Франциск в літаку знову про гомосексуалізм (+відео)

Дата публікації:   2019-02-11
Автор:   ВВП

 

Франциск в літаку знову про гомосексуалізм

 

Питання журналіста: «Що ви очікуєте від лютневої зустрічі …?»

Цитата Франциска: «… Ми усвідомили собі, що на нас лежить відповідальність за катехезу щодо цієї проблеми, призначену для єпископських конференцій, і тому я закликав їхніх голів».

Коментар: Яка «катехеза щодо цієї проблеми»?! Що це за абсурд! Злочини слід називати злочинами і встановити справедливі та ефективні покарання. Метою має бути викорінення злочинності з Церкви. Винуватці повинні бути покарані, чи це священик, чи кардинал, чи папа. Також має відбутися повна зміна священичої формації. Сучасна є єретичною, а її плодом є содомія всередині Церкви, як свідчить послання до Римлян 1,18-28. Гомосексуальна мережа в Церкві мусить бути ліквідована. Гомосексуаліст не може бути висвячений на священика. Клірик, який здійснив гомосексуальний гріх, повинен бути позбавлений сану.

«Катехеза» Франциска має на меті зміну мислення ‒ антиметаною. Злочини содомії та педофілії в Церкві будуть толеруватися. Після лютневого запровадження катехези, злочини вже не буде потрібно прикривати, бо вони будуть легалізовані.

 

Цитата Франциска: «Перш за все, слід усвідомити, про яку трагедію тут йдеться: що таке дитина, яка пережила зловживання. Я регулярно зустрічаюся з людьми, над якими вчинили насилля, і згадую про одного з них, який сорок років не міг молитися. Це жахливі страждання».

Коментар: Франциск здійснює масову маніпуляцію громадськістю. Кожен, хто чує його правдиві вислови: «жахливі страждання», «дитина, яка пережила зловживання», «трагедія» і т.д., припускає, що він робить справедливі висновки. Але це не так! Його мета ‒ через емоційну маніпуляцію зберегти собі імідж. А на практиці він надалі робить цілком протилежне. Це явний дух антихриста.

 

Цитата Франциска: «По-друге, необхідно знати, якою є процедура в таких випадках, бо єпископи часто не знають, що мають робити».

Коментар: Франциск через т.зв. необхідне ознайомлення з процедурою запроваджує нову пасторацію. Отож жодних ефективних заходів проти содомії! Навпаки ‒ наступний ступінь проникнення злочинності всередину Церкви.

 

Цитата Франциска: «…єпископи часто не знають, що мають робити».

Коментар: Франциск показав приклад того, що слід робити, коли він наказав префекту Мюллеру негайно припинити розслідування у справі англійського кардинала.

 

Цитата Франциска: «Це явище, яке значно посилилося».

Коментар: Франциск знову називає злочин і смертний гріх невинним словом «явище». Святе Письмо перестерігає: «Він (Бог), щоб дати приклад безбожникам майбутнім, міста Содом і Гомору обернув у попіл, засудив їх на загладу цілковиту» (2 Пт.2,6).

 

Цитата Франциска: «Тому необхідно створити загальні директиви, які повинні потрапити на єпископські конференції, і які чітко протокольно визначають те, що стосується єпископа, архиєпископа і глави єпископської конференції. Отож, це головна мета».

Коментар: Однак директиви щодо покарання за содомію Франциск ніколи чітко протокольно не визначив і не хоче цього робити. Його метою не є зміна! Коли єпископи США відразу ж восени хотіли чітко і протокольно визначити директиви, він їм це заборонив!

 

Цитата Франциска: «…але ще перед тим ми повинні усвідомити це явище, а цьому допоможе молитва, кілька свідоцтв і покаяльна Літургія».

Коментар: Ця програма Франциска ‒ це церковна комедія. Насправді, це знову ж таки лише спосіб непомітної легалізації содомії. Це бунт проти Божого закону і насмішка над Богом, Церквою і всіма святими. Франциск повністю ігнорує Святе Письмо і Традицію!

 

Цитата Франциска: «Підготовка до зустрічі успішно триває…»

Коментар: Дуже успішно, як це можна побачити по оприлюднених іменах прелатів, які будуть головувати і здійснювати моніторинг лютневої зустрічі. Це прелати, які гомосексуалізм підтримують, прикривають чи реалізують. Цим вже наперед сказано, яким буде результат.

 

Цитата Франциска: «… але дозволю собі сказати, що я відчуваю дещо перебільшені очікування. У цьому потрібно зупинитися і зосередитися на тих аспектах, які я назвав…».

Коментар: Франциск заздалегідь попереджає: нічого не очікуйте від зустрічі! Бо, мовляв, буде потрібно зосередитися лише на тих аспектах, які він назвав. Що це означає? Гомосексуальні злочини під поняттям «явище» будуть легалізовуватися і через т.зв. катехезу втілюватися.

 

Цитата Франциска: «Вирішуючи цю проблему в Церкві, ми допоможемо розв’язувати її в суспільстві та родинах, де все приховується задля сорому».

Коментар: Франциск хоче вирішити цю проблему. Як? Через легалізацію злочинів. Цим він допоможе родинам та суспільству іти до самознищення!

Він стверджує, що в суспільстві ці злочини приховуються задля сорому. Але в Церкві ситуація сьогодні є набагато гіршою. Франциск безсоромно усуває Божі закони, перетворює Церкву в блудницю антихриста, а людство веде до вічної погибелі.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

29.01.2019

 

Завантажити: Франциск в літаку знову говорив про гомосексуалізм (29.01.2019)