Францискова програма Церкви Нью Ейдж

Дата публікації:   2019-01-19
Автор:   ВВП

 

Францискова програма Церкви Нью Ейдж

 

На Різдво Франциск фактично проголосив нову Церкву Нью Ейдж.

 

Цитата: «Братерство між людьми різних релігій (...) Отож наша відмінність нам не шкодить, вона не представляє жодної небезпеки, це, скоріше, багатство. Це як у ситуації з митцем, який хоче створити мозаїку: краще мати у розпорядженні каміння різних кольорів, ніж працювати лише з кількома кольорами».

 

Відповідь: Франциск стверджує: «Братерство серед людей різних релігій». Це неможливо! Братерство означає мати спільного отця. У братерстві можуть перебувати різні поганські культи, бо вони мають спільного батька, диявола (див. 1Кор. 10,20). Але неможливо, щоб ті, які прийняли Христа і стали дітьми небесного Отця мали братерство з тими, які вшановують демонів. «Нема ніякої згоди (братерства) між Христом і Веліялом» (2Кор. 6,15). Бог створив усіх, але погани не поклоняються Йому. Бог хоче усіх спасти, але хто не прийме Спасителя Ісуса Христа, «той не має і Отця» (див. 1Ів. 2,23).

 

Твердження Франциска неправдиві і єретичні:

Цитата: «Отож наша відмінність (християн і поган) нам не шкодить»

Відповідь: Поєднувати відмінність, і навіть діаметрально протилежну, між християнством і поганством ‒ це не тільки шкодить, але й веде до самознищення християнства.

 

Цитата: «…не представляє жодної небезпеки»

Відповідь: Це представляє багато небезпек, при чому найбільшу ‒ відступництво від Христа і втрату вічного життя!

 

Цитата: «... це скоріше, багатство».

Відповідь: Таке багатство є фальшиве і отруйне. Але якщо погани навернуться, коли їм буде проповідуватися Євангеліє, а не єресі Франциска, і якщо вони приймуть Ісуса Христа, то так приймають найбільше багатство ‒ вічне спасіння!

 

Францискове вчення і антимісія суперечать Святому Письму і Традиції та є єретичними!

 

Франциск використовує порівняння про художника, який створює мозаїку з різних кольорових каменів. Цим він ставить на один рівень християнство з поганством. Він ставить на один рівень відкупительну смерть Христа на хресті з поганськими жертвами дітей Молоху і демонам. Це несумісно і єретично!

 

Зрозуміло, що Франциск є апостатом і єретиком, а тому недійсним папою!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

12.01.2019

 

Завантажити: Францискова програма Церкви Нью Ейдж (12.01.2019)