Заклик християнам США, особливо єпископам і священикам (+відео)

Дата публікації:   2019-02-16
Автор:   ВВП

 

Заклик християнам США, особливо єпископам і священикам

 

Шановні єпископи, священики та християни США!

Восени ви, єпископи США, хотіли чітко протокольно визначити директиви для очищення Церкви від злочинів сексуального зловживання. Франциск категорично вам це заборонив, мовляв, це буде вирішуватися аж в лютому. Але що він заявив у літаку при поверненні з Панами про лютневу зустріч? Він начебто відчуває дещо перебільшені очікування. На зустрічі треба буде зосередитися тільки на тих аспектах, які назвав він! При цьому конкретизував, що на лютий він скликав голів єпископських конференцій, щоб запровадити «катехезу» щодо цієї проблеми.

Що це означає? Не буде жодного припинення зловживань, але вони будуть продовжуватися, як Франциск публічно заявив! Ані не буде викорінена гей-мережа! Отож, що буде вирішуватися на зустрічі? Запровадження т.зв. катехези, через яку гомосексуалізм в Церкві буде практично легалізований! Це злочинний обман! Це бунт проти Божого порядку! Це прийняття духа Нью Ейдж і вигнання з Церкви Святого Духа! Це метаморфоза Церкви Христової в блудницю антихриста! Для цього будуть видані папські церковні документи, які, як сказав Франциск, міститимуть загальні директиви для єпископських конференцій. Вони будуть чітко протокольно визначати те, що стосується єпископа, архиєпископа і глави єпископської конференції. Це, як сказав Франциск, головна мета лютневої зустрічі. Однак це офіційне запровадження морального розкладу веде до пекла! Йдеться про найгрубше зловживання папським урядом.

 

Франциск ‒ явний апостат і єретик:

1) Він заперечує існування об’єктивно діючих  моральних норм (Amoris laetitia).

2) Просовує гендерне самогубство молоді. В Ірландії закликав батьків, щоб підтримували у зманіпульованих дітей розвиток гендерних збочень.

3) Він схвалив т.зв. сексуальне виховання в школах. Цим фактично схвалив деморалізацію і сатанізацію дітей (див. http відео). Про це він заявив в літаку, повертаючись з Панами.

4) Він захищає злочинну гомосексуальну мережу на найвищих посадах в Церкві.

5) Єпископський Синод про молодь 2018 року під його керівництвом маніпуляційно легалізував ЛГБТ.

6) Цілуючи ноги транссексуалам, він дає прецедент для всієї Церкви і людства як заперечувати Божий порядок.

7) Він просуває знищення християнства через запрограмовану ісламізацію.

 

Це очевидна реальність, що Франциск, апостат і єретик, є недійсним папою! Так постановляє булла Павла IV Cum Ex Apostolatus Officio і послання до Галатів 1,8-9.

 

Який вихід? Архиєпископ Карло Марія Вігано зробив перший крок до порятунку Церкви, навіть ризикуючи власним життям. Саме на вас, католики США, лежить завдання зробити другий крок!Відділіться від явного єретика і апостата, інакше Церква в США і по всьому світі стане блудницею антихриста і синагогою сатани. Крок для порятунку в даній ситуації є один: вибрати законного Папу! Надзвичайні умови вимагають надзвичайного способу. Без жодних сумнівних конклавів і без жодних сумнівних кандидатів! В цій ситуації установлений Церквою спосіб вибору не дозволив би, щоб був вибраний правовірний законний папа! Подібно було під час виборів папи Миколая II. Реформаторські кола вибрали єпископа Флоренції Жерара і вибори відбулися в Сієні, тобто всупереч всім звичаям, за межами Риму. Їх провело лише 5 єпископів-кардиналів разом з кількома реформаторами. Це поклало початок радикальному відродженню Церкви.

 

Сьогодні хай правовірне ядро єпископів США вибере законним папою когось зі свого середовища, або архиєпископа Вігано, який героїчно виступив за очищення Церкви. Вибори законного папи оприлюдніть перед всім католицьким світом. Тоді законний Папа хай закличе Франциска піти у відставку. Також хай буде оприлюднена екскомуніка на Франциска, яку він вже раніше стягнув на себе. Відділення від нього ‒ це порятунок Церкви, навіть ціною того, що він та його послідовники спричинять схизму.

 

Якщо ви не зробите цього кроку порятунку, то процес поступового обезкровлення Церкви буде продовжуватися.

 

Висновок:

Шановні американські віруючі, поставте фундамент для відродження! Дайте Богові обіцянку: цього місяця щодня годину молитви.

Шановні священики, зробіть перший крок до відродження Церкви і перестаньте у Святій Літургії згадувати ім’я публічного відступника Франциска.

Шановні єпископи, Бог вимагає від вас кроку віри, а ним є надзвичайні вибори законного папи! Це Божа воля!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

02.02.2019

 

Завантажити: Заклик християнам США, особливо єпископам і священикам (02.02.2019)