захищала Божі закони, то мала Божого Духа, була благословенням для народів і вела душі до спасіння. Природна справедливість і Декалог були основою для світського законодавства. II Ватиканський Собор зробив самогубний перелом у Церкві. Під позитивними поняттями про «пошану» до поганського ідолопоклонства покинув Божі закони. Святого Духа в Церкві поступово замінив дух пропаганди нео-поганства, а з ним і аморальність. Це аджорнаменто в Церкві катастрофічно відбилося на світському законодавстві. Законодавство втратило свій фундамент природньої справедливості, правосуддя і прийняло протилежну основу ‒ несправедливість. Нав’язується антизаконодавство, що надає перевагу злочинній аморальності. Наслідком є ліквідація сім'ї як основної клітини суспільства і злочини викрадання дітей. Відкинувши Божі закони, Церква стягнула прокляття на себе і на християнські народи. Закони є основою для створення духовної атмосфери і правил у міжособистісних стосунках. Антизакони поступово створюють духовну атмосферу брехні, смерті та ведуть до самознищення суспільства. Сьогодні ми вже є свідками прийняття гендерного законодавства і глобальних пактів. Все прямує найшвидшим темпом до знищення не тільки народу, але й душі кожної людини.

Чи буде Ватикан чинити глибоке покаяння, чи далі пожене народи до дочасної та вічної погибелі?

 

Різдвяний заклик християнам і людям доброї волі, не тільки в Чехії

3 частина: Яким є вихід із запрограмованої евтаназії людства?

 

Представник Угорщини сказав: «Європа буде або християнською, або повністю зникне». Щоб була християнською, ми повинні повернутися до здорових коренів. Законодавство повинно бути очищене від «гендеру» та інших глобальних антизаконів, і відновлене на основі справедливих природних законів та Декалогу. Це має стати основою для початку процесу всебічної обнови суспільства, яке дійшло до стадії внутрішнього розкладу. Тому перелом не відбудеться без радикальних змін у законодавстві. Правду треба називати правдою. Закони стосуються не лише сфери безособової політики; сьогодні вони заторкують суть особистості людини, змінюють мораль, совість, мислення і спосіб життя. Вони ліквідують умови для морального життя і створюють умови для дороги самознищення. Зловжите законодавство просовує заплановане самогубство окремих людей і народів! Ця програма духовного і фізичного самогубства насправді є глибоким кодом т.зв. первородного гріха в нас. Родовище брехні і зла, яке є в нас, певною мірою блокується моральними принципами і совістю. Але коли систематичною брехнею притупиться совість і усунуться моральні принципи, людина стає рабом деструктивних звичок і збочень, а замість справедливості, наступить принцип егоїзму, цинізму, так що на кінець людина нищить себе й інших.

У цій духовній боротьбі між правдою і брехнею ключову роль відіграє вертикаль ‒ відношення до Бога. Щоб людина могла блокувати в собі втілену інфекцію зла, за якою є дух брехні і смерті, потребує духовного наповнення, духовної сили, яку черпає з вертикалі, тобто з особистого відношення до Бога! Природні моральні закони, закладені в нас та упорядковані Божими законами, вносять гармонію людині та цілому суспільству.

 

На II Ватиканському Соборі відбувся трагічний перелом. Церква, яка була гарантом правди і моральних принципів, через т.зв. аджорнаменто покинула свою власну основу. Через толерантність до єресей на Соборі, а потім через їх інтенсивне просовування після Собору, настав стрімкий процес духовного раку всередині Церкви. На цьому постсоборному етапі був усунений рятівний процес, який називається покаяння! Натомість було розпочато протилежний процес ‒ процес просовування єресей, тобто брехні, під позитивними поняттями. Святе Письмо пояснювалося вже не в Дусі Божому, в Дусі правди, але в дусі брехні. Армія т. зв. теологів внесла духовну отруту у всі церковні структури. Постсоборна програма аджорнаменто відкрила двері для масової пропаганди і поширення содомії. В даний час Ватикан просовує ісламізацію та гендерну ідеологію. Це проявилося і на Єпископському Синоді 2018 року.

Що мають робити бідні віруючі, які перебувають під цією хмарою темряви сучасного Ватикану? Кожен нехай кається і внутрішньо відділиться від прокляття, яке вносить відпалий Ватикан на католицькі народи. Кожен хай сам щиро шукає Боже обличчя і живе так, щоб бути готовим до смерті, Божого суду і вічності. Хай включить до свого розпорядку дня конкретний час для молитви, розмови з Богом і читання Євангелія.

Ті, які є виконавцями плану редукції людства, служать сатані. Вони жертвують йому викрадених дітей, коли морально та психічно вбивають їх. Треба вказати на цих масових убивць людства і виступити проти них! Але наспамперед треба виступити проти духа, який є за ними і якому вони служать! Можливо, деякі з них навернуться.

Також має відбутися радикальна зміна в керівництві Церкви. Замість духа аджорнаменто, духа смерті, необхідно дати простір Духу правди і життя.

 

Уже півстоліття цілі покоління священиків і єпископів отруюються духовною отрутою. Тут вже тільки сам Бог мусить втрутитися своєю всемогутністю. Так було завжди в історії Божого народу, коли народ каявся (2 Хрон. 20).

Період, в якому тепер знаходиться Церква і людство, описує Апокаліпсис: «Звір вів війну проти святих і переміг їх; і дано йому владу над кожним племенем, людністю, язиком і народом; і поклоняться йому всі, що мешкають на землі, чиї імена не записані в Книзі життя» (Об. 13,7). Інший «звір, що мав два роги, немов агнець,... заподіює всім, малим і великим, багатим і вбогим, свобідним і невільникам, щоб дано було їм клеймо на руку їхню праву або на чола їхні; щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клеймо, ім'я звіра або число імені його... А число його 666» (вірш 16-17).

Згідно з Апокаліпсисом, цей період буде трагічний: «Як хто в полон бере ‒ сам у полон піде він; як хто мечем убиватиме, мусить сам бути мечем убитий, тут терпіння і віра святих» (вірш 10).

 

Але справжній християнин знає, що життя ‒ це лише короткий період, який рано чи пізно закінчується смертю. Однак після смерті наступає вічне життя! Ісус є з нами і в терпіннях та дає нам силу.

На кінець диявол, фальшивий пророк, звір і ті, які прийняли його знамення, будуть кинуті у вогненне озеро, а Ісус матиме повну владу. А поки що Він панує в душах, які добровільно віддаються Йому. Але є багато людей, які знаходяться під владою духа антихриста і звіра та опираються Богу і Його порядку. Коли буде другий прихід, цього не знає ніхто (див. Ді. 1,7). Але справжня мудрість ‒ бути готовим до приходу Христа щодня, бо для кожного з нас це відбудеться в годину нашої смерті, а потім наступить вічність. Треба почати кожен сам від себе (див. http://vkpatriarhat.org/?p=32624 і http://vkpatriarhat.org/?p=32644).

 

Ісус прийшов, і на Різдво ми згадуємо Його прихід. Через навернення і покаяння змінімо свій стиль життя. Хай в нашому серці замість гріха та нашого «еґо» володіє Він! Тільки Він дає справжнє щастя і мир, яких світ дати не може ‒ і це вже тут, на землі. А після смерті Він і тобі приготував місце в небесній славі. Не втрать його! Борися!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей,ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

23.12.2018

 

Завантажити: Різдвяний заклик християнам і людям доброї волі, не тільки в Чехії (23.12.2018)