Франциск має фальшиву пошану до Матері Ісуса

Дата публікації:   2019-01-25
Автор:   ВВП

 

Франциск має фальшиву пошану до Матері Ісуса

 

У Центральній Америці особливо вшановують Матір Ісуса. Тому Франциск, з метою маніпуляції, для зустрічі з молоддю в Панамі вибрав девіз Лк.1,38.

 

Що стосується пошани до Діви Марії, то св. Людовік М. Гріньйон де Монфорт каже: «Існує правдива і фальшива пошана до Діви Марії. Правдива пошана пізнається по плодах, а цим є покаяння, яке веде до Христа. Фальшива пошана уникає покаяння, відводить від Христа і походить від диявола».

 

Запитуємо: яку пошану до Діви Марії має Франциск, який представляє себе як Її великий шанувальник? Нещодавно Франциск проголосив єресь проти Діви Марії, якою заперечив догмат про Її Непорочне Зачаття. За його словами, Діва Марія не була охоронена від первородного гріха і народилася як грішниця! Франциск є єретик і має велику непошану до Діви Марії!

 

При кожній своїй появі (Ла Салет, Люрд, Фатіма) Діва Марія закликала до покаяння. Сам Франциск не чинить покаяння, навіть якщо й про нього красномовно говорить. Але головне ‒ що він його не допускає, а цим блокує процес відродження в Церкві. Він пропагує і прикриває гомосексуалізм, заперечує існування об'єктивно діючих моральних норм, проголошує і прикриває єресі та гомосексуальну мережу на найвищих посадах в Церкві, цілує ноги транссексуалам. Антипокаяння Франциска є публічним і провокаційним!

 

Якою є справжня пошана до Діви Марії, якої Франциск не має, хоча й про неї говорить?

Діва Марія сказала про себе, що є Господньою рабою:  „hé dúlé Kyriú“. (Лк 1,38.48). Існує різниця між слугинею і рабинею. Слугиня може будь-коли залишити службу, але раба ‒ ні. В Євангелії і посланнях апостолів кілька разів використовується термін «раб ‒ рабство».

 

«Хто грішить, є рабом гріха (Ів. 8, 34)

 

«Тепер же, звільнившися від гріха і ставши рабами Богові, маєте ваш плід на освячення, а кінець ‒ життя вічне» (Рим. 6,22)

 

Ми є або рабами гріха, або якщо цілковито віддамо себе Богу, то станемо рабами Божими ‒ в цьому полягає справжня свобода від гріха, іншої немає. Мати Ісуса є для нас найбільшим прикладом, бо не тільки висловила словами своє рабство Богові, але й реалізувала його у своєму житті.

 

Ісус не тільки Івану, але й кожному учневі, який духовно стоїть під хрестом, дає свою матір. Кожного Христового учня, що залишив усе (Лк. 14) і втратив свою душу ради Христа і Євангелія (Мр. 8,34-35), стосується те, що він є рабом рабині Господньої (див. Пс.86 і 116).

 

Через нашу праматір Єву ми успадковуємо гріх і смерть. Єва не перебувала у «ворожнечі» з дияволом. Марія є другою Євою і перебуває у ворожнечі щодо пекельного змія. Її Син Ісус розчавив йому голову (Бут. 3).

 

Перед тим, як Марія зачала від Святого Духа, вона сказала: «Я раба Господня». Здійснюється біблійне рівняння:

Святий Дух + Марія = живий Ісус

 

Тоді Єлизавета привітала її: «Щаслива та, що повірила, бо здійсниться сказане їй від Господа». Марія відповіла: «Величає душа моя Господа…, бо Він зглянувся на покору рабині своєї; ось бо віднині ублажатимуть мене всі роди (Лк. 1,48). Архангел Гавриїл назвав Марію повною благодаті (кехарітомене). Марія є для нас прикладом віри. Хоча Біблія дає нам як приклад послух віри Авраама, однак він з непослуху породив Ізмаїла. Подібно не вистояв і Мойсей та не міг увійти в обіцяну землю. На відміну від них, Мати Ісуса не прогрішилась непослухом, і в послусі віри стояла навіть під хрестом. Ісус був слухняний аж до смерті, і то смерті хресної. Найдосконалішим Його послідовником і прикладом для Ісусових учнів є Його Мати.

 

Коли в годину смерті Ісус проголосив свій заповіт, який має глибоке духовне значення: «Ось, мати твоя!», учень прийняв Її «eis ta idia» (в себе). І так Її має прийняти  кожен Христовий учень. Одночасно йдеться про духовну трансплантацію нового серця, як провістив пророк Єзекиїл 36,26.

 

Оце коротко про Біблійне вчення, що стосується нашого відношення, як учнів Христа, до Ісусової Матері.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій ЧСВВр   +Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 
24.01.2019

 

Завантажити: Франциск має фальшиву пошану до Матері Ісуса (24.01.2019)