Плоди II Ватиканського Собору через 54 роки (+відео)

Дата публікації:   2019-02-13
Автор:   ВВП

 

Плоди II Ватиканського Собору через 54 роки

 

Ісус сказав: «Дерево пізнається по плодах». Сьогодні ми пожинаємо плоди II Ватиканського Собору. На найвищих місцях у Церкві існує гомосексуальна мережа, а голова Церкви просовує ісламізацію та гендерну аморальність.

 

У 60-х роках у світі стрімко зросла інвазія окультизму і поганства з йогою. Настав вибух декадентської культури і сексуальної революції Кінзі. Якою була реакція Церкви? Через аджорнаменто Собор відкрив такому світу серце Церкви.

Замість того, щоб перестерігати перед  інвазією поганства, Собор запровадив пошану до поганства, а фактично до їхніх демонів (1Кор. 10,20).

Замість очищення Церкви від єретиків, Іван XXIII доручив єретикам бути модераторами Собору.

Замість обіцяної нової П’ятидесятниці, Святого Духа вигнали з Церкви! Прийшов дух світу.

Послання до Римлян вказує на закономірність: єресі + неопоганство = гомосексуалізм.

 

«Вони замінили Божу правду на неправду ‒ на єресі. Поклоняються створінню радше, ніж Творцеві ‒ пошана до поганства в Nostra aetate Тому…чоловіки на чоловіках чинять ганьбу ‒ це гомосексуальна мережа в Церкві».

 

Святий Пій X засудив єресі модернізму. Собор мовчав на їхнє поширення, а тим самим їх легалізував. Священича формація по всьому світі була отруєна.

 

Отруйним плодом II Ватиканського Собору є і гомосексуальна мережа з Франциском. Церква під проводом Франциска співпрацює у автогеноциді людства.

 

Яке рішення? Признати, що плоди II Ватиканського Собору є смертоносними! Признати, що ортодоксія була замінена єресями! Признати, що настала інвазія поганства і содомії!

 

Покаяння полягає в поверненні до правовір’я і в наслідуванні Христа в Дусі правди.

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

06.02.2019

 

Завантажити: Плоди II Ватиканського Собору через 54 роки (06.02.2019)