Ставлення християнина і Біблії до гендерної ідеології (+відео)

Дата публікації:   2019-02-17
Автор:   ВВП

 

Ставлення християнина і Біблії до гендерної ідеології

 

Головне питання: хто є людина і хто є Бог?

Людина є створінням, залежним від свого Творця ‒ Бога. Вона сотворена на Божий образ, має духовну сутність. В момент смерті починається розпад людського тіла в порох. Дух іде на Божий суд, щоб здати звіт за своє життя. Якщо людина відкидала правду, убивала совість і в такому стані померла, то буде навіки засуджена. Людина, яка боролася з брехнею і злом, шукала і прийняла Правду, якою є Ісус Христос, буде вічно жити.

Бог створив людину: чоловіком і жінкою створив їх. Бог не створив жодного гендерного монстра.

Хто прийме Христа, того стосується: «Не живу вже я, а живе в мені Христос» (Гал. 2,20). Диявольська трансгендерна ідеологія стверджує, що в тілі живе хтось інший, ніж той, кому належить це тіло. Хто повірить в це, того буде стосуватися, що вже не живе він, а живе в ньому гендерний демон. Ісус виганяв цих гендерних нечистих демонів! Він не вів з ними діалог і не толерував їх.

 

Не вкладається в голові, як на християнських територіях могли бути запроваджені гендерні закони. Ще донедавна діяло Боже законодавство. Воно закодоване у совісті і в Божому порядку. Воно захищало від навали демонічних сил і сатанізації людської природи. Через єресі всередині Церкви і відкриття поганству в Nostra aetate були заперечені Божі закони. Їх замінило гендерне законодавство, через яке прийшли гендерні демони. Настала масова сатанізація Церкви і людства. Плоди ‒ пекло на землі і пекло після смерті.

 

В чому полягає спасенне покаяння?

1. Відректися від єресей і очистити Церкву від демонського неопоганства!

2. Необхідно скасувати гендерне законодавство та всі т.зв. антидискримінаційні закони!

3. Необхідно заборонити гендерну ідеологію в ЗМІ, освіті та культурі!

 

Папа зобов’язаний засудити гендерну сатанізацію Церкви і людства. Він повинен публічно засудити терор, з допомогою якого ООН, ЄС та інші наддержавні організації нав’язують гендерне законодавство. Папа повинен вказати на плід гендеру, яким є масове самогубство. Гендер-терор є найважчим злочином проти людства. Саме так папа повинен його публічно назвати.

 

Теперішній псевдопапа Франциск не тільки затято мовчить, але навпаки ‒ словами та жестами активно пропагує гендерну сатанізацію. Його чекає кара масового вбивці. Перед усім людством він доводить, що він не є дійсним папою, але є відступником.

 

Першим завданням справжнього папи буде: стати на захист моральних і Божих законів. Він скаже чітке «НІ» сатанинській ідеології гендеру!

 

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

05.02.2019

 

Завантажити: Ставлення християнина і Біблії до гендерної ідеології (05.02.2019)