Пропозиція від ВВП про правовірного папу (+відео)

Дата публікації:   2019-07-12
Автор:   ВВП

 

Пропозиція від ВВП про правовірного папу

 

1) Кого ми пропонуємо і чому?

2) Діагноз сучасного стану Церкви.

3) Що таке Візантійський Вселенський Патріархат (ВВП)?

До пункту 1) Кого ми пропонуємо і чому?

Деструктивна діяльність єретика Бергольйо сягає апогею. Цього року має бути забитий наступний цвях в труну через т.зв. Синод про Амазонію. Тому в цій критичній ситуації Візантійський Вселенський Патріархат пропонує, щоб відважні правовірні єпископи і кардинали надзвичайним шляхом обрали дійсного і правовірного папу! Для цього вибору Патріархат пропонує саме архиєпископа Карло Марія Вігано, на підставі того, що він є моральною і правовірною особистістю. Крім того, він героїчно виступив проти всієї системи гомосексуальної мережі на найвищих місцях в Церкві. Він закликав до відставки публічного єретика Бергольйо з метою подальшого започаткування процесу відродження Церкви. Але до сьогодні він змушений переховуватися від мафії Бергольйо. Архиєп. Вігано добре знає ситуацію всередині Католицької Церкви і стан найвищої ієрархії.

Якщо б з певних причин він відмовився прийняти папський уряд, то хай сам призначить відповідного кандидата на правосильного папу.

 

До пункту 2) Діагноз стану Церкви.

Сьогодні Бергольйо ліквідує Церкву у великих масштабах. Але цей процес має своє глибоке коріння, яким є ІІ Ватиканський Собор! Якщо не вказати правдиво на цю реальність, то неможливо чинити адекватне покаяння і розпочати відродження Церкви. Духовний злам через Собор запрограмував Іван XXIII, який був прихильником єресей модернізму. У керуванні Собором він надав ключову роль ліберальним теологам і єпископам. Під гаслом «аджорнаменто» Церква відкрилася для духу світу, а Святий Дух поступово був вигнаний з неї. В той час поширювалися єресі неомодернізму, тому Собор насамперед був зобов’язаний назвати їх тим, чим вони є, і засудити їх. Але він зробив цілком протилежне! Через мовчання він відкрив двері для їхньої інвазії в усі теологічні навчальні заклади, а тим самим ‒ до всієї Церкви.

Наступний злочин Собору полягає в тому, що в Nostra aetate він проголосив єресь синкретизму з поганством.

 

Що стосується змін в Літургії, то не йшлося про глибше переживання таїнства віри, але час показав протилежне. Того факту, що Собор в цілому був єретичним, не змінює і те, що в різних своїх документах він містив і нейтральні формулювання.

 

Реалізація єресей синкретизму II Ватиканського Собору досягла свого апогею через Івана Павла II на зустрічі в Асижі у 1986 році.  Крім того, в новому Кодексі Іван Павло II скасував кару екскомуніки для масонів, чим відкрив їм двері до Ватикану. Також папським документом він зобов’язав усіх єпископів до прикривання сексуального насильства над неповнолітніми. Тому, крім поширення єресей, він винен і у поширенні аморальної інфекції. Його беатифікація і канонізація є недійсною!

 

Бенедикт XVI не використав свій авторитет і не засудив екс-катедра ні єресі неомодернізму, ні синкретизму. Синод єпископів УП ГКЦ, який згодом проголосив Патріархат, у той час написав Бенедикту XVI понад 10 відкритих листів, якими перестерігав його перед беатифікацією. З тієї ж причини, коли загроза апостазії досягла найвищого ступеня, 5 квітня 2011 р. сімома єпископами УП ГКЦ був створений Візантійський Вселенський Патріархат. Його мета ‒ захищати вчення віри і моралі в Церкві. Документ про заснування ми послали і Бенедикту XVI ще до 1 травня 2011 року.

