Велика ложа оцінює Францискову програму церкви Нью Ейдж

Дата публікації:   2019-01-19
Автор:   ВВП

 

Велика ложа оцінює Францискову програму церкви Нью Ейдж

 

Велика ложа Іспанії на веб-сторінках свого вісника «El Oriente» реагувала на Різдвяне проголошення Франциска (25.12.2018 р.) про універсальне братерство, тобто про програму церкви Нью Ейдж. (https://mailchi.mp/gle/eloriente243).

 

Цитата з «El Oriente»: «Слова папи показують, на скільки сучасна церква далека від змісту енцикліки Humanum genus (1884), яка є останнім великим засудженням масонства».

 

Відповідь: Велика ложа чітко розуміє, що Франциск своєю заявою фактично скасував церковний документ Humanum genus, який ясно засуджує масонство, тому з масонами ми не можемо мати жодної спільної дороги! Але сьогодні Франциск її рішуче пропонує.

 

Цитата «El Oriente»: «Отож дорога, яку засудив релігійний фундаменталізм, сьогодні є дорогою, яку спільно пропонує найвищий первосвященик (Великий магістр) Католицької Церкви і всесвітнє масонство».

 

Відповідь: Що це за спільна дорога? Тією дорогою не є дорога спасіння. Програма масонських лож ‒ внутрішня ліквідація Церкви. Франциск має з масонами одного духа. Існує питання, чи масонські ложі не посприяли його просуненню на папу.

 

Цитата «El Oriente»: «У світі немає масона, який би не приєднався до сучасного папи в його прагненні до універсального різнорідного братерства в політиці, культурі та релігії».

 

Відповідь: Заява ложі влучно виражає, чиїм братом є Франциск і кому служить!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр              + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

15.01.2019

 

Завантажити: Велика ложа оцінює Францискову програму церкви Нью Ейдж (15.01.2019)