Подяка Угорщині за відкинення ісламізації

Дата публікації:   2019-01-05
Автор:   ВВП

 

Подяка Угорщині за відкинення ісламізації

 

Шановний прем’єр-міністре! Шановні члени уряду Угорщини!

Візантійський Вселенський Патріархат дякує Вам від імені усіх щирих громадян Чехії та Словаччини за те, що, як Давид, ви виступили проти Голіафа. 17 грудня 2018 року ви не підписали підступний документ ООН про т.зв. біженців, який має таку ж мету, як і Пакт про мігрантів, а саме ‒ ісламізацію.

 

Дуже сумно, що політики Чехії, Словаччини та Польщі піддалися на обман і зрадили свої народи. Якби ж то хоча б тепер опам’яталися і радикально зупинили  програму самознищення.

 

Франциск Бергольйо погрожував державам «V4» пеклом, якщо вони не приймуть ісламізацію. Але до пекла піде він, якщо не буде каятися зі своїх злочинів, єресей і апостазії!

 

Ватикан, який брав активну участь у просовуванні  Глобального пакту, подібний до пастиря, який широко  відкриває двері кошари вовкам. На противагу цьому, ви не тільки захищаєте своїх власних овець, але й прагнете  врятувати всю Європу для Христа і Його Євангелія.

 

Шановний пане прем’єре! Усвідомлюємо важливість ваших слів: «Європа буде або християнською, або взагалі не буде існувати». Якби ж це розуміли усі, які несуть відповідальність за європейські народи!

 

У Христі

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

27.12.2018

 

Завантажити: Подяка Угорщині за відкинення ісламізації (27.12.2018)