 

Беатифікувавши Івана Павла ІІ, Бенедикт XVI тим самим беатифікував єретичну систему разом з апостатичним жестом в Асижі і сам на себе та на Церкву накликав прокляття ‒ анатему згідно Гал. 1,8-9. Того ж дня, 1.05.2011 року, Візантійський Вселенський Патріархат оприлюднив цю анатему на Бенедикта XVI та Івана Павла II. З того часу в Церкві триває стан sedes vacans.

 

Згодом Патріархат закликав Бенедикта покинути уряд, який він займав уже недійсно. Врешті він це зробив, але не каявся, і його відставкою зловжила антихристівська система для просунення архиєретика Бергольйо.

 

Можна припустити, що коли у надзвичайний спосіб буде обраний дійсний папа, Бергольйо не піде у відставку. Якби він і пішов у відставку або помер, єретики оберуть собі наступного єретика. Але це вже буде не Церква Христова, а церква антихриста, церква Нью Ейдж, яка створить єдність навіть з поганами, які поклоняються демонам. Бергольйо прямує до цього і через Синод про Амазонію, і через просування ісламізації та гомосексуалізму, а також через заперечення існування об’єктивних моральних норм в Amoris laetitia. Водночас Бергольйо змагається за фальшиву єдність з Православною Церквою через патріарха-апостата Варфоломія, плануючи проголосити Патріархат в Україні. Йдеться про глобалізацію з Веліялом, а не про єдність з Христом (ІІ Кор. 6,15). Світові глобалісти прагнуть створити єдину церкву, церкву Нью Ейдж, і цей план крок за кроком реалізує Бергольйо. Тому відділення від єретиків і підпорядкування правовірному папі є порятунком Церкви і папства. І навіть якщо б вона залишилася лише маленьким стадом, «ворота пекла її не переможуть» (Мт. 16). Сьогодні не бажати обрати правосильного папу, як це просовує єпископ Шнайдер, побоюючись, щоб не дійшло до схизми, ‒ це подібно, як відкинути рятівну операцію через страх перед болем і радше обрати смерть. Тільки Церква з правовірним вченням і правовірним духом забезпечить людям спасіння. У жодному разі його не забезпечить антихристівська церква Нью Ейдж, яку пропагує Бергольйо та його однодумці, зокрема німецькі теологи і єпископи. Залишитися з Бергольйо поза Христовою Церквою через страх перед фіктивною схизмою ‒ це нонсенс.

 

До пункту 3) Що таке ВВП?

Візантійський Вселенський Патріархат ‒ це, передусім, голос волаючого в пустелі. Він має апостольський і пророчий авторитет. Єпископські свячення ми отримали в надзвичайних умовах в Україні як монахи з правилами св. Василія Великого. Про свячення ми публічно повідомили папу та інших єпископів 3.03.2008 р. та обґрунтували надзвичайність ситуації. Папа Бенедикт XVI тихою згодою прийняв до відома наші єпископські свячення. Невдовзі після цього з кількох єпископів був створений Синод УП ГКЦ з метою захисту вчення Церкви проти єресей. Особливо в 2008-2010 роках ми писали заклики католицьким єпископам та кардиналам і деяким університетам в Римі, щоб відреклися єресей неомодернізму та синкретизму і визнали правовірну католицьку віру. Ми наголосили, що хто до певного терміну не визнає віри, цим виявляє, що залишається в єдності з єресями, відрікся віри і на нього буде оприлюднена анатема згідно Гал. 1,8-9. Проголошених анатем було понад 4,5 тисячі. З усіх єпископів, до яких було адресоване звернення, лише один єпископ з Південної Америки визнав віру і відрікся єресей!

 

Єпископи і кардинали, на яких поіменно була проголошена анатема, можуть перед Богом і перед Церквою зняти з себе цю анатему. Як? Публічною підтримкою виборів правовірного папи! Цим вони самі разом зі своїми вірними виходять з-під влади анатеми і зі структури, яку очолює єретик, єретична система і єретичний дух.

 

Після щирого пошуку Божої волі перед Його обличчям, ми можемо і повинні вам сказати: Бог хоче надзвичайного кроку: настановіть правовірного папу ‒ і то якнайшвидше.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

8.07.2019

 

Завантажити: Пропозиція від ВВП про правовірного папу (8.7.2019)