Реакція на коментар кард. Мюллера

Дата публікації:   2019-01-19
Автор:   ВВП

 

Реакція на коментар кард. Мюллера

 

Шановний пане кардинале!

Ви маєте рацію, що не можна узагальнювати і за злочин одного священика засуджувати всіх. Ви також праві, що причиною зловживань ні в якому разі не є целібат. Але у вашому коментарі («Нічого не покращиться через заперечення фактів») ви не вказуєте на справжню причину гомосексуальних злочинів. Цією причиною є єресі та неопоганство (див. Рим. 1).

 

Ми цитуємо з вашого коментаря: «Коли хтось з духовенства вчиняє злочин сексуального насильства над підлітками, наші ідеологи не вагаючись звинувачують усіх священиків або Церкву ‒ як кажуть теологічно неосвідчено».

 

Відповідь: Корінь гомосексуалізму теологічно обґрунтований у посланні до Римлян 1,25-26: «Вони замінили Божу правду на неправду і поклонялись та служили створінню більше, ніж Творцеві… За це ж і видав їх Бог пристрастям ганебним: … їхні чоловіки, полишивши природні вживання з жінкою, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках».

 

Скорочено: Єресі + неопоганство = гомосексуалізм.

 

Єресі: II Ватиканський Собор мовчав на єресі неомодернізму, а цим фактично їх схвалив. Вони швидко проникли на всі теологічні факультети і поступово «замінили Божу правду неправдою».

 

Неопоганство: Nostra aetate (1965) + Асиж (1986...) відкрили двері Церкви поганству, яке «поклоняється і служить творінню замість Творцеві».

 

Плодом є Божа кара ‒ масове поширення гомосексуалізму! Церква відкинула правдиве покаяння за гріхи проти першої заповіді, тобто за єресі та ідолопоклонство. Ця апостатична церква винувата в тому, що священики, єпископи і кардинали піддаються гомосексуалізму. Майбутньому священику в семінарії нав’язують єресі і т.зв. пошану до поганства, і він не може бути висвячений, якщо б виступив проти єресей. Як такий священик міг би захищати правовірне вчення і Божий закон? Адже глава церкви цілує ноги транссексуалам; жертвам гомосексуального насильства впевнено нав’язує єресь: «Бог тебе таким створив, такого тебе любить, і ти мусиш себе так любити», а при тому прикриває гомосексуальні злочини. Але того, хто публічно вказує на ці злочини і вимагає викорінення гомосексуальної мережі на найвищих посадах, називає дияволом.

 

Без правдивого покаяння Церкви в області віри аморальні збочення не викоріняться!

 

Цитата: «Причину злочинів... не можемо скидати (ані) на суспільство...»

Відповідь: Появився новий феномен: діти (8-15 років) ґвалтують дітей (4-8 років). У 2018 році в Англії було 40 000 таких випадків. Навіть 2 626 прямо у школі. Хто винен? Діти? Чи суспільство, яке запровадило т.зв. статеве виховання і вже з дитсадків на гендерних курсах і тренінгах спонукає дітей до збоченої поведінки? Це суспільство, яке, як ви стверджуєте, не є винувате, змушує батьків згідно інструкцій міністерства і ООН, але і через закони деморалізувати власних дітей онанізмом з найбільш раннього віку. Батьків, які відмовляються це робити, звинувачують у порушенні прав дитини і загрожують, що відберуть у них дитину. Таке суспільство несе повну відповідальність за моральні злочини!

 

Але головну провину має Церква, яка зрадила свою місію і відмовляється каятися!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

11.01.2019

 

Завантажити: Реакція на коментар кард. Мюллера (11.01.2019)