Просімейна політика

Дата публікації:   2019-02-19
Автор:   ВВП

 

Просімейна політика

 

Депутатам Верховної Ради України

Шановні політичні представники України!

 

Відбувається прихована психологічна боротьба через просовування злочинного законодавства! Йдеться про приховану війну з метою самознищення власного народу. Її суть ‒ гендерна ідеологія, пов'язана з викраданням дітей.

 

Сьогодні Рада Європи нав’язує Україні Стамбульську конвенцію. Злочини гендерної деморалізації та масового викрадання дітей тут прикриваються позитивними поняттями. Їх здійснюють соціальні служби під наглядом наддержавного GREVIО. Йдеться про звірські злочини проти людства.

 

Коли йде війна, то люди, а особливо діти, бояться. Стамбульська конвенція ‒ це ще гірша загроза! Під гестапо GREVIО опиняється кожна сім’я! Сім'ї зазнають жахливого психічного стресу і страху. Створюється атмосфера щоденної загрози, що дитина може не повернутися зі школи чи її вже не буде в дитсадку, коли батьки прийдуть по неї. Звичайний синець на нозі, який дитина зробила під час гри, є поширеною причиною для викрадення дитини! Потім дитину передають для психологічного і сексуального насильства гомосексуалістам і педофілам! Злочинці ‒ безкарні, а оприлюднення їхніх злочинів карається законом. Батьки та діти в цій злочинній системі не мають виходу і багато з них будуть масово здійснювати самогубства. Прикладом є Норвегія, де 70-100 дітей на рік вчиняють самогубство. У Фінляндії є випадки, що батьки, будучи у відчаї при вламуванні піратів соціальних служб у помешкання, вбили дітей і себе.

 

Геноцид дітей по етапах:

 

1) Перед народженням дитини мати зазнає постійних психічних стресів і тиску, щоб здійснила аборт, особливо коли йдеться про другу або третю дитину. Це злочин!

 

2) У деяких країнах аборти дозволяються навіть на 9-му місяці. З іншого боку, пропагується аморальне сурогатне материнство. Це гидкі злочини!

 

3) Коли дитина народилася, згідно ювенальних законів, існує небезпека, що її викрадуть прямо з пологового будинку. Це гірше, ніж фашизм!

 

4) Згідно з гендерними законами, дитину вже не можна називати тим, ким вона є: хлопчиком або дівчинкою, бо це начебто була б дискримінація. Це втрата розуму і злочин проти дітей!

 

5) Дитина повинна пройти вакцинацію, яка спричинить порушення її імунної системи, безпліддя або аутизм, так що її цілеспрямовано роблять калікою. Для цих злочинів уже немає слів!

 

6) Коли батьки не дозволять шкідливої вакцинації, можуть очікувати, що дитину в них викрадуть з причини т.зв. порушення прав дитини. Це жорстока підлість!

 

7) В дитсадку дитину систематично деморалізують сексуальним антивихованням, їй нав’язують думку, що вона має «право» змінити стать. Це до неба волаючий злочин!

 

8) У школах зростає деморалізація через різноманітні курси, тренінги, порнографію. Зманіпульовану і сексуалізовану молодь переконують так довго, поки вона не повірить, що мусить пройти гормональною терапією для зміни статі. Але через це в майбутньому вона стане нездатною створити сім'ю і передати життя наступним поколінням. Довершенням цього є трансгендерні операції, після яких людина стає психічною, моральною і фізичною калікою. Це сатанізація і злочин проти людства!

 

9) Якщо батьки належним чином виховують дітей, то виховання розцінюється як «домашнє насильство». У таких батьків дитину викрадають і передають в псевдосім’ю гомосексуалістів або педофілів. Це демонічне звірство!

 

10) З деморалізацією пов’язана наркоманія, злочинність і навіть сатанізм. Наслідком є СНІД та самогубства, включаючи евтаназію.

 

Висновок:

 

Так звана гендерна політика породжує злочини проти людства, які призводять до автогеноциду власних народів.

 

Дорогі депутати! Опам’ятайтесь і виступіть проти цієї сатанинської політики, яка вбиває сім'ю і народ! Скасуйте не тільки всі закони, які приховано або відкрито просовують гендерне безумство, але й всі укази та інші документи, які просовують в суспільство гендер та ювенальні механізми. За прикладом Угорщини запровадьте просімейне законодавство (https://www.simyapidpokrovom.lviv.ua/uhorshchyna-sim-i-iaki-maiut-4-i-bilshe-ditej-budut-zvilneni-vid-splaty-podatkiv/), побудоване на здорових християнських принципах, а не на єретичному і відступницькому християнстві. Необхідне позитивне виховання для морального життя і відповідального батьківства! Будьте героями!

 

Хай Бог благословить вас в боротьбі за сімейну політику і народ!

 

+Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
Прага, 16.02.2019

 

Завантажити: Просімейна політика (16.02.2019)