Франциск і Dignitatis Humanae (+відео)

Дата публікації:   2019-02-27
Автор:   ВВП

 

Франциск і Dignitatis Humanae

 

На ІІ Ватиканському Соборі (ІІ ВС) було непрямо проголошено і офіційно схвалено інше євангеліє та був прийнятий інший дух.

У чому суть Євангелія? Ісус є єдиний Спаситель! Усі люди згрішили і заслужили на вічне засудження. Через гріх людина втратила гідність Божої дитини і стала рабом зла та диявола. Але Бог зі своєї великої любові дав cвого Сина Ісуса Христа, який помер за нас на хресті. Хто повірить у Христа і прийме Його за свого Спасителя, отримає прощення гріхів, одержить в Христі визволення і стане Божою дитиною. Але первородний гріх далі діє в душі та знову затягує людину у рабство. Тому свободу Божих дітей необхідно утримувати через дотримування Божих заповідей. Найбільшою з них є любов до Бога і ближнього.

На цій основі була побудована і європейська цивілізація. Злам настав на ІІ ВС. Церква відкрилася духу поганства і настала його масова інвазія. Наслідком є ліквідація християнства, редукція ‒ геноцид ‒ людства і вічне засудження.

 

В документі Dignitatis Humanae закодована ідеологія фальшивого гуманізму. Тут центром вже не є Бог, а людина зі своїми «правами» і фальшивою свободою та гідністю. Собор ігнорує реальність гріха, не сприймає серйозно Божих заповідей, які захищають людину. Собор не наголошує на покаянні як на дорозі до спасіння і визволення від гріха. Дух ІІ ВС штовхає католиків на дорогу бунту проти Бога і до апостазії.

 

Сьогодні вже бачимо і пожинаємо плоди цього згубного вчення і духа. Узаконюються найважчі злочини проти людства: трансгендеризм, викрадання дітей у батьків і віддавання їх гомосексуалістам та педофілам…

 

Це плоди II ВС. Сьогодні його пропагує Франциск і, як каже, не відхиляється від нього ні на міліметр.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

11. 02. 2019

 

Завантажити: Франциск і Dignitatis Humanae (11.02.2019)