Франциск в літаку схвалює сексуальне псевдовиховання (+ відео)

Дата публікації:   2019-02-11
Автор:   ВВП

 

Франциск в літаку схвалює сексуальне псевдовиховання

 

Питання журналіста: «Дехто звинувачує Католицьку Церкву в тому, що вона виступає проти сексуального виховання в школах. Який погляд на це має папа?»

Цитата Франциска: «Думаю, що в школах має бути сексуальне виховання».

Коментар: Ця заява псевдопапи є злочином проти Бога, проти батьків і найбільшим злочином проти беззахисних дітей! Франциск добре знає, що сьогодні означає термін «сексуальне виховання»! Мова не йде про виховання, але про запрограмовану деморалізацію і навіть сатанізацію дітей з найбільш раннього віку!

Цитата Франциска: «Секс – це Божий дар, а не монстр (злий дух). Це Божий дар, призначений для любові».

Коментар: Франциск бреше. Не є це Божий дар, даний для якоїсь невизначеної любові, він призначений лише для шлюбу. Наголошувати на сексуальності і не вказувати на її Богом дане унормування в 6-й і 9-й заповіді, та на пересторогу Христа про відтинання членів і про пекло ‒ це злочинне спокушання до гріха. За зловживаним сексом дійсно є монстр, злий дух. Ісус ніколи не говорив про дар сексу, але виганяв нечистих духів.

 

Цитата Франциска: «Необхідно надавати об’єктивне сексуальне виховання».

Коментар: Що Франциск має на увазі, пропонуючи надавати об’єктивне сексуальне виховання? В Ірландії він закликав батьків, щоб дітям, зманіпульованим сексуальним псевдовихованням, вони не перешкоджали реалізовувати гендерні збочення. Сьогодні це об’єктивне сексуальне виховання бачимо у всіх програмах ООН. Йдеться про інтенсивну пропаганду збочень, пов’язану з тренінгами і курсами прямо в школі. Діти перебувають під терором гомосексуального демона.

Статистика: Англія ‒ за один рік 40 000 випадків зґвалтування дітей віком від 4 до 8 років дітьми від 8 до 15 років. І з них 2 626 випадків безпосередньо в школах.

 

Цитата Франциска: «Секс як Божий дар повинен подаватися без суворості».

Коментар: Ангели мали дар свободи, але зловживаючи нею, стали демонами. Франциск знову маніпулятивно називає секс Божим даром, але словами «без суворості» відкидає Богом дане його унормування в 6-й і 9-й заповідях Декалогу. Він також ігнорує вчення Євангелія. Франциск перебуває в диявольському бунті проти Бога.

Які є плоди зловживання сексом? Рабська залежність, грубе порушення людської гідності, характеру і психіки, відкритість на злочинність, відкинення покаяння, а у годину смерті ‒ вічне засудження.

 

Цитата Франциска: «Проблема полягає в тих, які відповідають за це виховання, чи це на державному, чи на місцевому рівні, а також і в кожній окремій школі».

Коментар: Основна проблема полягає в уряді папи, який відповідальний за віру і мораль. Він зобов’язаний радикально виступити проти злочинної системи масової деморалізації. Сьогодні він робить якраз протилежне! Крім того, він бреше. Про сексуальне виховання вирішує не школа, а його визначають міжнародні програми ООН. Міністерство під диктатом ООН змушене їх прийняти. Батьки безсильні проти системи деморалізації. У них немає вибору. Якщо не дозволять дитину деморалізувати, існує загроза, що система ювенальної юстиції викраде їхню дитину. Все це Франциск знає і навмисно грає комедію з питанням про відповідальність.

 

Цитата Франциска: «Сексуальне виховання для дітей необхідне».

Коментар: Франциск стверджує, що для дітей необхідне сексуальне виховання. Він добре знає, що дітей в школі в обов’язковому порядку ознайомлюють з найвульгарнішою порнографією. Чи, на думку Франциска, це необхідно для дітей? Франциску необхідно прив’язати на шию жорновий камінь.

В Німеччині на уроках сексуального виховання кілька дітей втратили свідомість, так що було необхідно викликати швидку допомогу і відвезти кількох дітей до лікарні. Інші діти в класі перенесли психічний розлад. Подібних випадків є безліч.

Колись не було жодного сексуального псевдовиховання. Люди жили з віри, зберігали Божі заповіді і навіть не розлучалися.

 

Цитата Франциска: «Школа компенсує це і мала би це робити, бо в іншому випадку залишиться порожнеча, яку згодом заповнять різні ідеології».

Коментар: Франциск прямо закликає до сексуального псевдовиховання! Папська Рада навіть розробила проект, який виходив з Amoris laetitia. Про цей папський проект висловився відомий просімейний активіст Вард і назвав проект «абсолютно аморальним». Він додав, що він «абсолютно протирічить споконвічному вченню Церкви про батьків як про первинних вихователів».

 

Висновок: Франциск зобов’язаний звернутися до ООН і невідступно вимагати скасування злочинних програм сексуальних злочинів! Він також зобов’язаний звернутися до Ради Європи з вимогою скасувати Стамбульську конвенцію, що запроваджує гендер і викрадання дітей. Якщо він цього не зробить, на нього лягає кара масового вбивці: «Те, чого ви не зробили одному з моїх братів найменших – Мені також ви того не зробили. І підуть ті на вічну муку…» (Мт. 25,45).

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

31. 01. 2019

 

Завантажити: Франциск в літаку схвалює сексуальне псевдовиховання (31.01.2019)