Ісус є дорога

Дата публікації:   2019-07-08
Автор:   ВВП

 

Ісус є дорога

 

Що означає, що Ісус є дорога? По дорозі йдеться. Можна сказати, що дорога – це також програма, життєва програма, яку людина обере. Нашою життєвою програмою має бути Ісус, Його наслідування. А куди веде та дорога? Він вже є та дорога, Він є правда і життя, життя вічне. Отож, ми маємо Його наслідувати.

 

На дорозі нашого життя будемо спотикатися, падати, на цій дорозі прийдуть проби. На цій дорозі те зло, яке є в нас, буде тягнути нас до світу, світових марнот, марної слави, абсурдів, мамони, з якої людина захоче зробити мету свого життя. Тобто гріх в нас буде відводити нас на фальшиву дорогу. А ми маємо стояти на тій дорозі, якою є Ісус.

 

А речі ‒ гроші і майно, ‒ маємо використовувати настільки, наскільки це не перешкоджає нам продовжувати йти цією дорогою. Але якщо це перешкоджає, то треба вибрати: або Ісус або мамона. Мамона мусить відступити. Або Ісус, або якесь погане відношення. Мушу вибрати Ісуса, а те інше відсікти і відкинути. Тобто якщо ми йдемо тією дорогою, то там настає процес ‒ це одночасно хресна дорога і одночасно чистилище на цій землі, в цьому часі. Як каже Августин: «Господи, карай мене тут, на землі, але позбав терпінь у вічності». Коли ми витриваємо на дорозі, якою є Ісус, то після короткого терпіння і самозречення матимемо вічну славу і блаженство.

 

 

Завантажити: Ісус є дорога