Аджорнаменто і Франциск

Дата публікації:   2019-01-19
Автор:   ВВП

 

Аджорнаменто і Франциск

 

Єресі, які Франциск проповідує і втілює, є не тільки його витвором ‒ вони мають глибоке коріння в дусі аджорнаменто, яке було основною програмою ІІ Ватиканського Собору. Ісус говорить про дерево і плоди (див. Мт. 7,17 наст.). На Франциску видно згубні плоди, але отруйне дерево ‒ це II Ватиканський Собор. З аджорнаменто Церква прийняла духа світу і вигнала Святого Духа. Дух брехні змінив Духа правди! Собор проголосив пошану до поганських культів, а в результаті, до їх демонів. Таким чином він легалізував гріх проти першої заповіді Декалогу. Це до неба волаючий злочин! Розпочався процес внутрішнього розкладу Церкви через непошану до найсвятішого, єдиного істинного Бога!

 

Які конкретні плоди приносить Франциск? У Amoris laetitia він заперечує існування об'єктивно дійсних моральних норм, даних Богом, і словами та жестами насміхається з надзвичайно наполегливої Божої перестороги перед гомосексуалізмом. За цей аморальний злочин Бог покарав Содом і Гомору, щоб дати пересторогу для майбутніх поколінь (див. 2Пт. 2.6, Юд. 7).

 

Хоч Собор не схвалив гомосексуалізм, але через єресі та синкретизм створив умови, щоб дух гомосексуалізму міг прийти і масово заморити не тільки світ, але й Церкву. Це злочин II Ватиканського Собору.

 

Корінь гомосексуалізму теологічно обґрунтований в посланні до Римлян 1,25-26. Скорочено: Єресі + неопоганство = гомосексуалізм.

 

Єресі: II Ватиканський Собор мовчав на єресі неомодернізму, а цим фактично їх схвалив. Вони швидко проникли на всі теологічні факультети і поступово «замінили Божу правду неправдою» (Рим.1,25a).

 

Неопоганство: Nostra aetate (1965) + Асиж (1986...) відкрили до Церкви двері поганству, яке «поклоняється і служить творінню замість Творцю» (Рим.1,25б).

 

Плодом є масове поширення гомосексуалізму: «За це ж і видав їх Бог пристрастям ганебним, … чоловіки на чоловіках чинили ганьбу» (Рим. 1,26).

 

Висновок: Щоб настало відродження Церкви, повинен бути названий справжнім ім'ям:

1) Франциск як апостат і єретик, а отже ‒ недійсний папа;

2) II Ватиканський Собор як єретичний, а тому недійсний!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр             + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

13.01.2019

 

Завантажити: Аджорнаменто і Франциск (13.01.2019)